2009 Kasm Annelerinin Gbleri

haltetmiş canım o karı.ohh ne güzel alışveriş de yapmışsın keyfini sür canım sen
bakma sen o gacıya
bu arada saol canım ya.valla ben de anlamadım çektim dediğin gibi de parlıyo
sankim makyaj yaptım göbüşüme ama ışıktan sanırsam
hadi seninkini de görem en kısa zamanda bakalım o garının dediği gibi varmısınkaydirigubbakcemile3

milletin agzi torba degil ki iste bebegi biz tasiyoz tasasi onlara düsüyo....
senin göbüsün cok hos görünüyo gercekten..ben öle acik cekmiyorum zaten gebelikten kil problemi basladi göbegimde cizgi falan belli oluo bu aralar ona taktim sirf bu sebepten bikini giyemicem yazin....
doktor bebisimin yeni resmini versin onla birlikte eklerim teyzesi..minicik bebek kocaman göbek:sm_cool:

arkadaşlar ben yeni gördüm topiği... eklemeye çalıştım ama olmadı galbaaa yine

Son düzenleme:
Ohh masaallahhh gobislere :)

Bende en kisa surede koyarim insaallahh resim:)

HImmm! Bu arada diger sayfada tanitmistim kendimi, buradanda tanitayim.

Ismim Buse, bir tane oglum var onun ismi de Ayberk . Sizlerden oldukca ama oldukca uzaktayiz ve aile ozlemi cekiyoruz kasim 13 de kucagima alacagim, henuz cinsiyetini bilmedigim bir bebisim olacak hayirlisiyla :) Allah yavrularimizi bizlere bagislasin ve hayirli dogumlar nasip etsin .... AMIN

Gozbus demisken, ben 18 haftamdayim ve dogru duzgun gobegim yok Zaten oglumda da oyleydi, hic hamile kiyafeti giyemeden hamileligimi tamamlamistim. Sizleri gorunce imrendim yine, ne guzel hamile oldugunuz belli, benim hamile oldugum ancak 7. ayimda anlasilir hale geliyor. Tabi bilenler gobek/bebek ayrimini yapiyor, fakat bilmeyenler asla hamis oldugumu farkina varamiyor . Birde 2. hamisliklerde karin daha buyuk olur derler, sanirim bu karin capi ve ic genislik/dis genislik diye ayriliyor.

aramiza hosgeldin canim. benimde ikinci bebegim olucak insallah. 8,5 yasinda bir oglum var. benimde oglumda 6. aydan sonra belirmeye baslamisti gobegim ama sanki bunda daha bir erken oldu. aslinda bazen iniyor, bazen cikiyor. saglicakla gelsinlerde boyut onemli degil.alkisalkisalkis

bu arada gecen gun okulun yemekhanesinde yemek alirken, yemekleri dagitan teyze gobegime bakti ve "yaz geldi, gobekler meydana cikti, benimkide fena cikti, rejim yapmak lazim" dedi.

soyle bir baktim suratina, "teyzecim benimki gobek degil, bebek. sen yap rejimini" dedim.delikafadulden

cok cici olmus göbisin..tam hamile oldugun belli oluyo kantinci teyze bos bulunmus herhalde yasi accikin ileriyse unutmustur hamile olunca göbek nasil oluyolülülülülülü

cok cici olmus göbisin..tam hamile oldugun belli oluyo kantinci teyze bos bulunmus herhalde yasi accikin ileriyse unutmustur hamile olunca göbek nasil oluyolülülülülülü

sagol canim. bu sayfada gobisi cici olmayan yokki.sırnaşık şey

kantinci teyzenin kafaya sicak gecmisti herhalde. yada kendi gobegine yandas ariyordu.:roflol:

n.s.e canım göbüşünü gördüm daha yeni
kıs senin bayağa çıkmış bide bana diyon sende kilolu değilsin ki anacım
çok iyi görünüyon maşallah canım

canım seninle kıyaslama yapınca ben baya tombalak kalıyorum:))))

JULİET senin göbişte çok şirin çıkmış maşşallah

:roflol: :roflol:

göbişin çok şeker çıkmış canım

hoşgeldin canım a.s. bazı kişilerin dediğin gibi iç karını daha geniş oluyormuş. ondan daha geç belli oluyormuş. ama yinede bişeyler vardır ufukta:) bir ara sende koy göbişini...

haltetmiş o teyze bariz hamişsin işte beee,
bu arada body de 10 numaraa baby on board :lepi:

julim de koymuş göbüşünü bize yetişti vallaaaa vereliniortak

tesekkur ederim canim.

Güzelliğe bakınnnAllahım nazarlardan korusun çok tatlı çıkmışsınızBayıldım bayıldımmalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:1hug:delikafaduldena.s.a.s.

o senin guzelligin canim. sende epeydir koymuyorsun, koyda gorelim.yerimseniben

haltetmiş o teyze bariz hamişsin işte beee,
bu arada body de 10 numaraa baby on board :lepi:

julim de koymuş göbüşünü bize yetişti vallaaaa vereliniortak

o body e bayiliyorum. hamile kalmadan once kalirsam hemen alicam demistim.alkisalkisalkis

Ay elifçim ikinizde çok ama çok şekersiniz göbişinde maşallahı var bizde bayağı büyüdük ebat olarak:))))Wannababy haklısın cnm hiç aklıma gelmedi yeminle şu test telaşından ama eklerim oğluşa çektirip toca bir göbişi

aman da aman elifcim gelmiş hemide göbüşüyle
kıss çok şeker omuş allah nazarlardan korusun canım
bebeişinde çok tatlı. farkında olmadan büyüyolar baksana yawww
yerim ben onu

elif çok tatlısınız maşşallah size kız bide yan versiyondan koysana atletcek daha iyi çıkmıştır göbüşün hemide

hemde ne büyümek valla 4 ayda 2 kilo almis ciktim dün gözlerin pörtledidelikafadulden
evde baska doktorda baska cikti
sende eklesenya son halini bizde görelim

aman da aman elifcim gelmiş hemide göbüşüyle
kıss çok şeker omuş allah nazarlardan korusun canım
bebeişinde çok tatlı. farkında olmadan büyüyolar baksana yawww
yerim ben onu
büyüyolar valla niye benim bebem olmuo diye agladigim günler olmustu simdi karnimin icinde tepismesini hissediyorum:teytey:

elif çok tatlısınız maşşallah size kız bide yan versiyondan koysana atletcek daha iyi çıkmıştır göbüşün hemide
eklerim sekerim seni mi kiricam
bekle accik resmi kücültem eklicem hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…