2009 Kasm Anneleri

günaydın güzel kasım annişleri a.s.
fahri kasım annesi olaraktan size müjde vermeye geldim
tekrar hamileyim :lepi: :lepi:

ayy canım ya çok sevindimhihoyyyt
bu süper bir haber:teytey:
allah davamını erdirir inşallah:Saruboceq:
canım çok dikkat et demek zamanı bu zamanmış canım
dularımız seninle canım.:Saruboceq:

günaydın kızlar
naber nasılsınız bakeem bu gün nazlım seni daha iyi gördüm maşallah rüyamda bir kadının doğum yaptığını ve çok çok güzel bir erkek çocuk doğduğunu gördüm hayırlara vesiledir inşallah

asebam canım gelişmeler işte amniyosentez testle doktorların bakmasıyla olacak ama bugün kalbimi çok ferah tutuyorum içimde rahat nedense okuduklarımdan öğrendiklerimden sonra herkezin bu riskte olduğunu iyi birşey olduğunu vsvsv hepsini anladım canım a.s.

Nazlıcım panik havasından kurtulmana cok sevindim, sende anlaşılan benim kıvamıma gelmişsin:) Sonuç olarak siz şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz??? İkiliyi tekrarlatacakmısın yoksa sende üçlüyümü bekleyeceksin??

JJulıett canım gözün aydın sağlıklı bir hamilelik diliyorum süper yaaaaa çok çok sevindim a.s. a.s. a.s.

en son çizgi kadardı ama şimdi kocaman bebiş olup sana el salalayacak ayaklarını oynatacak belki kutu belki pipi gösterecek hihoyyyt hihoyyyt sabırsızlıkla senin gidip gelmeni bekleyecem burda kartanem tammamı

ayy canlarım benim yaaa bi gitseydim gelseydim de fotosunu ekleseydim bebişimin sengözlerimebaksanab

günaydın kızlarr ilk kez bu saate kadar uyuyakalmışım.ama gece uyayamadım hiç ne güzel haberler bunlar ay juliet hamileymiş hayırlısı canım çokk sevindim kartanesi nasılsın canım senden çok ben heyecanlıyım diycekmi sana doktorrr ne zaman gidiyon tatlım
canımmm 3 te gitcem öğleden sonraa dönünce yazcem hemen
Benimde çilem varmış çekecek... Aaaaa banada yazık ama en önden ben gidiyorum diye ne desem ipleyen olmuyo valla, iki hafta sonra sizlerde benim duygularımı yasadığınız zaman yaygara oluyor amme!!! O zaman aranızdan bi kişi benim bu dediğimi desin kırıveririrm valla kafasını :eek:klava: zaten gelmişte olcam o zamana.....

Yok valla cok dertliyim kasımda ilk olacagıma, ekime sonmu olsaydım acep diye düşünüyom artıkın :uhm:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kıs marttt çilem yazmışsınya çilek diye okudum canım çilek istedi :roflol:
bana bak öle ekim sonu doğurayım diye kaçamassın bu topiğe girdiimmi burdan çıkış yokkkk kasımda doğurcaksın o kaaaaaa kötükedihüso :jeyyar:
ben de çilek sandııımm ve istediim :roflol:
Günaydın kızlar
dün doktora gittik yavruş kocaman olmuş eee tabi ben de 11 haftada 5 kilo almışım yuh bana
kımıl kımıldı garanti bu kız olucak ve dansöz :)))))
yaşadığım yerde 2 li test yapılmıyormuş yarın 2 li test için çanakkaleye gidicez.
ama kendi doktorum aç karnına dedi
çanakkaledegideceğim doktor fark etmez tok karnınada gelebilirsiniz dedi
yaptıran arkadaşlar siz aç mı tok mu gittiniz?

maşallah sen de gördün bebişinin hareketlerini

o kadar aradan sonra hatırlamakda zorlanırsanıs şaşırmam valla..........
boncukx mu o da kim kafamçokkarıştı

Nazlıcım panik havasından kurtulmana cok sevindim, sende anlaşılan benim kıvamıma gelmişsin:) Sonuç olarak siz şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz??? İkiliyi tekrarlatacakmısın yoksa sende üçlüyümü bekleyeceksin??

günaydın kızlar
naber nasılsınız bakeem bu gün nazlım seni daha iyi gördüm maşallah rüyamda bir kadının doğum yaptığını ve çok çok güzel bir erkek çocuk doğduğunu gördüm hayırlara vesiledir inşallah

Ebisim canımçocuk hayırlı haberdir erkek daha yavaş kız daha hızlı haber doğum yapmaksa sıkıntılardan kurtulmak demektir..İnşallah çok güzel günler seni bekliyor. a.s. a.s.

Mart canım benim panikten kurtulmak zorundayım bebişi üzmemem lazım yeterince üzüldük.Diğer testi bekleyenlerinde amniyosentez yaptırdığını okudum ikiliyi tekrarlatırmıyım onu önümüzdeki hafta kendi doktorum uzaktaydı geliyor o söyleyecek ama direk amniyosentez derlerse iyi bir doktor bulmam lazım %100 doğruluk bu saatten sonra benim için çok önemli..

Kısaca önümüzdeki haftayı mecbur bekliyorum.Bu arada eşim verilen doktorları araştırıyor.Zaten 16, haftayı beklemek zorundayım onun içinde hemen sakinleşmeyi Allaha dua edip hayırlısını dilemeyi tercih ettim..
Oğluşum Allah bizi seviyor kardeşime zarar vermez dedi işte bana en büyük moral.Eşimde içim rahat diyor çevremdeki herkezde dua ediyorrr daha ne olsun değilmi a.s. a.s.:)

asebam canım gelişmeler işte amniyosentez testle doktorların bakmasıyla olacak ama bugün kalbimi çok ferah tutuyorum içimde rahat nedense okuduklarımdan öğrendiklerimden sonra herkezin bu riskte olduğunu iyi birşey olduğunu vsvsv hepsini anladım canım a.s.

canım birazcık olsun rahatlamana sevindim kalbini yüreğini ferah tut hepimiz dua ediyoruz bebişin sağlıklı olacak inan :1hug:
bende yarın yada öbür gün yaptıracağım 2 li testi benide aldı bir heyecan hadi hayırlsı bakalım

günaydın kızlar

günaydın canım hayır diyelim hayır olsun tatlım rüyana kaydirigubbakcemile5

Kartanem hayırlı haberle geleceksin aynı JJulıett gibi sende yüzümüzü bugün güldüreceksiniz kendimize getireceksiniz bizi:)Saat kaçta gideceksin canım o saate dua edelim a.s.

slm kızlar
herkese ve bebişlerimize günaaaaaaaaaaaaaaydınlara.s.
kıslar ya ben geceleri hiç uyuyamıyorum ne oluyor banadelikafadulden
gündüzde hiç uyumuyorum neden uykum gelmiyo bilmiyom:uhm:

çok sevindim canım bunları duyduğuma sen hep böyle ol güzelim Allah ın izniyle hiçbirşey olayacak herşey güzel bir şekilde devam edecek inşallah :1hug: :nazar: a.s.

canım birazcık olsun rahatlamana sevindim kalbini yüreğini ferah tut hepimiz dua ediyoruz bebişin sağlıklı olacak inan :1hug:
bende yarın yada öbür gün yaptıracağım 2 li testi benide aldı bir heyecan hadi hayırlsı bakalım

günaydın canım hayır diyelim hayır olsun tatlım rüyana kaydirigubbakcemile5

Kıyamam sana heyecanlanma canım hep iyi düşünüyoruz zaten o gün ölçümler kolayca oluyor 1 hafta sonra sonçlar geliyor hep birlikte hepimize dua edicez anlaşıldı :Saruboceq:İnanıyorum birtanesi aslında kafama takılan oğluşumda hiçbirşey yoktu böyle testlerden taki şundan birkaç sene öncesine kadar iyimidir kötümüdür bilemiyor insan ama çoğu bayan benim gibi 2 haftayı ağlayıp sızlayıp mutlu sonla bitirmiş.İnşallah bizede o günler nasip olur teyzesi :Saruboceq::Saruboceq:

çok sevindim canım bunları duyduğuma sen hep böyle ol güzelim Allah ın izniyle hiçbirşey olayacak herşey güzel bir şekilde devam edecek inşallah :1hug: :nazar: a.s.

İnşallahhhhh canımın içi inşallah eşimde çok araştırmış içim rahat deyip duruyor.Vardır Allahın bir bildiği sabırla dua edip beklemekten başka çare yok .Hayırlısı canım..Şuan için bebişim çok iyi sağlıkla büyüyor daha ne olsunki :Saruboceq::1hug::ecrin_bebek:

kartanem gelince hemen burda fotonuda bekliyor olcez
sakın ola karakız gibi yapma:eek:klava:
güzel haberlerini bekliyoruz canım

canım benim panikten kurtulmak zorundayım bebişi üzmemem lazım yeterince üzüldük.Diğer testi bekleyenlerinde amniyosentez yaptırdığını okudum ikiliyi tekrarlatırmıyım onu önümüzdeki hafta kendi doktorum uzaktaydı geliyor o söyleyecek ama direk amniyosentez derlerse iyi bir doktor bulmam lazım %100 doğruluk bu saatten sonra benim için çok önemli..

Kısaca önümüzdeki haftayı mecbur bekliyorum.Bu arada eşim verilen doktorları araştırıyor.Zaten 16, haftayı beklemek zorundayım onun içinde hemen sakinleşmeyi Allaha dua edip hayırlısını dilemeyi tercih ettim..
Oğluşum Allah bizi seviyor kardeşime zarar vermez dedi işte bana en büyük moral.Eşimde içim rahat diyor çevremdeki herkezde dua ediyorrr daha ne olsun değilmi a.s. a.s.:)[/B]

Allah inşallah hepimize hayırlısını verir. Yaşadığımız herşey o kadar mucizeviki beklemekten, dua etmekten ve inanmaktan başka hiçbirsey gelmiyor elimizden. Umarım hepimizin yüzü güler, umarım bütün evlatlarımız hayırlı sağlıklı çocuklar olurlar...

slm kızlar
herkese ve bebişlerimize günaaaaaaaaaaaaaaydınlara.s.
kıslar ya ben geceleri hiç uyuyamıyorum ne oluyor banadelikafadulden
gündüzde hiç uyumuyorum neden uykum gelmiyo bilmiyom:uhm:

acaba bebişini görecek olmanın heyecanı olabilirmi canım kaydirigubbakcemile5

Kıyamam sana heyecanlanma canım hep iyi düşünüyoruz zaten o gün ölçümler kolayca oluyor 1 hafta sonra sonçlar geliyor hep birlikte hepimize dua edicez anlaşıldı :Saruboceq:İnanıyorum birtanesi aslında kafama takılan oğluşumda hiçbirşey yoktu böyle testlerden taki şundan birkaç sene öncesine kadar iyimidir kötümüdür bilemiyor insan ama çoğu bayan benim gibi 2 haftayı ağlayıp sızlayıp mutlu sonla bitirmiş.İnşallah bizede o günler nasip olur teyzesi :Saruboceq::Saruboceq:

evet nazlıcım hepimiz birbirmize dualar edeceğiz ve hepimiz bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alacağız allahın izni ile burda kocaman bir aileyiz artık bol bol dua edeceğiz birbirimize :Saruboceq:

evet evet bebişmi görcem :dance:alkisalkisalkis
ay şu iki gün nasıl geçecek ya
bu arada kıslar tatil planı yaptık :lepi:
temmuz başı inşallah ama ben o zaman ne giyerim bilmiyom
göbüşüm de çıkmış olcek ben ne giyecem ya
şimdiden bi de onun teleşına düştüm baksanıza

X