2009 Kasm Anneleri

evetttttttttt liste yapma zamanı geldi galiba bir sürü arkadaş mart ayını bekliyor

başlayalım mı

Anne Adayımız. .....................SAT............ ..Tahmini Doğum Tarihi

Meltemşahin.................................... 3 Şubat .....................10 Kasım

Beratefe.............................................4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt...............................................5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm...........................................? ?............................? Kasım

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Aybike zehra .......4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve kasım ayının ilk hamişi

Tuser................... 4 hafta hamile olan ikici arkadaşımız
:1hug::CüvCüv:

Son düzenleme:
evet ecrin hamileyim ve sanırım 1 kasım doğum tarihiyle ilk hamişiniz benim sanırım ekim sonuda olabilir iki topiğede katılırım o zaman bir sorun olmaz heralde

evet ecrin hamileyim ve sanırım 1 kasım doğum tarihiyle ilk hamişiniz benim sanırım ekim sonuda olabilir iki topiğede katılırım o zaman bir sorun olmaz heralde

tursercim afedersin seni farketmedim ve ekledim seni arkadaşım bebeğin şimdiden hayırlı olun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah .. bu arada Kasım yada ekimde olman hiçç önemli değil önmeli olan bebeğinin ve senin sağlığım........

bu arada dua etmeyi unutma :asigim:

sağol arkadaşım ekleyebilirsin canım 1 kasım doğum tarihi 25 ocakta sat ım kasımın ilk annesi adayıyım şuanda sanırım :)

elifdem çok doğru sölüyosun canım.rabbim hayırlısını versin.zaten çok istiyorum çok seviyorum çocukları ama birazda maddiyatı düşünüyorum.yani durumumuz köttü değil ama doğum,odası falan filan masraflı olcak ilk etapta.yani bunlarda önemli değil ama yeni evli olduğumuz için biraz borçlarımız var sorun o.bebğin masrafı nasıl oluyoı onuda bilmiyorum gerçi.ama dediğin gibi senelerce evlat hasretiyle yananlar var.rabbim onlarada nasip etsin inş. eğer gelecek hafta onun içimde olduğunu öğrenirsemde benden mutlusu olmaz yinede.hayattaki enbüyük mutluluğu kadınlara vermiş rabbim.bundan mutsuz olmak imkansız...

kızlar liste yapmaya başlıcam kesin hamile olanlar bana son adet tarihlerini ve yaşlarını yazarsa ben listeye başlıcam hayırlı olsun...

.......

Son düzenleme:

canım benim ya benide eklemişsin listeye 16 martı bekliyorum bende olursa hamilelik kızımın doğum gününe denk geliyor 25 kasım en son adet günüm 18 şubat geçen sene bana hiç uğurlu gelmedi 28 haftalık bebeğimi preklemsiden kaybettim şimdi kızım çok istediği için tekrar deneme kararı aldım inşallah bu sene hepimize uğurlu gelir

Meltemşahin.................................... 3 Şubat .....................10 Kasım

Beratefe.......................................... ...4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt........................................... ....5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm......................................... 16 Şubat......................23 Kasım

:CüvCüv::CüvCüv:

HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ

Aybike zehra ........................4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve kasım ayının ilk Hamilesi

Tuser................... ................25 OCAK.................... 1 Kasım

Son düzenleme:

canım 18 şubat 25 kasım

Beratefe.......................................... ...4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt........................................... ....5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm......................................... 18 Şubat......................25 Kasım

:CüvCüv::CüvCüv:

:nazar:HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ

Aybike zehra ........................4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve kasım ayının ilk Hamilesi

Tuser................... ................25 OCAK.................... 1 Kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…