2009 Kasm Anneleri

ben de sakıncası olmadığı taktirde normal doğum yapmak istiyorum
daha erken ayağa kalkıyorsun ve vücut daha iyi temizleniyormuş
ikisininde zor yanları var ama normal doğum daha mantıklı geliyor bana
kardeşimde sezaryan düşünüyor ama onu ikna etmeye çalışıyorum
senide görecez diyor ikimizinde anı çok kıymetli ama ne yapalım dayanacaz
doğumdan o kadar değilde oranı kesiyorlarmış yaa ayyy şimdiden acıdı bile:)))))

hoşgeldin aramıza cnm.inşallah hepimiz zamanı geldiğinde kucağımıza alırız bebişlerimizi
bende de bu korku var kaybedeceğim diye hep bir paniğim çok dikkat etmeye çalışıyprum ama kendimizi de moralmen iyi tutmamız gerekiyo hepimize kolay gelsin

yavv ankarada olan yokmu diye sordum ama sanırım yazıların arasında gözden kaçtı?

mavi ben ankaralıyımmm ama şuan sakaryada oturuyorum .........
aslında şoyle aslen kırşehir ama hiç oturmadık dedem vasiyet etmiş kimse kütüğünü almasın diye kütük olrak kırşehir. doğma büyüme ankara keciören aktepe saha sonra sincan ..... evlemdim sakarya hendek oldu.....

ankarada büyük doğum var zekai tahir varrrrrrr

hoşgeldin canım
benim de ilk hamileliğim, ama ağrı olması normalmiş
benim de çok fazla ağrılarım oluyor
ama kan geldiği taktir de doktora görünmek gerekiyor önemli olan
kan gelmemesiymiş....

berat efe aktepemi bende önceden keçiörende oturdum fatih stadyumuna yakındı evimiz şimdi seyranda oturuyoruz..esata yakın..işyeri kavaklıderede..zekaii tahir buragı bilmem mi eskilerden büyük dogum diyorlar..benim doktorum aslında oranın doktoru şef sanırım ben onun özel muayenehanesine gidiyorum..genel testlerde falan hastaneye tabii.. dogumumda orada olur büyük ihtimalle..

hoşş geldin aramazı .Allah korusun oyle kötü şeyler getirme aklına

cak bakayım zeytinnn:içelim:

:QUOTE=morpheous;5688268]merhaba arkadaslar bende nasipse kasım annesi olucam.
benide aranıza alırsanız sevinirim . 5+4 günlük hamileyim ilk hamileliğim olduğu için biraz endişeleniyorum.en ufak ağrıda bebeğimi kaybedicem diye korkuyorum.[/QUOTE]

canım hoşgeldin aramıza hayırlı olsun bende 5 haftalık hamileyim ve ilk bebeğim olacak inşallah bende aynen senin gibiym ağrılarım falan oluyo ve korkuyorum ama merak etme burdaki arkadaşlar o kadar güzel destekler veriyoki moralimiz hep yerinde:enbuyukkk:

haha amcam oturuyor orada hani şu camini arkasında iki tane 20/30 katlı bina varya hatda duvarında kuş resmi var ha tam onun önünde hahah muhabbete bak yaaaaa karı milleti işde ..... -tatlicadiarzu-
aktepede cocukluğum gecti asla asla unutamma çok güzel günlerd ya çok şansılı büyüdük biz.. oyel bir apartmandı ki bizim ki anlatması güç birbirine bağlı sammi kimsenin kapsı kapanmayan akşam oyurmasına giden gelen yazın bahcede gece yarınaları kadar oturup çay içip sohbet eden ramazanda ne yapmışsan komşuna ikram eden. senin cocouğun benim cocouğum muhabbeti hiç olmayan ...... anlatması zor çok güzeldi kardeşdik hepimiz ama bizim cocukalrımız bu kadar şanslı olamayacaklar ne yazkkıii:1no2:

teşekkür ederim arkadaslar aranızda bebişin kalp atısını duyan varmı ben salı günü gittim duymak için malesef duyamadık doktor daha erken dedi. önümüzdeki carsamba tekrar gidicem bakalım bebeşimin kalbini duymak için

kızlar kasık agrılarına fazla takılmayın genelde oluyor bende doktoruma sordum valla tam anlamadım ama normal kalan yumurta mı atılıyor öyle birşey dedi ama net emin degilim..içiniz rahat olsun fazla sıkı giyinmeyin yürüyüşünüze dikkat edin koşmayın sakın heee..ben bazen merdivenlerden hafif koşarak iniyorum çıkarkende bazen öyle eşim yanımdaysa kızıyor sonra farkediyorum...

beratefe eet haklısın bizim çocuklarımız o kadar şanslı degil..cnm ya ben tam bilmiyorum buraları o dedigin cami nerde tam bilmem ama yakınlarda sanırım okul var bize yakın çankaya anadolu lisesimi ne ? he valla karı muhabbeti işte..

kızlar bu çatlat kacar kendinize iyi bakın ... akaşm koca ile oğluşu uyutursam girerrim.......hadi öptüm hepinizi

güle güle beraefe..bende birazdan kaçar..herkese şimdiden iyi akşamlar ben akşam zor girerim igne için keçiörene gidecem kayınvalideme vurduracam malum onu eli hafif..sonrada eve gel biraz cık ortalıgı süpürüp silmem lazım..yarın misafirim olacak..

slm kızlar bende geldim inş. allahım sagsalim kucagımıza almayı nasip eder inş. pazartesi günü kalp atıslarını duyucam meleklerimin cok heyecanlıyım yaa

merhaba arkadaşlar bende 5 haftalık hamileyim ama cok agrılarım var bu yüzden korkuyorum gecen yıl 27 haftalık dogum yaptım melegim 2 gün yaşadı ne yapacamı kime hangi doktora hangi hastaneye gidecemi bilmiyorum kafam cok karışık

kızlar özel dr. a giden var mı aranızda ? böyle bir iki haftada bir gidince her seferinde vizite ücreti alıyolar mı ?? kafama takıldı şimdi CADIARZU

canım benimmm. inş bi daha öyle bişey yaşamazsın...

aslına bakarsanız ben de daha dr ve hastaneyi netleştiremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…