2009 Kasm Anneleri

nesli haketen daha uyku sersemiyim kısss :roflol:

ben acıktım ya erkendende kalkmışım kahvaltı hazırlıyim görüşürük kızlarr sonraa

bu arada neslii bu baya belirgin kramp gibii böyle damar dmar üstüne geliyor ve hep aynı yer nazlıcım okey dedii doğrudur dedii valla havaya girdim bi keremmm anlamam karın ağrısı felenn heeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

ben de girdim kıs havaya, ama çok dillendirmeyek bizle de kavga etmesinler:roflol:

ben de girdim kıs havaya, ama çok dillendirmeyek bizle de kavga etmesinler:roflol:

ewt canımyerimseniben neslicim baksana nezaman gidiyosun doktora baya büyümüşün kız 14.haftalıkolmuşun maşallah öğrenirsen sen kaydirigubbakcemile2

ewt canımyerimseniben neslicim baksana nezaman gidiyosun doktora baya büyümüşün kız 14.haftalıkolmuşun maşallah öğrenirsen sen kaydirigubbakcemile2
pazartesi ikili test sonuçlarımı alıcam, fırsat bulunca da diğer doktora gidicem
umarım öğrenirim "kızım olacağını" -tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

pazartesi ikili test sonuçlarımı alıcam, fırsat bulunca da diğer doktora gidicem

hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin bencede senin kızın olucak yerimseniben

bende önümüzdeki hafta gidebilirim bakalım fisfisfisnerde bu tembel tenekeler gerçi yazık kıss

hergün çalışıyolar hamiş hamiş kıyaamam yatsınlar

neslim ya allah hepimizin gönlüne göre verir inşallahhhhh
kıs sen dr a gidince öğrenecen şimdi cinsiyeti anammm ben ne zaman gidecem ya ikili test sonuçlarım bu hafta içi çıkacak dr ona göre çağoracak beni

neslı ınsallah kızın olur bende kız ıstıyorum ama hayırlısı artık ısmı bıle hazır benımkının alkisalkisalkis
galatasaraylı kıyafetlerde cok tatlı bızdemı alsak

neslı ınsallah kızın olur bende kız ıstıyorum ama hayırlısı artık ısmı bıle hazır benımkının alkisalkisalkis
galatasaraylı kıyafetlerde cok tatlı bızdemı alsak
ay bitanem inşallah bizi hiç üzmeyen meleklerimiz olur.
bakma ben şımarıyorum ama meleklerin cinsiyeti olmaz.yerimseniben

ya bırazcık daha cıksada göbüşümüz elbise gıysek ben denedım evdekı elbıselerımden hamıle gıbı deılde kılolu gıbı duruyor mirmirmirmir gıyemıyorum sivri deıl benım göbegım ufff :1no2:

günaydın kızlar
hepinizi ve bebişlerinizi kocaman öpüyorum
tatil nasıl gidiyo bakim

günaydın cnm sana da benneyaptımki benım tatil deıl çalısıyorum senağlama
neyse bebişim için ona daha cok cicikler alayım dıye kaydirigubbakcemile5

Günaydın Dünyanın en Tatlı annişleri ve bebişleri bugün evimizde temizlik var ablamız heryeri temizliyor misler gibi olacak evimiz alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Birde sizleri öpelim küçücükleee en tatlısından balllısından günümüz güzel geçsin yeni umutlarımıza yol açalım a.s. a.s. a.s. a.s.

nazlıcım hoşgeldinna.s. nasılsın bende sabahtan beri burdayım birazdan evi topalramam lazım iyicene uyşuk oldum yaa:asigim:

cansızcım yazık sana ya
bu güzel anneyi ne diye yorarlar bi de haftanın son günü
o zaman elbise ile değil penye badiyle çekil canım
o zaman daha belli oluyor
hadi senin göbüşünü de görelim de sevelim bebişini

günaydın nazlıcım
ohhh mis gibi olcak desene
hafta sonu da rahat rahat oturusunuz işte
yorma zaten kendini ve bebişini

cansız değil kız canlı canlı hemi de iki canlıkaydirigubbakcemile3naniknanik

nazlıcım hoşgeldinna.s. nasılsın bende sabahtan beri burdayım birazdan evi topalramam lazım iyicene uyşuk oldum yaa:asigim:

Çok iyiyim canım benim genel temizlik canım birşey yapıyorum desem yalan olur aylık 3 kez bir ablam var aldığım o yapıyor onunla anlaştık doğuma doğru nasip olursa tamamen yardıma gelecek şimdiden kendini ayarlasın istedim .Az sonra cuma saati gelecek ablacık işini yaparken bizde hepimiz için dua edeceğiz küçücükle inşallah herşey hepişmiz için iyi olacak :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…