2009 mayıs anneleri bizde şafak sayalım mı

afakkans3.jpg

tesekkur ederim tam yaicaktim listeye eklemisin sevgiler

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt 85 kaldı inşallah minik mercimeğimeeeee hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

afakkaru3.jpg

pınarcım liste yine güzel olmuş valla.Ay 91 günüm kalmış sezeryan olursam 80 gün falan içim kıpırdadı sanki azaldı mı ne?:asigim::asigim::asigim:

pınar cnm ellerıne saglık tatlım...sende olmasan....
ayyy 102 kaldı bebiş onde 1 hafta 95 bıde sezeryan falan olursa belkı daha da az...:sm_cool::dilcikar:heycan bastı valla.daha hiç bişisi hazır değil oğluşumun...bu ayıda bıtırelım alcam hepsını sabırsızlıkla beklıorum:dance::dance::nazar:

benimde 77 günüm var kızlar aslında 100 küsür ama benim ikiz olduğu için 36 haftda alırız dediler 36+3 gibi yada 37 hafta en son hafta alınır

listede bende varmışım pınarcım teş. cnm az kalmış ya
heyecan yaptık kızımla kıpır kıpır kutluo sanki!!
herkese kolay ve saglklı dogımlar:nazar:

87 günümüz kaldı oğlum...pnrhlt benide ekler misin listeye daha öncede söylemiştim ama görmedin herhalde..

pınarcım liste yine güzel olmuş valla.Ay 91 günüm kalmış sezeryan olursam 80 gün falan içim kıpırdadı sanki azaldı mı ne?:asigim::asigim::asigim:

a.s.
pınar cnm ellerıne saglık tatlım...sende olmasan....
ayyy 102 kaldı bebiş onde 1 hafta 95 bıde sezeryan falan olursa belkı daha da az...:sm_cool::dilcikar:heycan bastı valla.daha hiç bişisi hazır değil oğluşumun...bu ayıda bıtırelım alcam hepsını sabırsızlıkla beklıorum:dance::dance::nazar:

a.s.

[k] {n} [k];5287907 .!.:
listede bende varmışım pınarcım teş. cnm az kalmış ya
heyecan yaptık kızımla kıpır kıpır kutluo sanki!!
herkese kolay ve saglklı dogımlar:nazar:

http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...tarihi-ve-bebislerimizin-cinsiyetleri-71.html başlığındaki listede olan herkes otomatik olarak bu tarafa geçiyo canım zaten yerimseniben

87 günümüz kaldı oğlum...pnrhlt benide ekler misin listeye daha öncede söylemiştim ama görmedin herhalde..

Canım http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...tarihi-ve-bebislerimizin-cinsiyetleri-71.html bu başlık altındaki liste için gerekli olan tüm bilgileri yazarsan oraya da ekleyeyim. İki liste aynı bilgilerle gidiyor zaten...

X