2009 Kasm Anneleri

ya berat efe inan jujunun bugün yazısını görünce benimde canım sıkıldı buraya birşey yazmak istemedim juju gelene kadar ohhh beeee diyorum rahatladım valla..çok şükür hepimizin gözü aydın..

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıkiz kesecikler görüldü :):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım| ikiz kesecikler gördüü :):):) :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |30|12 Şubat|19 Kasım| 17 Mart ilk kontrol
Yazgülüm... |28| 31 Ocak| 6 Kasım|
Dilmuh |**| 28 Ocak| 4 Kasım|

kedi ve seyhan son adet tarihi ve yasınızı yazında listemize asalım yerimseniben
beliki yazdınız ama göremedim

Son düzenleme:
geldim canlarım
yazılarınızı okudukca ağladım
bebişim hala benimle
düşük tehtidi var
bol bol dinlen dedi

ay juli çok şükür güzel haberleini verdin sakın yorma kendini canım dr dediği gibi bol bol istarahat et ve elinide ev işine sürme boşver canım sen bebişinle kendini düşün emi çok mutlu oldum inan:teytey:

oh bee juli gelmiişş kaydirigubbakcemile5
tatlım çok geçmiş olsun ama yorma kendini yaa ooff bu söze de gıcık oluyom gerçi eninde sonunda yoruluyoz duramıyoruz ki biz hatunlar ama bebiş için dayancaz napalımm yerimseniben

ya berat efe inan jujunun bugün yazısını görünce benimde canım sıkıldı buraya birşey yazmak istemedim juju gelene kadar ohhh beeee diyorum rahatladım valla..çok şükür hepimizin gözü aydın..

saolun canlarım
su 10 haftayı bi gecsek te
düşük modundan kurtulsak
rabbim herkesin bebişlerini bizlere bağıslasın :Saruboceq:

jujucum al bendende o kadar bir 10 hafta geçse 3 ayımız dolsa falan diyorum valla azıcık karnım gerilse diyorum ..o zmanda çok şiştim diye şikayet edermiyiz..ama ben cinsiyetini de çok merak ediyorum..

juju cum daha önceki sayfa da yazmıştım ilk sana ..görmedin sanırım bir bakarmısın birşey sormuştum

dilmuhcum ekledim senide
aramıza hosgeldin a.s.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder insallah

mavi denzcim benim henuz cinsiyet aklıma bile gelmiyoo
bir iki hafta gecsin baslarız artık :roflol:
kızlar ben cıkıyorum
biraz yatayım

hepinize hayırlı günler taze kasım anneleri,
bian sizi okuyunca gecen sene bu günlerim geldi aklıma.hemen hemen hep yatarak geçmişti.aylarca evimi süpüremedim,hiç biiş yapamıyordum,10 hafta bir olsa diye gün sayıyordum.sonra 14 ,6 ayı da bi geçsek diye doğurana kadar gün sayma hiç bitmiyor.neyse geldi geçti şimdi kızım kucağımda çokşükür.şimdide havanın ısındığı günleri bekliyoz kızımla.günler şimdi size çok yavaş geçiyor gibi geliyordur ama bi bbakcaksınızki bebeğiniz kucağınızda,hamileliğin tadını çıkarın.bol bol uyuyun bidee,
arkadaşlar bir arkadaşım için bir bilgiye ihtiyacım var.ben nedense hatırlayamıyorum.bu kan demir kalsiyum için tahlilleri yaptırdınızmı kaçıncı ayda yapılcak?
inş,hepiniz bebeklerinizi hayırlı ve sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız

la beratefe ne deyyon sen..bir önceki sayfadaydı o yzüden dediydim..zaten sonra cvplamış akıllı bıdıgım görmedim demiş ama sorumu anlamış galiba...hımm progesteron bende progestan kullanıyorum birde igne ..neys edikkat et bacım kendine bol dinlen gerkirse rapor al bir iki hafta ..

biz kan tahlillerini 8. haftada yaptırcakmışız yani 2 hafta sonra ama dediğin tahliller o tahliller mi bilmiyom bi de ben de guatr olduğundan geçen hafta tsh bilmem ne tahlillerimi yaptırdım. ilaccımı içmessem düşük olabülür müş çünkiii

valla onların tahlilleri ne zman yapılıyor bilmem ..ama genel rutin testler yapıldı bana bu hafta başı sanırım eliza hormon idrar falan o tür şeyler di..evet valla zaman geçmez artık..

ya kızlar size bişi sorcam benim cildim çok kuru pul pul dökülüyo normalde hergün iyibir nemlendirici sürerim gözaltı kremimi sürerim el kremimi sürerim ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri kesinlikle krem nemlendiric falan süremiyorum korkuyorum bebeğime zarar veririm diye.ama bu aradada cildim fena gözükmeye başladı pul pul dökülüyo kuruluktan kaşınıyo falan sizler ne yapıyosunuz acaba krem falan kullanıyomusunuz.

kızlar bana doktor bugün 6 haftalık hamilesin kese oluşmuş ama bebek hala oluşmamış sizce ne demek oluyor bu sorunmu var yani.........

normal birsucum çok tedirgin olmuşsun başka topiktede sormuşsun sanırm normal oldugunu hep arkadaşalr söyledi ilk zaten kese oluşması lazım kesede zaten kaç ml ki bu aralara allah aşkına tabii ki hemen bebk oluşmaz bebgin ilk kalp atışları oluşur sonra gelişir..içini ferah tut..doktor mu sana kese oluşmulş ama bebk oluşmamış dedi..zaten kese bebkle birlikte olşuşmaz ki ilk kese sonra kalp atışları derken bebk oluşur..doktorun patadanak söylemiş..bana hiçte öyle birşey dememişti..10 sonrada kalp atışlarını görürüz dedi.bizde keseyi dün gördük şükür..

karakız krem falan fazla zarar verecegini sanmıyorum..istersen doktoruna sor valla ben normal hayatıma devam ediyorum ..yüzüme cliniquenin sabunu ile yıkayıp sonra neutragenanın bazen de bepantene ile nemlendiriyorum..makyajımı8 yapıyorum..ama pudram bitince mineral pudra almayı düşünüyorum..cliniquenin ürünleri çok hassa ciltleri baz alarak yapmış yani yan etkisi yok rahat kullanabilirsin..eger için rahat etmezse..neyin nemlendiricisini kullanıyorsun?

normalde cildim çok kuru olduğu için nivea nın 30 yaş kremi ve yine 30 yaş için gözaltı kremini kullanıyorum ellerim içinde neutragenanın el kremini kullanıyorum

julietcim yaşım 30 sat 10.02.2009 tahmini doğum hesaplayıcılara göre 17 kasım ilk dr. kontrolüm 17 martta olucak kısmetse ben telefonda konuştumda dr.umla

X