2009 Kasm Anneleri

6,5 ay mıııııııı :1shok: amanınnn ...inş bu sefer sürmez o kadar canım...ben tüylerini diken diken yapan şeyi yiyrum allahtannn...hatta o olmasa yanmıştımm kaydirigubbakcemile3

7 yaşında kızım var parasını biriktiriyo kardeşine kıyafet alcakmış...

ayyy yerim onu bennn ŞenizŞeniz

nan unique nerden uyduruyon nan! Ablam yok benim uyuzdan hallice bi abim var sadecekaydirigubbakcemile3
2. bebek konusuna gelince; daha birinciyi sindiremedik ama ne yalan söyleyeyeyim ben de yalnız kalsın istemem:çok üzgünüm:

alla allaaa ablamlar abimler geliyo demedin mi kıs...yemek bilem yapmış dedin... neremle okudum ki :roflol::roflol::roflol:

ayy ne güzellll....hihoyyyt gözünüz aydın canım...:lepi: aileye çifte mutlulukkkkk kaydirigubbakcemile2

yuhhh.tabi yaş küçük olunca böle düşünürsün.ben herhalde 10 sene sonra düşünsem 40 yaşında olurum.ama ben 2 sene sonra bebişime bir kardeş istiyorum kıslar

kıs ben onu nazlıya cvp yazdım... Nazlı 10 sene sonra yaptı diyeee...ben gelmişim 32 ye 10 sene sonra nasıl yapıcam menopoza girerim allah bilirrr :roflol::roflol:

ben simdiden 5 kilo kaybettim. 10. haftadayim ve bulantilarim devam ediyor.ama ilk cocugumdaki gibi istahim acilirsa farki kapayim 25 kg. bile alabilirim.cokacimcoook

ahh canımm dikkat et kendine... valla ben hiçbişey yiyemiyorum ama zayıflamadım da..akşama kadar evdeyim hiç hareket de yok ondan heralde.... şakkıdı

gunaydın kızlar kimse yok mu:))
nasıl keyifler bugun pazar hava da guzel geziyorsunuz galiba:)))
bense bugün evdeyim kızlar gelin de konusalım.....

naber kızlar.bugün herkes tatil ya geziyonuz heralde.benimde kociş işte ben yalnız yalnız oturuyom.gelinde çay içek kızlaaaaaaar

seninki düşük tansiyon herhalde; hamilelikte vucut bebegin gelişmesi için otomatik olarak tansiyonu dusurmeye calısırmış o yuzden cok dert etme ama yine de doktoruna danış bu durumu.

naber kızlar.bugün herkes tatil ya geziyonuz heralde.benimde kociş işte ben yalnız yalnız oturuyom.gelinde çay içek kızlaaaaaaar

selam dilmuh nasılsın? evet herkes dısarda bugun herhalde sen cay ici yormusun ben de iciyorum valla gunde bir iki bardak acık cay icicyorum demirim de dusuk cıktı ama dayanamıyrum demir hapı da alıyorum zaten deyip içiyorum:))

ay applearzucum valla içiyorum tabi çok açık.eskiden sevmezdim şimdi arada çok istiyo canım.hadi ozaman ben çayı koyayım siz gelin.alkisalkisalkis

evet ya gördük bebeşi doktro ellerini ayaklarını da gösterdi cok net değil gerci 2 hafta sonra tekrar gideceğiz o zaman daha belirgin hale gelir sanırım:)
tansiyonum evde 13-9 un ustune cıkmıyor ama doktorda herhalde heyecandan da yukseliyor

Bu arada henüz kimse resim eklememiş bunu bugün Japon konularımızı uğurlarken çekildim şuan için böyle birşeyim ilerleyen zamanda patlayan bir bomba olabilirim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

nazlı hafiften göbek cıkmaya baslamış ne guzel yakısmış robadan bluzun da masallah valla :))

arzucum selammm...nasılsınn ???
oofff var ya patladım sıkıntıdan...eşim çalışıyo bugün... 1 haftadır evden dışarı çıkmadım bayılıcam artıkkkk kaydirigubbakcemile

kızlar yarın doktora gitcem 12+6 oluyorum acaba cinsiyeti belli olurmuki.çok merak ediyorum

ohh ayşe de geldi kaydirigubbakcemile2 hadi herkesss gelsiiinnnnn ...kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…