2009 Kasm Anneleri

slm kızlar bende geldim inş. allahım sagsalim kucagımıza almayı nasip eder inş. pazartesi günü kalp atıslarını duyucam meleklerimin cok heyecanlıyım yaa
ne güzellllllllllllll bizde çok heyecanlıyız ah bir salı olsada bende gitsem ............
merhaba arkadaşlar bende 5 haftalık hamileyim ama cok agrılarım var bu yüzden korkuyorum gecen yıl 27 haftalık dogum yaptım melegim 2 gün yaşadı ne yapacamı kime hangi doktora hangi hastaneye gidecemi bilmiyorum kafam cok karışık
bak arkadaşım 2009 kasım anneleri topiğinde boyle kötü düşüncelere yer yok. hep güleceğiz hep güzleceğiz... hadi bakem aynada kenddini topla gel.. Allah korusun canım sen merak etme hiç bir şey olmaz
kızlar özel dr. a giden var mı aranızda ? böyle bir iki haftada bir gidince her seferinde vizite ücreti alıyolar mı ?? kafama takıldı şimdi CADIARZU
yani özel derken ( ben daha gitmedim ama daa önce gittiklerimde) özel hastaneye gidiyorum orada 15 gecince üçret ödüyorsun ama drnin özel muanesine gidersen bir kontrol bir muane diye biliyorum yani bir veriyon bir vrmiyo
nelü ben mi oluyom lem:) -tatlicadiarzu-
yazmıştım sabah; bulantım bugün sabahın 8 inde başladı. Dişimi sıkıyorum, az iyi hissedince gelip bakıyorum neler olmuş bitmiş diye. Anam az yazın biraz,:1shok: cilt cilt arşiv çıkar yazdıklarınızdan kaydirigubbakcemile3
hahah tabi sen oluyon hissettimde yokluğunu sengözlerimebaksanab

slm arkadaşlar sakaryada tavsiye edebileceğiniz çok çok iyi diyebileceğiniz dr var mı? benım bı drum vardı ona gıttım ama adam dogru duzgun bısey soylemıyor neler yapmam lazım dedım folık asıt ıc yeter dedı benım ıcım hıc rahat etmedı.

merheba bende sakaryalıyım ben adatıp hastanesinde dr neşe hanıma gidiyorum ama birde sadık akbıyık var süper bir doktor ona gidemiyorum cünkü çok yoğunnn çok bekliyorusun gelemem ben oyle skıntılara... benim bildiklerim bunlar.. sakaryanın neresinden sin canım?
nan 1 gün boyunca girmedik hiç bi allan kuluda b kartanesi ne gelmedü öldü mü kaldı mı dimemiş yaw :dilcikar: küstüm size :1closedeyes:
/QUOTE]
ben de diyorum ki bu kız nerde yaaaaaaaaaaa Allah Allah çok özledik seni -tatlicadiarzu-

ya arkadaslar benım moralım cok bozuk belkı gereksız yere takıyorum kafaya ama bende ne bulantı kaldı ne kasık agrısı ne yorgunluk halsızlık hepsı bıanda gectı bebegıme bısey olmus olmasından korkuyorum,bu durum hıc normal degıl sanırım ılk gebelıgım oldugu ıcın tecrubesızım,ayrıca bebege bısey olduysa benıde zehırlemez mı kızlar yaa cok uzgunum coksenağlama
eftelyacım yukarıdada başka bir arkadaşına yazdımmmm bizim topiğimizde kötü düşünce yokkkkkkkkkkkk.....:mymeka:

bu arada ilk çocuk sezeryansa ikincide olacak diye bir şey yok. ben oğlumu yurt dışında sezeryanla dünyaya getirdim. hastaneden çıkmadan doktora sormuştum ikincide mecburen sezeryan mı olmak zorunda diye.
işde süperrrrrrrrr cak bakayımmmmmm teşekkür ederim canım bende aynen senin o güzeş doktorların gibi düşünüyorum
canım ben 27 yaşındaYIM SON ADET TARİHİMDE 27 ocak ama geç döllenme yaşayan arkadaşlardanım
aramıza hoş geldin geçdöl -tatlicadiarzu-

slm kızlar...benimde son adetim 3 şubattı,adetim geçince test yaptım ve pozitif çıktı daha doktora gitmedim ama hesabıma göre bende kasım annesi olucam herhalde tabiii olursa...çok hazırlıksız yakalandım canlarım eşim kesinlikle ikinci çocuğa hazır olmadığımızı ve aldırmam gerektiğini söylüyor...ama ben kesinlikle yapamam böyle birşey çünkü çok istiyorum kızımda kardeşi olmasını çok istiyor...eşim günlerdir benimle konuşmuyor aldırmadığım için sanki çocuğu ben tek başıma yapmışım gibi beni suçluyor...hepinizin dualarına ihtiyacım var...inşallah eşim yumuşar...
opssssssssss zor bir durum bence ikinizinde bu konuda aynı düşüncede olması lazım 1. bebegin ne kadar ki eşin bu kadar tepki gösterdi... ay gıvık sanki baba evinden getirdik töbe töbe sinir oluyorum yaaaa ..hayır sende hamilesin şuan özel bir durumdasın erkkeklerin daha özel davranması gerekir ama nerdeeeeeee odun aman bunlar :kızgın::mymeka:
kızlar selam
yeni anne adaylrını merak ettim.okuduklarım benide ilk haftalarıma götürdü.ben aslında 2009 temmuz annesi olacağım ama ağustos topiğinde yazışıyorum.çünkü sta göre ağustosta doğum yapacaktım ama bebeğim ultrasonda 3-4 gün önde gidiyor. çok şükür 20.haftayı doldurduk 21. haftadan gün alıyoruz.bi oğlum olacak inşallah.
kaygılarınız beni geçmişe götürdü niye midem bulanmıyor niye göğüs ağrılarım yok ağrım niye var niye yok.inanın hepimiz bunlerı yaşadık ve hala yaşıyoruz.
ağrılarınız olacak bu çok normal.ilk doktor kontrolümde doktorum bu konuda korkmama için beni uyardı .herkeste olmayadabiliyor bende kasık ağrısı çok olmadı bel ağrılarım var.göğüsleriniz bazen çok ağrıyacak bazen ağrısı kesilecek.bundan da kaygılanmayın ben kaç defa göğsüm ağrımıyor midem bulanmıyor diye koşarak gittim doktora ama oğlum çok iyiydi maşallah.mide bulantılarınızda bazı gün ve haftalar atağa geçecek bazı günler hiç olmayacak.kendi deneyimlerimi yazdım kızlar.şimdi çok şükür kıpırtılarınıhissediyorumda biraz rahatım yoksa her hafta doktora gidiyorum ben.
sormak istedikleriniz olursa 2009 ağustos topiğinde size yardım edebiliriz kızlar.herkese sağlıklı hamilelikler
işde aynen bende bunalrı diyorum ... sende tevrubelerinde yenilediğin için tşk ederimm..sanada hayırlı doğumlar ........

slm hamişler bir gün girmiyoz ertesi gün doluyo inanmazsınız ama 1 saattir yazıları okudum hem güldüm hem ağladım allahım bizleri ayırmasın çok güzel dayanışmamız var bu arada yeni gelen hamişler hoşgeldiniz a.s. beratefe sen çok yaşa emi ne çok güldürdün beni :roflol: allahta seni güldürsün kızlar ben çalışıyorum ama silzerden farklı ben fabrikada vardiyeli olarak çalışıyorum bu hafta 4/12 yim tam sizin sohbetin koyu olduğu zaman geç geliyorum ve kimse olmuyo sabahları pek giremiyom kahvaltıdır oğlumu hazırlıyom ana okuluna gidiyo 5 yaş grubunda onu okula bırak evi topla derken iş vakti geliyo sizlerden biraz uzak
kalıyorum hergün yazdıklarınız okumaya çalışıyorum sizlere kanım kaynadı umarım hepimiz sağlık doğumlar yaparız ve paylaşımlara yine bu topikte devam ederiz haftaya gündüz vardiyasında olucam o zaman daha çok sizlere olurum inş. ben 2. kontrolümü nisan ilk haftası olucam doktorum bana sadece folic plus verdi bu ilk 3 ay içinmiş ağrım olursa diye minoset ağrı kesici verdi bilginize hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın öptümm:1hug::CüvCüv::nazar:

ben ne yaptım ki bu kadar güldünsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab... bende fabrikada çalışıyorum ama biz idari kadro olduğumuz için bizde vardiya yok .. zor ama vardiyalı çalışmak .. ama bu krizde çalışıyoruz ya şükür etmek lazım dimi :1shok:

günaydın hepinize kızlar bu sabah nasılsınız bende bu sabah hiçbir ağrı sızı bişi yok topiği açmadan önce bende korktum ama akşamdan beri yazılanları okuyunca rahatladım.

selam kızlar herkesese günaydın
sabah kanamam oldu 1 saat sonra doktora gidicem
dua edin bana

juli doktorunla konuştun sanırım birşey demedimi?doktora gidip gelince mutlaka yaz bize..inş bebişin sıkı sıkı annesine tutunuyordur..dua et bacım seninle dualarımız ..kanaman çokmu yada tam kırmızımı?aklına kötü şeyler getirme hemen ..

slm kızlar amma yazmışsınız öncelikle tek tek alıntı yapamıyorum kusura bakmayın başımda hafiften agrırı gibi hemen kısaca geçiyorum öncelikle umursuzluga kapılmayın hemen bazı arkadaşlarımız sanırım öyle llütfen içinizi ferah tutun duanızı edin rabbim bebişinizi korusun..fdfye özellikle sana söylüyorum kızlar bu dönemde agrı olmasıda olmamsına normal yani herkesin aynı olacak diye birşey yok ama içiniz rahat etmedigi takidride zaten yakında bir çogunuz doktora gideceksiniz o zman sorarsınız..kar tenesi özlemez olurmuyuz delüüü nerdeydin.. söyledinmi çevrendekilere gebeligini..

Günaydın arkadaşlar size bir tavsiyem olcak internette doktor nevranın sitesi var çok güzel bilgiler var ordan takip edebilirsiniz.belki duyanlarınız vardır.ben ordan takip ediyorum.
Birde listeye nasıl ekliye bilirim kendimi bilgi verirsiniz sevinirim.

günaydın arkadaşlar hepinize teşekür ederim doktorlarda sizin gibi söylüyor artık olumlu düşünecem ki bebegime kavuşayım dün gece doktordaydık cok agrım vardıbizde gitik tahlil muayne yapıldı herşey yolunda gibi hatta doktor karından ultrasyanla görülmez henüz ama yinede bakalım belki kist ola bilirmi diye bebegim annesine göründü keseci gördük şükürler olsun

slm fdfye zekai tahir buraga gidebilirsin özel muayene dersen tunusta bir yer var yine o hastanenin doktoru bazı özel hastanelere gidiyor güven mesa falan sanırım tam emin degilim ama güvenede gittigini biliyorum..

dua edin bana

cnm günaydın
geçmiş olsun moralini iyi tut
bende de aynı sorun vardı geçti
kanaman koyu kahverengimi yoksa açık kırmızı şeklinde mi?CADIARZU
bu arada tam kaç haftalıksın
dularımız seninle cnm gelince haber ver olur mu?:Saruboceq:

dua edin bana

CANIM DUALARIMIZ HEP SENİNLE İNAŞŞAK HAYIRLI VE GÜZEL HABERLERELE GELİRİSİNNNN ..İÇİNİ FERAH TUT LÜFTEN STRES YAPMA ....VE HEMEN BİZE HABER VER :nazar::nazar::Saruboceq::Saruboceq::teselli:

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İkiz kesecikler görüldü :):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım| ikiz kesecikler gördüü :):):) :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |30|12 Şubat|19 Kasım| 17 Mart ilk kontrol
Yazgülüm... |28| 31 Ocak| 6 Kasım|

turcercim senin ikiz di dimi
yoksa yanlısmı hatırlıyom
söle hemen editleyim yerimseniben
Arkadaşlar bu listeye nasıl ekliye bilirim kendimi

canım listeye jjuliett arkadaşımız ekliyo ama bu sabah dr a gidecekti hayırlı haberleriyle gelsin seni hemen ekler merak etme .

Mrb arkadaŞlar bende kasım annesı olucaktım ama malesef kımyasal gebelık mıŞ oysa ne kadar sevınmıŞtım kısmet dılmıŞ artık allah hepınıze saĞlıklı hamılelıkler versın saĞlıkla alın bebeklerınızı kucagınıza

günaydın herkese
juliiet canım kalbim, dualarım seninle
rabbim bebeişine sana bağışlasın inşallah...
umarım iyi haberlerle gelirsin..

X