2009 Kasm Anneleri

boş durmayam bari Nazlı ekler de ben durur muyum be ya!kaydirigubbakcemile3 buyrunuz efenim ıscah ıscah
14. hafta itibariyle

amanda aman göbüşte çıkmış maşallah alkisalkisalkis
vallahi bende koyacam göbüşümün resmini kıskandım işte :dilcikar:

kızlar nasılsınız geçmişi az okuyabıldım çoşmuşunuz gene ya oku oku bitmiyo..
buara da hemen JULİETi tebrık ediyorum ya çok sevındım inan.Rabbım senı de bebeişinide korusunn..sağlıkla gelsınnnalkisalkisalkis alkisalkisalkis
neslım ne kadar tatlı göbüşün....maşallahhh
nasılsınız bakalımmm canlarım ya dünakşam ağazımda çok metalık bi tat vardı ne yesem tadını alamıyorum çok sinir oldum yaa..dün kızartma yemiştim midem yandı mahvoldum dün gece...

İyi olmanıza çok sevindim canım doktorda haksız değil hani!Bol bol dinlen yediklerine içtiklerine dikkat canım hep hayırlı haberlerle gel inşallah a.s. a.s.

Hoş geldin Meleğimm aman aman birtanesi kızartmadan uzak dur sussamlı yiyeceklerden uzak dur kısacası yağlı sindirimi zor herşeyden mini mini tat.Kızartma yediğimde 3-4 gün kendime gelmiyorum bu reflüde yeni moda sanrıım Allah allah yaaaa eskiden dahamı iyidi diye cidden düşünüyorum artık.Ama birtanem sen yinede dikkat et bu reflü cidden ne tat aldırıyor yediklerinden nede ağrısı diniyor..
Metal tadı uzun bir süre yaşadım lezzetleri anlık anlıyorum sonra hep aynı tat inşallah azalır cnm a.s. a.s.

kocaman mı olmuş yerim ben onu annesii yaaa...hadi bakalım sen git de banada fikir olsun devlet hastanesinde mı yaptırcaksın hangi doktora gitceksın canım....bende 2-3 kg almışım.göbişim.kollarım bacaklarım,popom et doluuuu.tombiş oldum yaa...
kartanesi canım hadi güsel haberlerini beklıyoruz tatlımmmm....

canım oakadar çok çektı ki evde ne varsa kzıartıp tabak dolusu yedimmm ama gördüm günümü bida mı tövbeee canım yaaa...
bitanesın sen bılıyosun demı nazlımm...sende daha iyisindir umarım bitanem...

İyiyim canım Meleğim en azından neyin nasıl olduğunu biliyorum içimi ferah tutuyorum ve sizlerle birlikteyim arada yatıyorum dinleniyorum kalkıp bakıyorum birşeyler atıştırıyorum ve ve gözyaşlarım hiç dünkü gibi değil bilakis iyi olucaz güzel haberler gelecek deyip içimden sürekli Allaha dua ediyorum :Saruboceq: :Saruboceq:Birde sizlerden böyle tatlı haberler geldikçe vakit çabuk geçiyor :1hug:

Canımsınnn çok öpüyorum tatlı yanaklarından Şeniz Şeniz

hah şöyle annesi sen ağladıkça beebişinde üzülüyo canım benım...hersey güsel olacak inan hiçbir sorun çıkmıcak ben inanıyorum ve hepimize bol bol dua ediyorumm...
kendını çok yorma dinlen güsel annem....
gel bende senı öpeyım güsel yanaklarından...Şeniz :1hug:

jjuliett....... KUZUMMMM inanamıyorum yavru bune hız süper ama inan okadar çok sevindim ki gel sen buradan devam et boş ver ocak anneleri topiğini hem biz sana tecrubelerimizi soyleriz :jeyyar:

şaka bir yana inan okdar mutlu oldum ki .... süper Güzel Allahım sağlıkla hepimize kucağımıza almayı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

:1hug::1hug::1hug:

katılıyorum ben de öyle düşündüydüm, kaydirigubbakcemile5

İşte bu destekler dünden beri devam ediyor ve ben huzurluyum Allahada inanıyorum ağlamıyorumda üzmüyorumda onu teyzesi :1hug: Şeniz a.s.

Çok Sevindim bu yazıyaaaa :asigim: :asigim: :teytey: :sm_cool: :dance: :dance: :danceuaLARIMIZI hiç hiç hiç eksik etmiyoruz birbirimizen şükürler olsun :Saruboceq: :Saruboceq:

Beratefeme ve Neslime bende katılıyorum ama hem buraya yazsınn hemde ocak annelerine aynı duyguları aynı anda paylaşmanın zevkini hepimiz biliyoruz müthiş birşey ama ne yazarsa buraya kopy past yapsın bizimlede birlikte olsun JJulıett canım duy bizi kaydirigubbakcemile5

boş durmayam bari Nazlı ekler de ben durur muyum be ya!kaydirigubbakcemile3 buyrunuz efenim ıscah ıscah
14. hafta itibariyle

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr bayıldımmmmm harika Sana kocama maşallahhhhhhh neslicim :lepi: hevesim geldi hemen resim cekilecem

açalım mı göbüşlerin topiğini??
hem orda düzenli takip ederiz gelişimlerimizi ne dersiniz?

ahan da açtımm. Kızlar ben herkesin eklediği resimleri birinci sayfada da toparlıycam, güzel uzunca ve çatlaksız bir liste olur inşallahhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…