2009 Kasm Anneleri

nazlıcım dualarım senile canım pozitif düşünelim pozitif olsun dimi inanıyorum 2. yaptırdığında herşey çok iyi çıkacak ve sen neden boşuna kendimi ve bebişimi üzdüm diyeceksin :teselli:

İçimde doktordan çıktığımda bir ses hiçbirşey yaptırma o çok iyi dedi.Hala aynı duyguyu yaşıyorum birşey yok..İnşallahta olmayacak ebisim inşl.:Saruboceq:

şimcik gittim sana dua ettim geldim nazlıcımmm canım benim bak bunu herkese yapmam bu iyiliğimi de unutma :jeyyar:
sen de bana dua et yarın güzel haberlerle döneyim a.s.

Allahım razı olsun senden canım etmezmiyim güzel haberle geleceksin yarın hepimizin yüzünüde güldüreceksin.İnanın sizleri hiç üzmek istemezdim ama sizin gibi meleklerin dualarına çok ihtiyacımız var :Saruboceq:

Biliyorum birtanem bende toparlayıp bir sürü dua edeceğim eminim sesimiz duyulacak hayırlı haberler bizlere geri dönecek .Yok canısı dışarıya çıkmakta istemiyorum az sonra azıcık yatarım dinlenirim sonra güzel bir duş oturur dua ederim hepimiz için

nazlıcım dualarım senile canım pozitif düşünelim pozitif olsun dimi inanıyorum 2. yaptırdığında herşey çok iyi çıkacak ve sen neden boşuna kendimi ve bebişimi üzdüm diyeceksin :teselli:

Canımsın hepinizden Allah diyorum yaa bin katı razı olsun ..Bu lafı çok kullanırım iyi düşünelim iyi yaşayalım inşallah bebişimizde iyiliklerle sağlıkla dünyaya gelecek bizede şükretmek kalacak :Saruboceq:

şimcik gittim sana dua ettim geldim nazlıcımmm canım benim bak bunu herkese yapmam bu iyiliğimi de unutma :jeyyar:

şeker kız afferim sana a.sbende tatlı yapıp annemlere gidicektim beni bizrazdan almaya gelceklermiş hazırlanıyım hepinizi öpüyorum dualarım sizinle kartanesi yarın sende güzel haberlerle bekliyoruz prensmi perensesmi haberdar et biizii yerimseniben:dance:

İçimde doktordan çıktığımda bir ses hiçbirşey yaptırma o çok iyi dedi.Hala aynı duyguyu yaşıyorum birşey yok..İnşallahta olmayacak ebisim inşl.:Saruboceq:

ne güzel işte yaaa bu ses sana yeter bence a.s.

canımmm allah kabul etsin tüm dualarıını vede dualarımızı
yarın senden güzel haberler bekliyoruz cinsiyetide öğrenir gelirsin sen şimdi :1hug:

ben kaçıyorum canlarım bıraz uzanacağımm...sonra tekrar dönerim
herkes kendisine iyi baksınn,bebişlerede...
nazlıcım canım sende artık daha iyi olacaksın bılıyorum canım..sağlıcakla,sevgiyle kal canım.dualrımız senınlee..öptümm herkesia.s.

Tamam canlarım daha iyi olacağım şuan sadece bilgi topluyorum nette azıcık bende uzanacağım birazdan zira oldukça yorgun hissediyorum kendimi.Hepinizin iyi hissetmesi benim için çok önemliydi inşallah iyi haberler alacağız.. Küçücük abisini annesini babasını üzmeyecek tabiki siz teyzelerinide.. a.s. a.s.

ben de uzanmak uyumak istiyom yaa hala şu uyku hali geçmediii mirmirmirmir

yerim ben onu annesiii ayy gamyoncuiremsu abisi de mi varmışşş

kartanemmm inşallah hayırlı ve güzel haberler alıcaz senden de canım
benim sonuşlarım çarşamba çıkar sanırım inşallah iyidir hepsi

inş. iyidir canım yaa ayy bugünün bitmesine az kaldı yarın da öğlene kadar geçer sonra gitcemm ayy kaç hafta bekledik 1 gün geçmedi ya kafamçokkarıştı

inş. iyidir canım yaa ayy bugünün bitmesine az kaldı yarın da öğlene kadar geçer sonra gitcemm ayy kaç hafta bekledik 1 gün geçmedi ya kafamçokkarıştı

anladığım kadarıyla sana da çok ağırlık çöküyo benimde öyle e birazda bel ağrın varsa erkek büyük ihtimalle diyolar bana bilmem artık inşallah gösterir annesi yarın

hepınıze tesekkur ederım arkadaslar...cok mutluyum ve mutluluğumu benle paylastığınız ıcın exstra mutluyum:))))ama endıselıyım bıraz nebılıyım,dr.daha ağır gecer hamıleleığın dedi.bıde erken doğum ve sezaryan olabılır.hersey allahtan gercı kalbımızi gusel tutalım değilmi???hepınıze tekrar tesekkur ederım gercekten aile gibimi olduk ne hepınız cok tatlısınız................

canım, sakin ol demesi kolay tabi ama sende iyice düşünüp karar ver birşeylere. tabiki bunu yaparken çabukda olmak lazım. doktorun amniyosentez diyorsa onuda yaptırıcaksın onlara güvenip ama önce testi tekrarla.

bugün nette ikili test sonuçları diye okuyordum. testin negatif çıkması bebekte illede birşey olduğunu göstermez diyordu. Rabbime sığınıcaz Nazlıcım, elimizden başka ne geliyor ki. bu yavruları isterkende ona sığınıp, gece gündüz gözyaşları içinde dualar etmedik mi? yine Rabbime sığınıcaz, hep beraber dua edicez canım. kendinde ne güzel diyorsun, yiyecek ekmeği varsa gelicek bu bebişler hayırlısıyla.

benimde ikili testim yarın. kaç gündür uyku uyuyamıyorum. kafam kazan gibi, yüreğimin tam üstüne kaya oturmuş gibi. çok ama çok korkuyorum. benim bu bebekten önce 3 tane de kaybım var. beni neler bekliyor bilemiyorum, ya sonuç kötü olursa diye düşünmeden edemiyorum. Rabbim hiçbirimizi kaldıramayacağımız yükle imtihan etmesin.

hadi canım, bir kaç hafta sıkıntılı geçicek belki ama sonrası feraha ericek inşallah.a.s.

kızlar bende kasım annesi olucam benide eklerseniz sevinirim listenize yaş 30 kontrol 5 mayıs

Nazlııııııııııııı Almayayım ayağımın altına seni şimdi!!!!
Deli gacı ne meraklıymışsın sen evhamlanmaya vallahi şaşırdım. Yav bence asıl %100 risksiz deselerdi panik olurdum:1no2:, aksi gibi bugüne dek kimin ikilisine üçlüsüne acaba mı dedilerse hep yanıldıklarını gördüm.
Yani orda insan faktörü var, milim değil mikron oynasa tüm sonuç değişebiliyor.
Bak valla İzmir şurdan kaç saat, ayağım da alışık, sokağı sokağına bulur ensene yapışırım. Deli etme beni!!! Benim bıdığımı da germe! benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…