2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese,,,,bende öğrenemedim henüz cinsiyetini bebişimin,umudum01 tebrik ederim canım darısı bana inşallah.....

umudummmmmmmmmmmm hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnn allah analı babalı büyütüp size kavuştursun.
Darısı başımıza olsun işallah...

ya ardadaşlar bende eşimde meraktan çatlıcaz....haftaya gitsem öğrenebilirmiyim sizcee..yoksa eylül 22 de gidecem daha çok var.üçlü testide var 22 sinde....1 ay var işde..çatlarım ben.

amin canım amin sağlıklı şekilde kucağımıza alalımda öyle diğilmi
yaa bu arda banada fikir verirmisiniz oğluşuma tşört alacada üzerine yazdırayım fikri olan lütfen karar vermiyorum

lülülülülülüya arkadaşlar koçişimle akşam internetten tişört üzerine yazı yazdırmak istedik fakat bi türlü karar veremedik yardımcı olabilrmisiniz komiş hoş duygusal aman ne bileyim işte güzel şeyler fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..(ben mesala şöyle düşünüyorum annesi hariç kimse öpmesinnnn) bunun gibi:teytey:

canım çok güzel fikir ama bence baskılı giysileri bebeğine giydirme yine de sen bilirsin ama kanserojen madde içerdiklerini söylüyorlar...kafamçokkarıştı

arkaşlar benimisi şöyle old ultrasyonda bakıyordu benim diğer bebğimde ense kalınlığı olduğu için ayşa dedi alttan bakalımmı bende olur dedim okadar heyanlıydımki korku endişe .....neyse ense pilisi parmak sayısı burun kemiği rabbime şükürler olsun herşey normal dedi tabi ben bir ağladım anlatam size oan nasıl olduysa hiç sanmıyordum ama yinede sordum cinsiyeti diye oan eşim aşkım bak pipisi pipisi diye bağırıyoooooo tabi bi kahkaha analatamam:roflol::sm_cool:
doktrumuz allahtan bayan.neyse doktor bana hemen çikolata yediğimi sordu bende evet dedim bi görseniz teyzeleri nasılda hareketliyi maşallahhhh rabbime ŞÜKÜRLER OLSUN:nazar::nazar::nazar:

umudum01(annesi hariç kimse öpmesin .).....'çok hoşuma gitti olabilir bence buuu...iyi düşünmüşsün..

Canim biliyorum fakat bu baskisi boya değil işleme olarak yani iple dikiş renkli olarak çok hoş bişey olacak eminim ama karar vermiyorum ne yazayim diye

arkaşlar benimisi şöyle old ultrasyonda bakıyordu benim diğer bebğimde ense kalınlığı olduğu için ayşa dedi alttan bakalımmı bende olur dedim okadar heyanlıydımki korku endişe .....neyse ense pilisi parmak sayısı burun kemiği rabbime şükürler olsun herşey normal dedi tabi ben bir ağladım anlatam size oan nasıl olduysa hiç sanmıyordum ama yinede sordum cinsiyeti diye oan eşim aşkım bak pipisi pipisi diye bağırıyoooooo tabi bi kahkaha analatamam:roflol::sm_cool:
doktrumuz allahtan bayan.neyse doktor bana hemen çikolata yediğimi sordu bende evet dedim bi görseniz teyzeleri nasılda hareketliyi maşallahhhh rabbime ŞÜKÜRLER OLSUN:nazar::nazar::nazar:

tebrikler oğluşunla mutlu sağlıklı bir hayat diliyorum.darısı bize.yavaş yavaş cinsiyetler belli olunca dahada bi heyacanlanıyo insan benim de merakım artı en kısa zamanda cinsiyeti öğrenmek istiyorum yaaaaaaaaaaa...........a.s.:nazar:

Günaydın kızlaaaaarrrrr. Sabah kahvaltısını düzgün yapamadım bulantıdan. Kanepeye oturdum bi uyku hali. Şüphelendim tansiyonuma bi bakayım dedim. 7'ye 4 nabızda 86 kafamçokkarıştı
Zaten normalde düşük tansiyonluyum ama bu kadar da değil. Neyse biraz uzandım bende. Herhalde bulantıyıda o yaptı. Çünkü azaldı geçiyo artık diyodum.
Dün biraz sıvıyı az aldım sanırım :eek:klava:

Yaa ne güzel anlatıyorsunuz. Bende dayanamayıp gidebilirim bugün. Zaten kocişde gazlıyo sabırsız benim gibi. Burdaki cinsiyet haberlerini veriyorum ya o da heyecanlandı.:roflol:

ayshince belirtilerinden bahsedersen belki bi yorum yapabilirim :eek:

canım benim pek hamilelik belirtim olmadı..bulantı filan yaşamadım..uyku oluyordu birde sonralarda miğde yanması ,ekşime , ve gaz sorunu yaşıyorum....göbek dersen çıktı kiloyu karın kısmından aldım.halsizliğim hala devam ediyor akşam oldumu elim ayağım kesiliyor özellikle yemekten sonra zaten hazımszlık çekiyorum birde halsizlik bol bol yatıyorum.... genelde sol kasığa doğru ağrı giriyordu bazen bu sabah ise sağdan vurdun sancı...aşermem yok üstelik canım yemek bile görmek istemiyor iştahımda henüz yok...artık yorumlaması sana ancak iki hafta sonra filan öğrenicem cinsiyetini... :CüvCüv:

Son düzenleme:
ne güzel cinsiyetler belli olmaya başlamış.....aman kızlar yinede kesin gözüyle bakmayın bu sonuçlara bir tanıdığım 7. aya kadar erkek bekliyordu sonra bi bakıyorlar meğersem kızmış ve de iki erkek çucuğu üzerine kızları oldu ilaç gibi....dr.da yanılabiliyor...

ya arkaşlar beni duyan yokm tşörtüne bebşişmin yazı düşünen varmı yaaaaaaaa alcam şimdi de yardımcı olumusunuzzzzzzzzzzzzzzz

buketcim ayaklarını yukarı kaldır başın düz olsun biraz o şekilde yat tansiyonun düzelicektir geçmiş olsun canım...

X