2009 Kasm Anneleri

meraba arkadaşlar.lisyeler hazırlanmış.çok heyecanlanmaya başladım ben yaa.acaba meleklerimiz bizimle mi? son 6 gün kaldı benim...

meraba arkadaşlar.lisyeler hazırlanmış.çok heyecanlanmaya başladım ben yaa.acaba meleklerimiz bizimle mi? son 6 gün kaldı benim...

evet canım bende çok merak ediyorum ........ acaba bizimlemiler diye ..
dün akşam oğlumla oyun oynuyoruz yorulum uzandım kanepeye efede yanıma geldi karnıma vurdu hadi kalk diye bende efe vurma karnıma dedim. niye vurmayım dedi belki bebek vardır dedim:1rolleyes: aaaaaaaa olmazki bebek olsa kırnım boyle koaman olması lazım dedi :CüvCüv: haha çok güldüm ama hemen büyümez ki dedim :roflol: varmı karınında bebek dedi şuan yok ama olursa ne yaparsın dedim o küçük ellerini karnıma koydu severim severim severim yaptı ve ben cok duygulandım senağlama senağlama

ay güzelim benim ya.negüzel.şididen böle bi sevgi.kıskanmasında.bu ufaklıklar çok akıllı oluyo yaa.sizi böle dinledikçe daha bi hevesleniyorum.onu öp benim yerime canım...inşallah kardeşi yoldadır

bende bu ay hamile kalsam kasım annesi oluyom demi bende adet oldum yarın doktorla görüşüp tedaviye başlıcam

ay güzelim benim ya.negüzel.şididen böle bi sevgi.kıskanmasında.bu ufaklıklar çok akıllı oluyo yaa.sizi böle dinledikçe daha bi hevesleniyorum.onu öp benim yerime canım...inşallah kardeşi yoldadır

evet inşallah boyle devam eder yoksa kıskanırsa anne içinde baba içinde çok zor . arkadaşım 2 bebeğini dünyaya getirdi ve ilk oğlu uyumadan cocuğu bırakın sevmeleri yan gözle bile bakamadı çoık zor günler gecirdi boyle olmasını tabi bende istemem...
bende bu ay hamile kalsam kasım annesi oluyom demi bende adet oldum yarın doktorla görüşüp tedaviye başlıcam

inşallah canım .......... dualarımı seninle

HaDİİİİİİİİ Ya listeyiiiiii revize etmek istiyom yeni kişiler eklemek istiyommm yokmu hareketlilik

meltemşahin varmı değişiklikler bende hala bir şey yok ama sadece memeler hassaslaşmaya başladı ama bu hangisine işerat bilemiyorum :bbo:sositososito

günaydın canım.malesef bendede yok.dediğin gibi sadece göğüslerde hassasiyet var.ama zaten o adettede olduğu için anlayamıyorum...

elif23 zaten ayın bitimine 2 gün kaldı.sen yeni adet görmüşsün.bu ayın başından itibaren hamile kalsan aralık başında doğumun olur.

arkadaşlar beni mazur görün
şimdi bende çocuk isteyen biri olaraktan
dedimki daha kasım hamileleri oluşmamıştır bi bakayım
çook önceden açılmış
şöyle baktım belli olan hamilelikler var ama
ihtimallere göre bi paylaşım topiği değilde
bırakın sadece ve sadece kasım hamilelerinin topiği olsun lütfen

ihtimallere kalırsak ozaman aralık topiğinide açarız 2010 da
saygılar..

arkadaşım ozman konuyu acan arkadaşa soyle bunları....

İhtimal dedğin şeylere buradaki insanlar ümit bağlamış durumda....... bilmem bu durmun ne kadar hassas bir konu olduğunu anlatabilmişimdir inşallah CADIARZU

arkadaşım madem sende daha hamile değilsin isteyenlerden bekleyenlerdensin sen neden girdin buraya.
beratefe nin dediği gibi buradaki insanlar ümit bağlamış durumda kasım annesi olmaya...düşünerek konuş...

canım yazdığımı iyi okumadın galiba
bende istiyorum dedim
hepimizin sonuçta sorunları farklı olsada istekleri bir öyle değilmi
ne kadar hassas olduğunu inanın ben çok iyi biliyorum
söylemek istediğim
zaten sitede yeteri kadar hamile kalmak isteyen kişi sayfaları listeleri var
burası sadece ve sadece 2009 kasım annelerinin paylaşım topiği olması kanısındayım
anlatabilmişimdir umarım
çünkü Allahın bileceği iş ben belki kasım anneside olabilir veyahut 2010
tekrar saygılar
Allah hepimizin gönlüne göre versin

bencede herkesin ki belli olduktan sonra açılmalıydı ama zaten konuyu açan arkadaşta hamile değil sanırım

anlıyorum arkadaşım senide ama zaten hamile değilsek biz kasım annelerinden çıkarız.bizim amacımız şuan hamile olanlarla bir arada olup belirtilerini paylaşmak.geri sayım heyecanımız birlikte yaşamak.ayrıca bu topik sınırlı değil.yani bizim yazmalarımızla bitmez.bir ay sonra zaten bu topik tamamen kasım annelerinin olcak.hamile olanlar kalcak olmayanlar çıkcak.çıkmak istemeyenlerde arkadaşlarının heyecanını paylaşcak.herkesinki belli olduktan sonra açılcak diye bi şartta yok ayrıca.neyse oda sizin görüşünüz...

süprizzzzzsüprizzzzzsüprizzzzzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

başka bir şey yazmama gerek yok sanırsam

arkadaşlar biz de yanlış bişi demiyozki konu sapmış diyoz amacını aşmış diyoz sizi elbette anlıyoruz ama demek istediğimizi anlatamıyoruz napalım Allah gönlünüze göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…