2009 Mart Bebişlerine İsimler...

elale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
134
0
[SIZE="2"][/SIZE]Hadi bakalım güzel mart anne adayları... Bebişlerimize koyacağımız isimleri şimdiden , erken olsa da düşünmeye başlamışızdır herhalde. Burada bebişlerimize koyacağımız isimleri paylaşabiliriz. Böylece kararsız hamişler için belki fikir de vermiş oluruz . Henüz cinsiyeti belli değil ama ben kız olursa (Eşimle tartışsak da :mymeka: ) SELEN , erkek olursa TUNA koymayı düşünüyorum .Ya siz?... kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Valla ben daha düşünmedim. Şimdiden düşünürsem,sona doğru afallarım herhalde. Seçtiğin isimler güzelmiş canım. Bakalım cinsiyetleri belli olsun belki bi fikir olur bendede.

Bebeğimi kaybettim ama olursa inşallah kesinlikle ELA ve KAYRA düşünüyorum...

a.s.canım güzel düşünmüşsün böyle topik açmakla.inan nekadar erken desekte düşünmüyo değiliz.ben kızım olursa ecrin oğlum olursa yağızefe düşünüyorum tabiiiiiiiii bunu ben babaya kalsak neler düşünü neler kaydirigubbakcemilesöylerken bile sinir oluyorum her nekadar şaka yapıyorum desede

bende kızım olursa SUDE oğlum olursa EGE düşünüyorum hayırlısı bakalım

ben kız olursa henüz isim bulamadım..ama oğlan olursa;burç alp koyucam..
burç eşimin adı:asigim:

Ben ce daha erken daha cinsiyet bile belli değil bazi hazirliklara erkenden başlamak lazim diye düşünüyorum.....ne olcagini allah bilir

HAŞAA tabiki Allah bilir, biz de bilmiyoruz ne olacağını ; ama cinsiyet tahmini ve bebeğe hazırlık bölümleri olduğuna göre bunda da bir sakınca görmedim. Hepimizin içinden geçiyordur isim konusu diye düşündüm canım. Kız olursa ya da erkek olursa diyoruz zaten. Birşey bildiğimizi iddia etmedik yani.Bir anne adayının düşünebileceği olağan şeylerden biri bence çocuğuna ne ismi koyacağını düşünmek.Hevesleniyor insan , hayaller kuruyor... Bu da onlardan biri...Ayrıca Allah içimden bunların geçtiğini biliyor. Allahın bildiğini kuldan niye saklayayım ki! Bunları burada paylaşmak, diğer hamilelerle konuşmak bana zevk veriyor. Sana da saygı duyarım; ama eminim senin de içinden geçiyordur ismini ne koyarım düşüncesi...Böyle olumsuz düşünme derim. Başımıza ne geleceğini tabiki kimse bilemez Allahtan başka. Allah hepimize sağlıklı evlat nasip etsin.

Son düzenleme:
iyi düşünelim iyi şeyler olsun değilmi?:içelim:
kötü düşünce ile kötü şeyleri üzerimize çekebiliriz..
o yüzden lütfen hep pozitif olalım canlarım..:a.s.:

bence de bu anlar güzel mutlu pozitif anlar olmalı olumsuz düşünürsek olumsuzlukları üzerimize çekeriz çok güzel söylemişsin saruboceqa.s.

kaydirigubbakcemile3
almina
azra
bera
berra
bennu
cemre
deniz
ecrin
ela
eslem
meriç
mina
mira
reyyan
selen
serra
sude
zeynep

Son düzenleme:
gamyoncuiremsu

arda
burç alp
deniz
doğukan
efe
ege
ibrahim eymen
ihsan
kayra
meriç
muhammed emir
ömer
tuna
yağızefe
yekta

Son düzenleme:
walla ben kızım olursa bennu yada almina koymayı düşünüorum ama daha erkek ismi bulamadım...

guzel bir topic olmus elalecim fikrine saglikkaydirigubbakcemile3 erkende olsa benim simdiden cok aklima takiliyor bu konu, simdiden dusunmeye baslarsam anca doguma karar veririm bu gidislekaydirigubbakcemile2

ben bir ruya gordum daha hamile kalmadan 1 ay once felan, bir oglum olmustu adini soruyorlardi Muhammed Emir diyordum kizlar, aceba oglum olursa bu ismimi mi versem diye dusunuyorum, oglumda Arda isminde israrli, kizim olursa Azra ismini vermek istiyorum ama baska isimlerede bakiyorum kararsizim yani

bizim aklımızda şimdilik 2 isim var ikiside hem kıza hem erkeğe olabilen isimler DENİZ ve MERİÇ. daha zaman çok tabiiki ama bunlar bizim uzun zamandır sevdiğimiz isimler. Allah hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin.

çok erken daha cinsiyeti belli değil ama
erkek olursa
İBRAHİM EYMEN
YEKTA
ÖMER
İHSAN
KIZ OLURSA
ZEYNEP
REYYAN
BERRA
BERA
SERRA
ESLEM
aklıma gelnler bu kadar ama zamala kararım değişir mi bilmiyorum

bi oğlum var benim 1 yaşına gircek adı kayra.12 haftalık hamileyim cinsiyet belli dğl ama kız olsun istiyorum adını mina koyucam allah izin verirse....

--------------------------------------------------------------------------------

gamyoncuiremsu
ada
arda
burç alp
deniz
doğu
doğukan
efe
ege
ibrahim eymen
ihsan
kayra