2009 Kasm Anneleri

geçen bi arkadaşla konuştum onunda bu dönemleri zor geçmişti ben nasıl zırlıyorum ama nası geçicek ya diyorum birden zırt die artık midem bulanmıcak mı nasıl olcak o da aynen öyle dedi ben bigun bi uyandım hiç bi şeyim yok 1 hafta inanamadım ama baktım yok yani resmen geçti dedi o biras rahatlattı beni allahım o sabahı iple çekiyorumm

ben deeeeeeeeeeee :asigim:hihoyyyt:lepi:

canım hoşgeldin
bendede oluyo geceleri.ellerin ayaklarım yanıyo içim yanıyo

nereye gittiniz kızlar ya bende geldım varsa arkadaşlar muhabbet edelım dedım nasılsınız kızlar...
ben bugün hepp uyudummmmirmirmirmir eşimde işte sabah 11 de kalktım 1 de yıne yattım 5 te kalktım ohh tembellık yaptım ya resmen herkes ii dir umarım yaaa kımse yok kııısenağlama

kızlar bebek bakımı hakkında bildiğiniz bir kıtap var mı....
ya neden iki laf atmıyonuz yaaa ağlarım bakk ama :çok üzgünüm:

iiyim canım benim walla kitapçıya gittik dün baktım ama adlarına bakmadım öle inceledim kitapçı dediğim çok güzel biryer hem oturup bişeyler içiyon hepde kitaplara bakabilion sen nasılsın bakalım taze anne

annem bir melek ya ben şöle 12 haftalık olsamya nazlını fotosunu gördün demi ne güzel olmuş maşallah üf günler geçmio daha 9 u bitiremedik

iyiyim mevzeycımm gördüm evet canım yaa çok tatlı çıkmış nazlıcım bizde 12 haftalık olsak şu 3 ayı geçirmiş olucaz sanki zaman gecmıyo belkı ben hep evde olduğum için bana geçmek bilmiyo..inş yazın daha hareketlı olurda zaman nasıl geçmiş anlamayız

nbr.ya kitap daha iyi olur demi.hani netten bakıyoz ama

iyiyim canım sen nasılsın.onu hiç bilmiyorum kı canım...senın var mı bıldiğin netten nasıl bakabiliriz kii o zor gibime gelıyo.yanı herzaman yanımızda büyük biri olmıcak bize yardıme decek en azından ben kendı adıma konuşayım...o yüzden sordum

ahhh ah sorma hava daha tam ısınmadı şu tatil gelse annemlere gitsek şöle kraliçeler gibi ağırlansam anam bana sevdiğim şeylerden yapsa ah ne güzel olur 3 sene oldu evleneli daha evime gelemediler ya ama tourn oluncada nazlanırsalar karışmam bende gitmem

bende iyiyim çok şükür.benimde yanımda kimse olmayacak.yani annem vefat etti kaynanamda görümcemin çocuğuna bakıyo gelmez heralde.bende yalnızım yani.doğru en iyisi kitap.netten zor oluyo

bende geldım arkadaslar slm hepınıze hamişş bayanlar güzel anne adayları

nasilsiniz bakalim hamisler sabah bir ara ugradim gecmisi okudum nasil yaptim bilmiyorum ama azimle sonuna kadar okudum
simdide azcik hal hatir edeyim sizlere bana türkiye yolu göründü valla cok seviniyorum bir yandan da endise ediyorum doktora sormadan bileti aldim diye..dün kayinvalidemlere gittik onlar bu yil arabayla gelmeyi istiyodu ama kim sürcek yasli adam süremez diye biz karsi cikiyoduk onlar hararetli bir sekilde konusurken ben laptop kucagimda kimseye söylemeden bilet baktim ve sansima tam yazin ve uygun fiyata bilet buldum...iki dakika önce arabain lafini eden kayinbabam baktim ki biletleri ayirtirmak icin kredi kartini uzatiyo..bende hic sesimi cikartmadan kendimide ekledim yolcu listesine simdi onlarla haziranin 15 inde türkiyeye geliyorum insallah..kocisimi yalniz birakicam o gelmek istemiyo iznini doguma almak istiyo ama benimde anam babam var geleyimde görsünler hamile halimi

dilmuh benımde kayınvalidem bakacak bebegime :CüvCüv: çalısıyoruz mecbur... senın cınsıyet bellı oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…