2009 Kasm Anneleri

Neslim nıçın gidemedın okula neden o tatlı yüzün asıldı bakalım?

Kartanem yorumluyorum canım yaa genelde kendi rüyalarım çıkaR ama çevreyede kolay kolay kötü yorumlamam )

ya ayakkabımı giyiyordum ki zor yetiştim hala da feci bulanıyo, bişey de yokki midemde.
bi doğsun ben onun.......Çok üzgünüm çoook

sizler icin iyi ögleden sonralari benim icin günaydin
koca popomu yeni kaldirabildim yataktan hala esniyorum nedir bu ayku hali anlamiyorum valla ama azmettim bütün gecmisi okudum
JJuLiEtt de hamileymis fahri kasim anneliginden terfi etmis ne güsel
sabah sabah iyi haber oldu
bugün icimde acayip bir kahvalti etme istegi var ama yalniz yemekten nefret ederim bana gelinde beraber kahvalti edek

günaydın güzel kasım annişleri a.s.
fahri kasım annesi olaraktan size müjde vermeye geldim
tekrar hamileyim :lepi: :lepi:

hala nasıl şaşkınım bilemezsin
eşim hala inanmıyo o kadar şaşkın ki kaydirigubbakcemile3
bende yarın doktora gidicem
bebişim insallah beni bu sefer terketmez

yaşasııınnnnnnnnnnnnnn hihoyyytkaydirigubbakcemile2:lepi::teytey::sm_cool:delikafadulden:sm_cool::1hug::asigim:a.s. ahhh canımmm benim ne kadar sevindiimmm bilemezsiinnnn !!!! alkisalkisalkisalkisalkisalkis

kızlaaaaaaar öğleden sonra gidiyom doktoraaa çok heyecanlıyım yaa en son çizgi kadardı miniğimm

hadi bakalım bi gör yumurcağı da rahatla ...kimbilir ne şirinlikler yapıcakkkkk hihoyyythihoyyyt

gidemedim okula:çok üzgünüm:

ayy canımm kıyamam sana ...ben de günlerdir evdeyim azmettim bugün dışarı çıkıcamm...2 lokma bişey yedim çok fena karıştı midem ascık geçsin hemen çıkıcammm :eek:

kızlar geçmişi okuyamadım pekkk... sersem tavuk gibiyim gene... buraya bakmadan içim rahat etmiyo... bugün çıkıp dolaşcam biraz... evde hepten fena oluyorum heralde... öptümmm hepinizi... a.s.

boş durmayam bari Nazlı ekler de ben durur muyum be ya!kaydirigubbakcemile3 buyrunuz efenim ıscah ıscah
14. hafta itibariyle

boş durmayam bari Nazlı ekler de ben durur muyum be ya!kaydirigubbakcemile3 buyrunuz efenim ıscah ıscah

oyyooyyyyyyyyyyyyy milyarlarca kez maşallahhhhhhhhh maşallahhhhhh :nazar::nazar: Kıyamam ben o göbişin içindekinee Allahım korusun onu Neslimm bayağı belli olmuş yavrucak seninde..Allaha emanet canım hep sağlıklı haberleri alalım inşallah :1hug: a.s. a.s. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

14. hafta itibariyle

kıs tam çıkıyodummm son bi kere daha yeniliyim sayfayı dedimmm iyiki çıkmamışımm.... hihoyyyt
yav üsttekiler göbişe fark atmış gibi geldi bana :lepi::teytey:

14. hafta itibariyle

Maaşallah süper tatlı gözüküyor kimbilir içindeki ne kadar tatlıdır:nazar::nazar:

Nazlıdamı ekledi ben onun resmini geçmişe baktım baktım bulamadım benmi atlıyorum???

Nesli sana birsey sormak istiyorum ikimizin aşağı yukarı eşit günleri, bizim bebişler su an nerede duruyor??? Yani karnımıza dogru yukselmeye başladılarmı yoksa hala aşağıdalarmı???

14. hafta itibariyle

anamm kız ne güsel görünüyooonn valla benim karnım falan çıkmadı ama memeler aldı başını yürüdü kaydirigubbakcemile3

ebisce benim de dımbıllarım minnacıktı bakma orantılı gözüktüğüne baya baya kadına benzedimkaydirigubbakcemile3

mart kuzum benim bıdık tam göbek deliğimin sağ alt çaprazında duruyo şincülük, hani tam ışık vuran yerde:asigim:

Merhaba kızlar nasılsınız. Ben dün doktora gittim . Bebişler büyüyorlarmış. Herşey yolunda dedi. Ama ben göremedim sadece fotoğrafından gördüm. Doktor çok sinirliydi.. Ekranı cevirin bende göreyim diyemedim.Uzun uzun baktı kendisi iyi dedi.

Ben şimdi Bingöldeyim. İlçesindeyiz birde. Sabah gittim erkenden tıklım tıklımdı. Sıra numaram ikiydi. Ama önce acil hastaları aldı. Kadın köyden gelmiş üç gündür sancıları varmış. Doktor muayene etti doğum başlamış dedi. Burasıda küçük biryer dogum ameliyat gibi şeyler Bingöde yapılıyor. Ambulansla göndermek istedi. Ama kadının yanında sadece bir kadın var. Hiç erkek yok. dr sordu senin kocan baban deden yokmu neden tek basına geldin diye kadında susuyor. Doktor dahada sinirlendi .Başladı bağırmaya sana birşey olsa 500 kişi toplanır hesap sormak için. Sancılı kadın yalnız gönderilirmi. İyi yollarda doğurmamışsın. Şimdi saysan yüzlerce akraban vardır. Ne biçim insanlar bunlar erkeğim diye geziyorlar..... Böyle bağırıyor adam. Bütün hastahanede sesi yankılanıyor. Neyse ben yatışsın diye sıramı birkaç kişiye verdim. Adam birtürlü sakinleşmiyor. Bağırıyorda bağırıyor.

Neyse bana sıra gelince biraz düzeldi. Baktı güzelce. İlaçları sordu. Folik asitim bitince Elevite başlayacagım. Coraspine devam altıncı aya kadar atmam gerekiyormuş. Crinoneyide on gün sonra bitiriyoruz. İlerde sorun olursa tekrar başlarız dedi. İşte benden haberler bu kadar.

X