2009 Kasm Anneleri

kızlar hepinize merhaba tebrik eden arkadaşlar teşekkür ederim hepnize ben 2 gün önce yazdım sonrada birdaha giremedim. geçmişte epey ilerlemiş. Allahım hepimize sağlıklı rahat hamilelikler sağlıklı bpırıl pırıl evimizi aydınlatıcak evlatlar versin inşallah

hepinizde aynı heyecan vardır sanırım okadar meraktayımki bende keseyi bir görsem ama 4+3 çok minik meleğim yarın kan testini tekrarlıycam. salı günüde dr.a gideceğim dış gebelik boş gebelik deli gibi düşünüp duruyorum. sizinde sancılarınız varmı. kasıklarımda sürekli sancı var. karnımın içi gerilior sanki ağrıyo böle garip bide karnım şişti gaz sanırım herkes aynı durumdamı

selam kızlar herkesese günaydın
sabah kanamam oldu 1 saat sonra doktora gidicem
dua edin bana
canım inş. birşeyin yoktur hayırlı haberlerini bekliyoruz :Saruboceq:
geçmiş olsun canım moralini bozma bir dahaki sefere inş.:Saruboceq:

:Saruboceq: canım sağol dileklerin cümlemize gelsin

slm kızlar nasılsınız julinin haberine üzüldüm umarım kötü bişey yoktur strese girmese bari :çok üzgünüm:

juli gelse de artık rahatlasak yaa :Saruboceq: inş bi sorun yoktur....

Ben de ankaradayım Fatih hastanesine gidiyorum ilk defa gittim yorum yok şu anda bi falsosunu görmedim kafamçokkarıştı

juliiet in kanamsını şimdi okudum çok üzüldüm hayırlı haberlerle gelsin inşallah. Rabbim hepimizi kavuştursun yavrularımıza

slm cnm.geçmiş olsun:çok üzgünüm:
kimyasal gebelik hakkında biraz bilgi verebilirmisin cnm:uhm:
kaç haftalıktın öğrendin kimyasal gebelik olduğunu sende
ne kadar değişik şeyler var biz bilmiyoruz cnm
aydınlatırsan sevinirim
çalışmalarınıza devam edin allahtan umut kesilmez:Saruboceq:

görürsün sen de inş. keseciği canımm
hemen hemen herkes aynı durumda karın şişliği, sancılar...
benim arada sancı giriyor kasıklarıma
bir de karnım çoook şiş gaz mıdır nedir bi de süt içiyoz iyice gaz ypıyo

bak juju 100 sayfadayız gelde bir anlamı olsun .........nice 100 sayfalara kızlar

geldim canlarım
yazılarınızı okudukca ağladım
bebişim hala benimle
düşük tehtidi var
bol bol dinlen dedi

jjuliet geçmiş olsun aman dikkat et bol bol dinlen Allah meleğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhh hepimize tabi

geldim canlarım
yazılarınızı okudukca ağladım
bebişim hala benimle
düşük tehtidi var
bol bol dinlen dedi

canım yaaa çok şükür...
ağlama lütfen moralini olabilidiğince yüksek tut,
bide bu aralar iş yerinden bi süreliğini izin alsana
evde bol bol dinlen hiç yormamaya çalış kendini...
kendine çok dikkat et olur mu?

ohh beeeee ay içim daraldı sıkıntı ettim resmen ... diş ağrım bile azdı stresden...
eeeeeeee kızlar ne var ne yok yazamadık bugün doğru düngün şeyler ........ inan juju çok sevimdim çokkk

jjuliet geçmiş olsun aman dikkat et bol bol dinlen Allah meleğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhh hepimize tabi

ohhhhhhhh beeeeeeeee
aman yandan şıdkık şıdkıhh oh ohhhh ohh :lepi:delikafadulden:1hug:

cok saolun kızlar
yaa cok sulu gözlüyüm senağlama senağlama

ama benimde oynamam lazım dimi delikafadulden

juju cum ne güzel haber ya inan çok korktum düşük tehlikesi herkeste var bacım bende normal gebeye göre daha fazla pkolu oldugum için doktorun dedigin gibi bol dinlenmek agrı iş yapma bir yere kesinlikle uzanma bir şey kaldırma bir kaç hafta fazla yürümemeye özen göster..peki ilaç falan verdimi ben hem ilaç kullanıyorum hem igne ..cnm benim ya sakın moralini bozma annesi bebişine sıkı tutunacak sende ona dua et hep balım sende hep dualarımda olacaksın unutma balım.. seni seviyoruz..

oh bee juli gelmiişş kaydirigubbakcemile5
tatlım çok geçmiş olsun ama yorma kendini yaa ooff bu söze de gıcık oluyom gerçi eninde sonunda yoruluyoz duramıyoruz ki biz hatunlar ama bebiş için dayancaz napalımm yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…