2009 Kasm Anneleri

karakız canım randevu aldın mı sen
hangi yere gitmeyi düşünüyorsun peki

canım ya sanırım ben umutta yaptıracağım 2 li testi çünkü devlet hastanesinden önce gebelik bölümünden randevu alacaksın muayene olacaksın sonra dr seni sevkedecek riskli gebelik bölümüne oda kaç gün sonraya randevu verecekler bilmiyosun eşimde bebeğimin sağlığı daha önemli uğraşamam ben böyle gidelim yaptıralım umutta kafamız rahat etsin dedi çünkü benim bu hafta yaptırmam gerek tahlili tam uygunmuş şuan tahlil için e şimdi devlette bide bana hadi 1 hafta sonraya randevu veriyoz derlerse zaten tahlil sonucuda normalde 1 hafta sonra çıkıyo oldumu 2 hafta zaman geçmiş olacak yani napıcaz mecburen umuta gidicez yarın yada öbürgün hayırlısı olur inşallah sonuçlar iyi çıkar canım benide heyecan bastı inan
sen ne zaman gidiyosun kontrole bakim

Bakın aynı şeyleri yazıyoruz artık birlikte gülüp birlikte ağlayıp birlikte dua edip sağlıklı bebişler istiyoruz.İnşallah sırasıyla hepimiz kucaklarımıza alacağız :Saruboceq: :Saruboceq:

Az önce ablamla konuştum aynı şeyleri söylüyor panik yapmayın hiçbirşey olmayacak böyle çok arkadaşım oldu sorun olmadı inşallah bizdede olmayacak testlerini yaptır dedi..Allah büyük çok büyük hemde:Saruboceq::Saruboceq:

kıs nereye gidiyon tatile ben daha plan falan yapmadım gerçi uzun mesafede gitmek istemiyorum bakalım nereye gideceğiz bu sene

canım benim kontrolüm perşembe aslında ay sonu dedide şeyma hn
ben de tam sonu olsun diye perşembe diyorum
cuma gününe de devletten randevu alabilirsem hemen yaptırmayı düşünüyom
ama senin de dediğin gibi biraz zor olabilir bu sefer benim için de
hayırlısı olsun canım bebişimiz daha önemli
canım yakacıktakini sordun herhalde nesliye orda kolay olmuyormuymuş peki
ücret falanda alıyorlarmı acaba orda

kızlar bir şey sorabilirmiyim sizlere 2 li test sizin steğinizlemi doktorun isteğiylemi yapılıyor cevaplarsanız sevinirim a.s.

kıs nereye gidiyon tatile ben daha plan falan yapmadım gerçi uzun mesafede gitmek istemiyorum bakalım nereye gideceğiz bu sene

canım aslında bu sene tatile gitmeyecektik
maddi yönden de sıkıntıya girmeyelim dedik mayısta bi de evi değiştiriyoruz
ısınma probelimi olduğu için bebişimiz için daha sıcak bir yer arıyoruz o da yorcak tabi bizi
ama görümcem süpriz yaptı bu sene tatili birlikte yapalım sadece uçak masrafını siz karşılayın falan diyince çok sevindim
antalya olcak ama uçak olduğu için yolda sorun olmaz diye düşündük
temmuz başı göbüş iyice çıkar dimi

Tamamdır canlarım bende oğluşumu okula göndreceğim hazırlanıyor ara ara hep bakıyorum..Hepinize kolaygele Dünyanın en tatlı annişleri a.s. a.s.

yakacıktada randevu alıyosun eşime söyledim yok uğraşamam daha dedi gidip yaptıralım dedi umutta hayırlısı olsun tabikide

kızlar bir şey sorabilirmiyim sizlere 2 li test sizin steğinizlemi doktorun isteğiylemi yapılıyor cevaplarsanız sevinirim a.s.

benden dr istedi canım o nedenle yaptırıyorum

ayy bizde taşınacağız biraz daha havalar ısınsın diye bekliyoruz ama bizim oturduğumuz ev çok küçük o nedenle taşınacağız ısınma problemi hiç olmadı burda hatta kışın sıcaktan bunaldıkta diyebiliriz ama kalabalık misafir ağırlamak burda çok zor ve benim ailme çok kalabalık doğumda o kadar çok gelen giden olurki ve tabi bebişime bir oda yapmak istiyorum e bide şöyle birşey var evdeki eşyalar iç içe bebişim yarın bir gün emeklemeye başladığında nerde emekleyecek yürüyecek yavrumun alanı dar olmasın istiyoruz bakalım hayırlısı olsun
ya ben uçağa binemiyorum yüksek basınç nedeni ile perişan oluyorum kulaklarım çok fena oluyo ve ben daralıyorum uçakta ondan

karakız canım haklısın uçak ta öle oluyor ama sonra düzeliyom ben
hiç sorma ya bebiş olunca gelen giden daha çok olucak tabi
bebişe kuran okut diş buğdağı derken de kalabalık olunca küçük evde zor oluyo
benim şuanda büyük de ama ısı çok önemli ondan canım.bende bebişime ayrı oda yapcam
orda yatsın diye alışmasın tek başına uyumayı öğrensin diye
yoksa sonra hep kucak ister.mobilya takımı almamam şimdilikde
chicconun tekerlekli uzun süre kullanacağı yatağı var ondan alcam bide bizimde kullanacağım
bir dolap yaptıralım diyoruz.bizim kıyafetlerde sığmıyo çünkü
ilerde genç odası yaparız nasıl olsa

kızlaar kartanesi geldimi bu gün ? göreniniz var mı?
burdayım yaa sabahtan beri yazıyom görmedinmiii
Kartanem hayırlı haberle geleceksin aynı JJulıett gibi sende yüzümüzü bugün güldüreceksiniz kendimize getireceksiniz bizi:)Saat kaçta gideceksin canım o saate dua edelim a.s.
canım randevum 15.30 da dua edin banaaa
kartanem gelince hemen burda fotonuda bekliyor olcez
sakın ola karakız gibi yapmaklava:
güzel haberlerini bekliyoruz canım
eğer midem bulanmazsa iyi olursam hemen yazcem söz

ooh ne güzeeel benim yıllık iznim teee ekimde
artık kullanmam doğumdan sonraya saklarım diyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…