2009 Kasm Anneleri

kesiinnnn :roflol::roflol::roflol:

bak gezdiği topiğe bak...kesin kadın doğumcu olucakkkk :roflol::roflol:

yok canım ya hangi yöntem daha güvenilir diye araştırıyorum hani bigün biriniz sorarsanız hazırlıksız yakalanmayım dimi ama:roflol::roflol::roflol:

Haklısın uniquecim ama bazen çok ağrıyor ozaman deliriyorum hep ama içimden bebiş iyi olsunda diyorum kaydirigubbakcemile3 Aklımız onlarda kaldı heleki karakızz kötü çıktı kramp vs yani görüyorsa ben iyiyim vs yazsın çok merak ediyorum üzücü..

Ayvalık bize yakın kayınvalideler bizim Ayvalık sarımsaklıdalar :eek:

hoşgeldin canısı ayyy güzel hava demeyin ya benim kociş bugün çalışıyor eve tıkılıp kaldımsenağlama

canım benimkide çalışıyor bugün 1 mayıs diye.normalde evde olması gerekiyodu valla kaçırdık bu güzel havayı.şöyle hepimiz toplanıp sahile çay içmeye gidelim.boşverin kocişlerikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evt yaa benim de aklım onlarda kaldıı :çok üzgünüm: ikisi bi yanda üzülüp duruyolar şimdi Çok üzgünüm çoook

ayvalıııkkk çooook güzzzeeellllll alkisalkisalkis ben de yazın mutlaka gitmek istiyorum cunda'ya... ama deniz çok soğuk oluyo diye karar veremiyorum... fisfisfis
Sarımsaklı ve Ören tarafında deniz gerçekten soğuk ama Cunda ve adalarında o kadar soğuk değil :)
hoşgeldiiiiiiiin
hoşbulduk canımcım... ne kadar sıcaksınız hepiniz... teşekkür ederim :)

İTEK: o bir anne
o bir hamişş
o bir göbüşlüü
veeee o bir kadın doğum uzmanı adayı lülülülülülü

naaannnn ne dalga geçiyorsunuz yaw buldunuz parmak kadar çocuğu alganızı geçin:eek:klava:bak bundan sonra hiç birşey söylemem ayyy itek söylesede öğrensek dersiniz:roflol::roflol:

dilmuh senın burcun ne kocısler aynı bebişler kız olursa ıkımızın ohhhh :ecrin_bebek:

Haklısın uniquecim ama bazen çok ağrıyor ozaman deliriyorum hep ama içimden bebiş iyi olsunda diyorum kaydirigubbakcemile3 Aklımız onlarda kaldı heleki karakızz kötü çıktı kramp vs yani görüyorsa ben iyiyim vs yazsın çok merak ediyorum üzücü..

Ayvalık bize yakın kayınvalideler bizim Ayvalık sarımsaklıdalar :eek:

evet Nazlı'cım, bir ara sık sık İzmir'e geliyorduk eşimle, sonra iş güç derken gelemez olduk ama açıkçası özledim İzmir'i :) aşağı yukarı 2 saat uzaklıkta Ayvalık'tan

o zaman yazın geliyorsunuzdur Ayvalık'a

naaannnn ne dalga geçiyorsunuz yaw buldunuz parmak kadar çocuğu alganızı geçin:eek:klava:bak bundan sonra hiç birşey söylemem ayyy itek söylesede öğrensek dersiniz:roflol::roflol:

dalga gecmıoz canım takılıoz sana bılgılı anne kaydirigubbakcemile3

yok canım ya hangi yöntem daha güvenilir diye araştırıyorum hani bigün biriniz sorarsanız hazırlıksız yakalanmayım dimi ama:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:

canım benimkide çalışıyor bugün 1 mayıs diye.normalde evde olması gerekiyodu valla kaçırdık bu güzel havayı.şöyle hepimiz toplanıp sahile çay içmeye gidelim.boşverin kocişlerikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ne güzel olurduuuuu :eek::eek:

walla martı bende merak ettim karakızz ıda canım nasıl üzüldü ya şunlar gelsinde barıştıralım ayy bende böleyim herşeyi takarım ama birbirimizi yanlış anlamıcaz tammammı yoksa iki katı üzülüyoz bebişte tabi

dalga gecmıoz canım takılıoz sana bılgılı anne kaydirigubbakcemile3

yaw bazen kendi kendimede diyorum çok mu bilmişlik yapıyorum diye ama bildiklerimi paylaşmak hoşuma gidiyor.oğluşta doğuma gidince sancı çeerken soruyorum dr.epizyotomi,epidural yapacak msnız.hemşire geliyor bu ne suni sancı mı diye soruyordum.doğum yaptım dr.plesantayı çıkardınız mı diye sordum.vayyy bizim annemizz nelerde bilirmiş dedi ne yapayım merak işte:roflol::roflol::roflol:

kızlar sizinle tanıştığıma çok sevindim, biraz uzanmak istiyorum, bundan sonra ben de aranızda olmak isterim, şimdilik hoşçakalın :)

walla martı bende merak ettim karakızz ıda canım nasıl üzüldü ya şunlar gelsinde barıştıralım ayy bende böleyim herşeyi takarım ama birbirimizi yanlış anlamıcaz tammammı yoksa iki katı üzülüyoz bebişte tabi

ayy gelseler valla yaa bi yanlış anlaşılma oldu işte.caanlar şimdi bebişleride üzecekler:çok üzgünüm:

erkek evlatlarını biras kıskanabilir ama kıslara karşı anlayışlı en azından benim annem öle sarıp sarmalar kimsenin üzmesine izin vermes çok ii yemek yapar beş dakkada

X