2009 Kasm Anneleri

kızlar bakıorumda burayada el koymuşsunuz 2009 anneside mi olmak istiyorsunuz sırnaşık şey
hadi hepinize hayırlı olsun 2009 kasım anneleri allah sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah

tebrik ediyorum neslicim aşşah tamamına erdirsin.liste yapmaya başlıcam biraz daha gelmeye başlasınlar..

Merhaba; o kadar beklemenin, üzüntü ve stresin ardından nihayet geldi meleğimiz.
Beni de ekleyebilirsiniz kızlar :) 30 ocak SAT 6 Kasım tahmini doğum tarihi..
a.s.

ay harika süper bir haber tebrik ederim canım Hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah .........
hadi ya gel 4 mart kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:nazar:Anne Adayımız. .....................:nazar:SAT............ ..:nazar:Tahmini Doğum Tarihi

Meltemşahin.................................... 3 Şubat .....................10 Kasım

Beratefe.......................................... ...4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt........................................... ....5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm......................................... 18 Şubat......................25 Kasım

:nazar:HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ :nazar:

Anne Adayımız. .....................SAT............ ..Tahmini Doğum Tarihi

Aybike zehra ........................4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve kasım ayının ilk Hamilesi

Tuser................... ................25 OCAK.................... 1 Kasım

Nesli....................................30 Ocak.......................6 Kasım .Tebrik ederiz canım a.s.

delikafaduldennesliden sonra meltemşahin seni bekliyoruzzzzzzzz .....sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

inşallah beratefe.az kaldı ya.3gün.heyecan dorukta...ama sanki yokmuş gibi hissediyorum.rabbim hayırlısını versin inş.

tabi öle canım.eğer olmazsda allahın bildiği vardır.inşallah ikimizede diğer isteyen arkadaşlarımızada verir rabbim.seninde az kaldı.hala değişiklik yok dimi.bende tık yok göğüsler hariç :)

psikolojinizi ve heyecanınızı anlıyoruz kimseyle bi derdimiz yok dediğimizi bile anlamıcak kadar heycanlısınız sanırım.
umarım her şey gönlünüzce olsun ve en önemlisi HAYIRLISIYLA olsun

tabi öle canım.eğer olmazsda allahın bildiği vardır.inşallah ikimizede diğer isteyen arkadaşlarımızada verir rabbim.seninde az kaldı.hala değişiklik yok dimi.bende tık yok göğüsler hariç :)

hehe benim memelerde oyle el değilmiyor tabi bu bir işaret ama adet öncesi içinde bir işaret o yüzden bu konuda kafam karışıkkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

psikolojinizi ve heyecanınızı anlıyoruz kimseyle bi derdimiz yok dediğimizi bile anlamıcak kadar heycanlısınız sanırım.
umarım her şey gönlünüzce olsun ve en önemlisi HAYIRLISIYLA olsun

umarım her şey gönlünüzce olsun ve en önemlisi HAYIRLISIYLA olsun...... bu dileğin için çok teşekkür ederim........yerimsenibenyerimseniben

kızlar bebekleriniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınızada alırsınız inşallah..bnde sabırsız sabırsız bekliyorum doktorum çok ümitliydi bu ay nolur banada dua edinde minnoşum benimle olsun inşallah..

herkese merhabalar
burayı görmemiştim ben yeni sayfa açılmış oraya yazmıştım
Ben aslında ekim sonu annesi olacağım
ama geç döllenme olduğu için muhtemelen 1 hafta geriden takip edeceğim
sat 21 ocak 1 hafta ilerden düşünürsek satı 28 ocak yazarsak hesap karışmaz doğumda nasipse 4 kasım görünüyor

herkese hayırlı, sağlıklı , sorunsuz bir 8 ay diliyorum
zor günler yaşadım bende allahım bu sefer yüzümü güldürür inşallah

herkese merhabalar
burayı görmemiştim ben yeni sayfa açılmış oraya yazmıştım
Ben aslında ekim sonu annesi olacağım
ama geç döllenme olduğu için muhtemelen 1 hafta geriden takip edeceğim
sat 21 ocak 1 hafta ilerden düşünürsek satı 28 ocak yazarsak hesap karışmaz doğumda nasipse 4 kasım görünüyor

herkese hayırlı, sağlıklı , sorunsuz bir 8 ay diliyorum
zor günler yaşadım bende allahım bu sefer yüzümü güldürür inşallah [/QUOa

aramıza hoş geldin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etisn Allahım ..... ohhh ne güzel listenin hamizşleri coğalmaya başlası ......kaydirigubbakcemile

ayyy ne güzel kasım anneleride gelmiş.....hayırlı uğurlu olsun... bolbol dinlenmeye bakın canınız ne istiyorsa yiyin sonra mideniz çok kötü oluyor....kolay gelsinn...

lsteeeeeeeeeeee.th.jpg

X