2009 Kasm Anneleri

slm kızlar bende geldim inş. allahım sagsalim kucagımıza almayı nasip eder inş. pazartesi günü kalp atıslarını duyucam meleklerimin cok heyecanlıyım yaa
ne güzellllllllllllll bizde çok heyecanlıyız ah bir salı olsada bende gitsem ............
bak arkadaşım 2009 kasım anneleri topiğinde boyle kötü düşüncelere yer yok. hep güleceğiz hep güzleceğiz... hadi bakem aynada kenddini topla gel.. Allah korusun canım sen merak etme hiç bir şey olmaz
kızlar özel dr. a giden var mı aranızda ? böyle bir iki haftada bir gidince her seferinde vizite ücreti alıyolar mı ?? kafama takıldı şimdi CADIARZU
yani özel derken ( ben daha gitmedim ama daa önce gittiklerimde) özel hastaneye gidiyorum orada 15 gecince üçret ödüyorsun ama drnin özel muanesine gidersen bir kontrol bir muane diye biliyorum yani bir veriyon bir vrmiyo
hahah tabi sen oluyon hissettimde yokluğunu sengözlerimebaksanab

merheba bende sakaryalıyım ben adatıp hastanesinde dr neşe hanıma gidiyorum ama birde sadık akbıyık var süper bir doktor ona gidemiyorum cünkü çok yoğunnn çok bekliyorusun gelemem ben oyle skıntılara... benim bildiklerim bunlar.. sakaryanın neresinden sin canım?

günaydın hepinize kızlar bu sabah nasılsınız bende bu sabah hiçbir ağrı sızı bişi yok topiği açmadan önce bende korktum ama akşamdan beri yazılanları okuyunca rahatladım.

selam kızlar herkesese günaydın
sabah kanamam oldu 1 saat sonra doktora gidicem
dua edin bana

hadi iyi haberlerini bekliyoruz julietcimm mirmirmirmir

juli doktorunla konuştun sanırım birşey demedimi?doktora gidip gelince mutlaka yaz bize..inş bebişin sıkı sıkı annesine tutunuyordur..dua et bacım seninle dualarımız ..kanaman çokmu yada tam kırmızımı?aklına kötü şeyler getirme hemen ..

slm kızlar amma yazmışsınız öncelikle tek tek alıntı yapamıyorum kusura bakmayın başımda hafiften agrırı gibi hemen kısaca geçiyorum öncelikle umursuzluga kapılmayın hemen bazı arkadaşlarımız sanırım öyle llütfen içinizi ferah tutun duanızı edin rabbim bebişinizi korusun..fdfye özellikle sana söylüyorum kızlar bu dönemde agrı olmasıda olmamsına normal yani herkesin aynı olacak diye birşey yok ama içiniz rahat etmedigi takidride zaten yakında bir çogunuz doktora gideceksiniz o zman sorarsınız..kar tenesi özlemez olurmuyuz delüüü nerdeydin.. söyledinmi çevrendekilere gebeligini..

Günaydın arkadaşlar size bir tavsiyem olcak internette doktor nevranın sitesi var çok güzel bilgiler var ordan takip edebilirsiniz.belki duyanlarınız vardır.ben ordan takip ediyorum.
Birde listeye nasıl ekliye bilirim kendimi bilgi verirsiniz sevinirim.

günaydın arkadaşlar hepinize teşekür ederim doktorlarda sizin gibi söylüyor artık olumlu düşünecem ki bebegime kavuşayım dün gece doktordaydık cok agrım vardıbizde gitik tahlil muayne yapıldı herşey yolunda gibi hatta doktor karından ultrasyanla görülmez henüz ama yinede bakalım belki kist ola bilirmi diye bebegim annesine göründü keseci gördük şükürler olsun

slm fdfye zekai tahir buraga gidebilirsin özel muayene dersen tunusta bir yer var yine o hastanenin doktoru bazı özel hastanelere gidiyor güven mesa falan sanırım tam emin degilim ama güvenede gittigini biliyorum..

dua edin bana

cnm günaydın
geçmiş olsun moralini iyi tut
bende de aynı sorun vardı geçti
kanaman koyu kahverengimi yoksa açık kırmızı şeklinde mi?CADIARZU
bu arada tam kaç haftalıksın
dularımız seninle cnm gelince haber ver olur mu?:Saruboceq:

dua edin bana

CANIM DUALARIMIZ HEP SENİNLE İNAŞŞAK HAYIRLI VE GÜZEL HABERLERELE GELİRİSİNNNN ..İÇİNİ FERAH TUT LÜFTEN STRES YAPMA ....VE HEMEN BİZE HABER VER :Saruboceq::Saruboceq::teselli:

Arkadaşlar bu listeye nasıl ekliye bilirim kendimi

canım listeye jjuliett arkadaşımız ekliyo ama bu sabah dr a gidecekti hayırlı haberleriyle gelsin seni hemen ekler merak etme .

Mrb arkadaŞlar bende kasım annesı olucaktım ama malesef kımyasal gebelık mıŞ oysa ne kadar sevınmıŞtım kısmet dılmıŞ artık allah hepınıze saĞlıklı hamılelıkler versın saĞlıkla alın bebeklerınızı kucagınıza

günaydın herkese
juliiet canım kalbim, dualarım seninle
rabbim bebeişine sana bağışlasın inşallah...
umarım iyi haberlerle gelirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…