2009 Kasm Anneleri

kızlar ben bugun dr a gıttım ve keseyı gordum cok sukur ultrasona gore tam 5 hafta 2 gunluk melegım ayrıca 12 ml. cok mutluyum kızlar yaa eve gelınce baya agladım sevıncten korkuyodum ya dıs gebelıkse falan dıye ama allahıma sukurlar olsun.

bende yarın gidiyorum dr a heyecandan ölüyorum ama yarına kadar nasıl dayanırım bilmem bende ilk defa yarın görecem inşallah kısmetse keseyi dua edin kızlar

eftelya ne mutlu sana Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallaah. bende çok heyecanlı ve tedirginim. salıya daha çok varyaa.. darısı başımıza inşallah

merhaba arkadaşlar bende kasım annesi olacagım hayırlısıyla.23 yaşındayım sat 31 ocak.bebişin doğum tarihi de 7 kasım olacak inşallahyarın 6 haftalık olacak kuzucuk.ben pazartesi keseciği gördüm. fotoğrafına bakıp duruyorum. ama çok heyecanlı ve şaşkınım ne yapacağım bilmiyorum. öğrendiklerinizi paylaşın lütfen:bbo:

aranızda sigara içip bırakmaya çalışan başarılı olan varmı. ben içmemeye çalışıyorum ama arkadaşların sigarasından otlanıyorum sizler ne durumdasınız

arkadaşlar merhaba aranızda megadyn kulanan varmı bu benim ikinci hamilelim ilkte hic duymadım ve doktor vermedi bana akşam lokman hekim hastanesine agrılarım var diye gitimde doktor verdide merakta etim aranızda kulanan varmı diye

tuba cım hayırlı olsun hoşgeldin aramıza.
fdfye valla bana dr sadece folicplus verdi neden verdi sana vitamin ilacı diye biliyorum onu ben

banada folik asit birde elevit verdi..gerçi ben elevitin bir eş deger ilacını kullanıyorum..doktora gösterdim olur dedi..

kızlaaarrr tsk ederım ınsallah sızlerde gorursunuz kesecıklerınızı ınsan o zaman ınanıyor ıste ıcınde bı canlı yasadıgına acıkcası ben gorene kadar ınanamıyorum ama bugun icim bı tuhaf o kadar degısık bı mutluluk ki simdiden o kadar sevdım o kadar ısındımkı bebımıse bı kerecık gormek yetıyor demekkı allahıma bınlerce sukurler olsun. arkadaslar sımdı ben ne zaman gıtsem kalp atıslarını duyabılırım kuzucugumun???

ALLAH razı olsun arkadaşlar bende yeni keşfettim bu siteyi artık bırakmam öğleden sonraları beraber oluruz inşallah. doktor bana kalp atışları için 10 gün sonra gel dedi ama benim içim rahat etmiyo şimdi duyulmazmı kalp atışları. birde folik asit bana da verdi doktor ama kullanmaya başlamadım. başlasam mı?

yasakkelimebu arada ben sıgara ıcıyordum ve tamamen bıraktım ısın garıbı ben hemıle kaldıgımı ogrenmeden once bırakmıstım sıgarayı meger tam bıraktıgım donemde hamıle kalmısım ve vucudumda hıc ıstemıyor sıgara zaten ıstesede ıcmem goz gore gore cocugumu zehırleyemem artık evımdede yasak sıgara ıcmek kımse yuzunden pasıf ıcıcı olmak ıstemıyorum ıcecek olan cıksın balkona ıcsın benım gozumden sakınacam onlar zarar verecek yok oyle

bende kullanıyordum sigara ama hemen bıraktım arada canım istiyo ama kuzucuk için hayır diyorum . eşimi de balkona gönderdim en iyisini yapıyoruz. aferin bize..........hihoyyyt

eftelya bravo cnm hala gebe olup sigarayıo bırakamıyorum diye yırtınan anneler var..artık bebişimizi düşünmek zorundayız eskiden bende içerdim ama bırakalı çok uzun zaman olmasına akrşın çok nadir de olsa arada bir tane içiyordum ama dedim ya 2 haftada 1 nerdeyse.şimdi zaten yanımda bile içilmiyor.. eşim içiyor normaldede evin içinde içmek ya mutfakta aspiratörün altında yada balkonda hala dikkat ediyoro sigara içerken benim mutfaga girmemi istemiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…