2009 mart bebeklerinin kiloları

maşallah kızlar bebişlerin büyemesi insanı nasılda heyecanlandırıyor, benim kontrolüme daha 10 gün var bakalım benim kız nasıl olmuş
allah hepsini nazarlardan korusun

maşşallah yavrularınıza süperler hepsi de Allah nazarlardan korusun.benimkide 28+4 1200 gr ve 40 cm...

bu arada neden ben herşeyi iki kere yazıyorum yanlışlıklada aynı forumu iki kere açmışım kafayımı yiyorum acaba :uhm:

benim oğluşumda 27+3 1050 gram.çok sağlıklı dedi doktor.allah meleklerimizi nazardan korusun

tkaplan masallah canm. hadı bakalım 1 kiloyu gordun sende. Haydı arkadaslar 2 kılolara dogru gıdıyoruz:CüvCüv:

hepinizin bebeklerine kocaman bir maşallah az kaldı yakında kucagımızda tartıcez sırnaşık şey

canım kucukmus deme.. zaten doktorlar son adet tarıhıne gore hesaplıyorlar ama 2 hafta sonrasında da hamıle kalmıs olabılırsın. yanı +2 veya -2 haftaya kadar normal.

canım kucukmus deme.. zaten doktorlar son adet tarıhıne gore hesaplıyorlar ama 2 hafta sonrasında da hamıle kalmıs olabılırsın. yanı +2 veya -2 haftaya kadar normal.

evet bende öyle düşündüm ve dr da sordum ama onunla ilgisi yok yapısal da olabilir yani çok iri değil kolay olur doğumun dedi.belkide beni korkutmamak için söylemiştir kaydirigubbakcemile3

ay maşşallah hepimizee.Ne güzel 1000leri gördük sonunda:)darısı 3000lerin başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…