2009 Kasm Anneleri

mersü hadi yürü topiğimize burayı sakin bırakalım asil sahipleri gelsin heyecanlarını yaşasın sağlıkla sıhatle kaydirigubbakcemile

arkadaşlar sakin olun ya bu şiddet bu ne celal:))
topik erken açılmış olabilir erken açmış olabilirim ama 2 3 gundur hamile haberleri gelmeye başladı ve listeleme yapacagım..ben ekim annesi olcaktım ama bebegimi düşürdüm..diliyorum kasım annesi olabilirim olmazsam da burada kasım annelerinin tecrübelerini paylaşmak isterim...
önemli olan paylaşımda bulunmaktır birşeyleri konuşabilmektir...

evet ecrincim haklısın.boşver.bazıları bizi başta güzelce hoşgeldiniz diye karşılarken şimdi bi kişinin lafıyla böle yapıyolar.hiç önemli değil.biz inşallah kasım annesi oluruzda güzel şeyler paylaşırız :) :)

ayrıca erken açarak çok iyi yaptın.tecrübesiz olduğumuz için bazı şeyleri paylaşarak öğrenmek daha iyi oluyo...

Merhaba; o kadar beklemenin, üzüntü ve stresin ardından nihayet geldi meleğimiz.
Beni de ekleyebilirsiniz kızlar :) 30 ocak SAT 6 Kasım tahmini doğum tarihi..
a.s.

Tesekkur ederim kizlar.

Meltem insallah guzel haberlerini aliriz bizde canim'

Benim SAT 19 OCAK
Otomatik hesaplamadada baktim tahmini 26 Kasim gorunuyor .

Suan 4 hafta + 6 gunluk

zelldacığım ben mi yanlış yaptım diye baktım ama SAT'ın 19 Ocak ise 26 Kasım değil 26 Ekim'de doğum ihtimalin var. Aramızda 11 gün var ve ben 6 Kasım görünüyorum yine o hesaba göre yerimseniben

Merhaba; o kadar beklemenin, üzüntü ve stresin ardından nihayet geldi meleğimiz.
Beni de ekleyebilirsiniz kızlar :) 30 ocak SAT 6 Kasım tahmini doğum tarihi..
a.s.

hayırlısı olsun cnm...benim sat ta 31 ocaktı kasımın 6-7 si gibi bekliyoduk ama 29 ekimde geldi kızım bakalım senin minik ne zaman gelcek...tekrardan tebrikler cnm

hayırlı olsun 2009 kasımanneleri dökülmeye başlamış yavaş yavaş ayy çok heyecanluu

zelldacığım ben mi yanlış yaptım diye baktım ama SAT'ın 19 Ocak ise 26 Kasım değil 26 Ekim'de doğum ihtimalin var. Aramızda 11 gün var ve ben 6 Kasım görünüyorum yine o hesaba göre yerimseniben

:lepi: canım çok sevindim hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına al meleğini
kendine dikkat et, yorulma fazla emi:1hug:

hadi hayırlı olsun kasım anneleri..tebrikler ilk anneadayı ..hadi bakalım sıradakiiiiiiii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…