2009 Kasm Anneleri

merhaba kızlar,bakıyorum ki burda herkes kanka olmuş.Ben de 11+2 haftalık hamileyim.Bebişim tahmini 13 kasımda doğacak.bulantılarım çok,baş dönmeleride var,iştahsızlık fena.aynı dertten yakınanlar var mı?(bende diyenleri duyuyorum)İnşallah kalan zamanı sağlıklı bir şekilde tamamlar ve bebişlerimizi kucağımıza alırız.Gerçi ben bu duyguyu daha önce yaşadım.4yaşında dünyalar güzeli bir kızım var.onda çok zor bir hamilelik geçirmiştim.ALLAH kimseyi zorda bırakmasın.Hepinize sağlıklı günler diliyorum.

ayse selam esime soyledim 12. haftada 5,5 cm olmus dedim, bizimki 9. hafta 2,5 cm
soyleyince hemen kalktı sen acıkmıssındır beslememiz lazım bebegin buyumesi lazım deyip masayı hazırladı valla

dun annesi anlattı esim 1.250 gr doğmus cok kucukmus ilk basta hiç birşey giydiremiyorlarmıs bile pamuklara sarıp ustunu ortuyorlarmıs parmakları kurdan gibiymiş hastaneden cıkarırken herseyi sağlam vaziyette teslim edilmitir diye de kağıt imzalatmışlar cok zormuş valla onu da duyunca iyice pipiriklendi valla:))

merhaba canım.rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.bu arada ben çok fazla sıkıntı yaşamadım.yani bulantı falan çok olmadı.kızınıda allah analı babalı büyütsün

selasm kızlar...nasılsınız bakalım ? ben iyiyim fakat sürekli açım hep bişeyler yemek istiyorum.napsam ki?

hoşgeldin.aynı gün görünüyo doğum.ben de bulantı yok ama olsa da ne fark eder bebişler için herşey çekiliyor.umarım en kısa zamanda atlatırsın.hem sen deneyimlisin.senden öğreneceklerimiz var bizim...

kızlar altta baya kalabalık görünüyoruz ama nerdesiniz.bırakıp gittinizmi bilgisayarııııııııııııı

slm kızlar benim kontrolüm mayıs ilk haftasıydı ama cuma günü gittim kontrole doktorum 12 haftalık olunca gel demişti 2li test varmış onu yaptırdım haftaya sonucunu alıcam hayırlısıyla kızlar bebişim elleri kolları oynayıp duruyordu çok duygulandım ikinci çocuğum olmasına rağmen yine heyecanlandım geçmiş listeye baktımda bazılarımızın bebiş cinsiyetleri belli olmuş ne güzel sizlerin adına sevindim erkek ayımıdır ne dir :) benim ilkide erkek herşey hayırlısı allahım sağ sağlim bebişleri kucağımıza almayı nasip etsin aminnnnnn kendinize iyi bakın hoşçakalın

kızlar yarın doktora gitcem 12+6 oluyorum acaba cinsiyeti belli olurmuki.çok merak ediyorum
belli olur erkekse arkadaşlar diyor ya erkekse dah önce belli oluyor hadi bakalım hayırlısı artık:)

kekimi begendin mi bu arada cayın da cok guzel olmustu:))

ne guzel görmüşsün bebeğini yok daha cinsiyetler bell, olmadı onlar tahminler bekliyor herkes belli lsun diye

Geçerken sizi bir öpeyim dedim a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.Arzucum hoşgeldin canım seninde iyi olmana çok sevindim hepinizi böyle sağlıklı görmek çok güzel

Ben bugün sabah bir çoştum küçücük çoştu tabiki bir mide ağrısı bir bulantı işte şu saat kendime geldim..Bir yandan 23 Nisan sonrası oğluşu toparlamaya çalışıyorum sınavları var babası çalıştırdı iyi gidiyorlar maşallah..
Aynı anda 2, olunca evde daha bi telaş olacağını birinin sorunu bitince bir diğerinin başlayacağını hayat akışının daha hızla akacağını düşündüm yattığımda hep..Boşa geçecek bir an bulunmayacak umarım sadece bize değil vatana millete herkeze hayırlı evlatlar yetiştirebiliriz.. :asigim:

nazlım yine senle beni karıştırdılar herhal kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bak bu sefer yakaladım geçmişi okurken son sayafayıda hep yeniledim yerimseniben
Naber Neslim nasılsın?Tatlı bebişimiz nasıl?Geçen yazmıştın midem ağrıyor reflü diye bunun için neler yapıyorsun başlangıçtan beri mide bulantısı+ reflü uğraşıyorum ve hayatımda mide ağrısı nedir bilmem doktor renin verdi ama ne bileyim içmedim kullandığın birşey varmı canım Şeniz

:asigim:bıdıkım iyiyim valla, azalmadı meretler ama alıştım artık ritmini biliyorum, sabahlarım çekilmiyor ama 1 dedin mi 4 e kadar rtahatım, yani yemem gereken şeyleri bu aralığa sıkıştırıyorum (azar azar tabi) hala şöyle bi yarım kilo kadar altındayım başlangıç kilomun. Hasta görünmüyorum, yüzüm tipim yerinde artık :1rolleyes:
Bu arada levom dün Ankara'ya gitti, ben tek kaldım. Öyle güzel yatmışım ki eşek kadar yataktakaydirigubbakcemile3 (Neyse neyse yarın özlerim bugün de rahat yatimm):dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Allah kavuştursun canım benim gerçekten zaman ilerledikçe sorunlar aza iniyor en azından şu yazdığına katılıyorum hasta gibi görünmüyorum artık bugünkü gibi arada oluyorum ama oda nazar boncuğu olsun geçen aya bakılırsa ooo bayağı bir yol kat etmişim
Veeeeeeeee bugün aynen bende öyle güzel uyumuşumki geçen hafta hep 6 kalkmıştım hepsinin acısını çıkarmışım bundan sonrasında nasılsa yanlızım araara böyle kaçamak dinlenmeler yaparım artık :1rolleyes:

Birde şu reflü geçtimiii kim tutar beni :CüvCüv: cokacimcoook

Kızlar Merhaba
ben de bulantı değil ama tiksinti ve reflü sıkıntısı çekiyorum az bişey yesem bile çok yemişim gibi oluyor
ne zaman geçecek bunlar çok merak ediyorum

Kızlar Merhaba
ben de bulantı değil ama tiksinti ve reflü sıkıntısı çekiyorum az bişey yesem bile çok yemişim gibi oluyor
ne zaman geçecek bunlar çok merak ediyorum

sen ne kadar oldun canım.3 aydan sonra geçer diyolar ama

yarın günü 12.haftam bitecek sen 12 haftayı bitirmişsin sanırım varmıydı bu tür şikayetlerin

yok canım benim çok olmadı.mide yanması falan oldu ama ben kabızlıktan çekiyorum.şişkinlik falan nefes alamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…