2009 Kasm Anneleri

ayy benim koçiş dalga geçse komplekse girerim herhalde.bu aralar çok çirkinleştim diyorum yoo seni ilk gördüğüm gibisin diyor.garibim ne yapsın hee çirkinleştin mi desin:roflol::roflol:

valla canım idrar tahlili yaptırdım bir ay önce ama herşey normal dedi doktor. bişey çıkmadı. bakalım pazartesi gidicem o zaman bi daha söylerim belki bi daha yapar test.

ben resmen bitkisel hayattaydım ya wc ye gidemiyodum allahım gitsin o gunler daha da gelmesin rabbim herkesi kurtarsın hayırlısıylan serumlar yaradı yani:)

ben resmen bitkisel hayattaydım ya wc ye gidemiyodum allahım gitsin o gunler daha da gelmesin rabbim herkesi kurtarsın hayırlısıylan serumlar yaradı yani:)

aman aman bi daha yaşatmasın allah. tahmin edebiliyorum o durumu. benimde çok oldu en son kontrol 30 marttaydı. yani belki de bazı şeyler değişti ne biliyim. tekrar ister herhalde testleri doktor. ay bende bi kurtulsam bu durumdan.

kartanesi arkadaşım benim başım kelmi bende ticker istiyorummmm bir türlü beceremedimkafamçokkarıştı

ayy benim koçiş dalga geçse komplekse girerim herhalde.bu aralar çok çirkinleştim diyorum yoo seni ilk gördüğüm gibisin diyor.garibim ne yapsın hee çirkinleştin mi desin:roflol::roflol:

benimki kopil anacım duramas uğraşmadan :))) onların eskiden bi ineği varmış çili kız adı şimdi bana çili kız diyo allam ya kopuyom delü yaa benle uğraşıp duruyoo :roflol:

bu arada benim kociş de çok takılıyo. kocaman göğüslerime ama güldürüyo beni çok takmıyorum. gerçekten beğenilmediğimi hissetsem valla kötü olurum. çünkü kendimi çok bakımsız ve perişan hissediyorum bu aralar.

benimki kopil anacım duramas uğraşmadan :))) onların eskiden bi ineği varmış çili kız adı şimdi bana çili kız diyo allam ya kopuyom delü yaa benle uğraşıp duruyoo :roflol:

canım çillerin varsa hergün limon sür pamuk ile hiç olmuyor çil lekesiyerimseniben

kızlar normal bu aralar kendimizi böyle hissetmemiz malum ilk 3 ay zaten sıkıntılarımız dolayısıylada iyi dgliz dökülüyoruz resmen.. birde yok sivilce yok gögüs büyümesi derken biraz pimpirikli oluyoruz...kızlar biz anne oluyoruz bırakın bazı şeyler degişik olsun..

ayyyyyyyyyy sivilce hoffffffffffff berbat durumdayım yaaaaaaaaaaa

çok tatlı telaşlar allahım sonunda sağlıklı bebişlerimizi bize versin inşallahhh

haklısın canım yaa bazen çok üzülüyorum keşke baba ben olsaymışım diyorum yaa:roflol:

aman ben hiçbişeye takmamaya karar verdim
nolursa olsun bebişim sağ sağlim doğsunda
heç biri umrumda değil
ben kocişe çok kilo aldım deyom
daha ne istiyon hamilesin diyo bir bahanen var hiç olmazsa diyo :CüvCüv:

doğru valla sağsalim doğsunlar da.. ben de öyle kiloydu bilmemneydi hiç takmıyorum da tek derdim göğüsler. bizim bi tanıdık emzirmeyi kestikten sonra ameliyat olmak zorunda kaldı ondan tırsıyorum biraz. çok büyük göğüsler her zaman riskli çünkü.

saklayın hee benden yakalandınız işteee..
iyi ya işte koy hemen fotonu
kartanesi siteye bişey oldu ya bi sayfa açıcam diye iki saat bekliyorum. yoksa buradayım yani..
al benden de o kadar
aa julişeti unuttuk cidden ya sana sölemeyii
ya benim daha yeni haberim oldu göbişlerden ne güsel koymuşlar göbişlerini yaaa
e hadi sen de koy madem
senin bebiş yanlış yerde olmasın -tatlicadiarzu-

dogru valla tek sıkıntımız olmadan rahatça karnımzıı içine çekmeden yürüyebilecegimiz dönem ve canımız istedi bir şeyi ayy bu çok kalorili diye düşünmeden yiyebilecegimiz rahat bir dönem tadını çıkartmak lazım..tabii abartmadan sonrasıda fena olur..

kartanesi bende şüpheleniyorum valla yanlış yerde olabilir doğru dedin :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…