2009 Kasm Anneleri

ayy ne güsel yaa keske bende de olsaydi bizim sülalede de nerdeyse tek cocuk yok hep ikiz doguruyo millet ama bende olmadi..neyse saglikli olsunda tek olsun
senin adina cok sevindim gercekten cifte mutluluk oldu simdi herseyine iki kat fazla dikkat etmen gerekiyo..dayiminda tek yumurta ikiz erkekleri var birbirinden ayirmak imkansiz nerdeyse, biri kücükken düsüp kasini yarmisti dikis izi var yoksa annesi babasindan baska kimse ayiramiyokafamçokkarıştı
seninkiler de cok benzer kesin erken dogum riski falan dedi mi doktor sezeryan olur belkide ayy canim yaa
neyse simdiden düsünmemek gerek bunlari hele vakti gelsinde hayirlisiyla bir avazda insallahyerimseniben

canim panik yapma demesi kolay ama gercekten 100/2 bisey degil ki ikili testin %15 e kadar yanilma payi var..hem bundan sonra üclü var onuda yaptircaksin bisey cikmayacak bak görürsün..sen simdiden böyle yipratma kendini sonuclarada fazla takilma sonucta insan eliyle yapilmis seyler herzaman yanilma payi olur bilmiyomusunklava:klava:

mrhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende inşallah kasım annesi olucam şuan 1 kasım gibi görünüyo...

arkadaşlar ben de 10 haftalık hamileyim. :CüvCüv: yıllardır mide problemlerim var. gebelikle ve baharla birlikte mide yanmalarım ve reflü şikayetlerim arttı. bir arkadaşım havuç suyu önerdi. denedim bende oldukça işe yaradı. içince sanki insanın midesinin içinde ikinci bir katman oluşuyor hissi veriyor. deneyin belki sizlerde de işe yarar

Nazlı cım üzülmene üzüldüm hemen böyle bırakma kendini olumsuz düşünme. Rabbim çok büyük. her denende doğru çıkmıyor. yiğenime hamilelik sürecinde kafası küçük gelişim geriliği olabilir demişlerdi dünyamız alt üst olmuştu şimdi Allaha çok şükür 2 yaşında ve cin gibi hiç öyle bişey çıkmadı bile. Rabbim çok büyük dua et ve olumsuz düşünem asla canım..

kızlarrr bakın bu bebişimin zuzumun ilk resmiii tam 11 + 2 günlükken

süper yaa:teytey:
kıs dikkat ettimde ağzına aynı sen bıcır bıcır konuşuyo baksana
ayy kız benimde gittiğimde aşa yukarı böle bir görüntü olcek heralde
eşime de gösterdim bak bu gittiğimizde böle falan olcek diye
o da herşeyi belli olcek ya:teytey:ni diye sevindi ya
geri sayım başladı son 2 gün inşallah hayırlı haberlerle gelirim

nazlım canım geçmişi öylece bir okudumda panik yapmşsın sanırım
gönlünü hoş tut canım
sen gerekeni yap canım takdir yüce allahtan canım
ama tedirgin olma sakın.dediğin gibi 2.kez test gerekiyorsa yaptır
zaten risk ihtimali yok gibi bişey canım
bir dahakine güsel haberlerini bekliyoruz

canım benım ınsallah hepımız bır avazda,dr um erken doğum fln demedı amma nette coğunlukla öyle oluyor erken doğum ve sezaryan bakalım hayırlısı artık:asigim:

günaydın güzel kasım annişleri a.s.
fahri kasım annesi olaraktan size müjde vermeye geldim
tekrar hamileyim :lepi: :lepi:

anladığım kadarıyla sana da çok ağırlık çöküyo benimde öyle e birazda bel ağrın varsa erkek büyük ihtimalle diyolar bana bilmem artık inşallah gösterir annesi yarın
evet hem de nasıl bi ağırlık erkek mi acaba teyzesii
bel ağrım da var kıız öğleden sonra sölese bari dr.umm
eee kuzum biz bir çıkarırkene sen iki çıkarcenn ne güzel işte kıız ikisi bir aradan çıkcak kaydirigubbakcemile2
ağzını öpeyim neslüüüü -tatlicadiarzu-
10 haftalık hamilesin de nerdesin bu zamana kadar gelsene topicimizee

günaydın güzel kasım annişleri a.s.
fahri kasım annesi olaraktan size müjde vermeye geldim
tekrar hamileyim :lepi: :lepi:

julieeeetttt inanmıyorum yaaaa :lepi: :lepi:
bu ne hız anammmm
şubat annesi mi olcan şimcik
bak bizim topici de ihmal etme
ççok çok srevindim yaaa :lepi: :lepi:
sabah sabah güzel haber verdin bana a.s.

kartenem julim cok saolun
5,5 haftalık
ocak annesi olucam galiba
cok istiyordum ocak annesi olmayı yerimseniben :lepi:

5,5 haftalık

canım tebrikler hayırlı uğurlu olsun alkisalkisalkis
Allah'ım bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin :CüvCüv:

5,5 haftalık

ayy süper yaa valla zaman geçiyo ben de ilk dr. a gittiğimde 5.5 haftalıktı bebişim amaan nasıl da geçmiş zaman 3 aylık olduk teyzesii

hala nasıl şaşkınım bilemezsin
eşim hala inanmıyo o kadar şaşkın ki kaydirigubbakcemile3
bende yarın doktora gidicem
bebişim insallah beni bu sefer terketmez

hala nasıl şaşkınım bilemezsin
eşim hala inanmıyo o kadar şaşkın ki kaydirigubbakcemile3
bende yarın doktora gidicem
bebişim insallah beni bu sefer terketmez

inşallah canımm inş..
dr.a git gel bize de yaz tımmammııı kaydirigubbakcemile

Ablacım canım benim merak ettim nasılsın diye mesajlarına baktım buraya yazdığını görünce dayanamadım :çok üzgünüm:
Bi sorun mu var ben anlayamadım :uhm: inşallah iyisinizdir.

Burdaki bütün anneler bebekler hepiniz allaha emanet olun sağlıkla birbirinize kavuşun inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…