2009 Kasm Anneleri

Bu arada henüz kimse resim eklememiş bunu bugün Japon konularımızı uğurlarken çekildim şuan için böyle birşeyim ilerleyen zamanda patlayan bir bomba olabilirim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

adszvcx.jpg

ay çok şekersiinn maşallah:nazar::teytey: giydiğin tişörtün yapısıda karnını büyük göstrebilir ama güzel çok yakışmışş benim topum çok minik dahaa:eek:

piss gacıya bak sen
kız hamile gibi görünüyon yoksa hamişmisin
ne öle göbüş falan çıkmış
kıskandım bak şimdi

ay ne güzel ya birde insan nekadar etkileniyor rüyadan bende hamile kaldığımı bilmiyorrdum daha rüya gördüm doğum yapıyorum ama o sancıları hissetim resmen gerçek gibi çok güzel böyle ela gözlü simsiyah saçlı beyaz tenli bir bebek okadar seviyorumkii onu öyle uyandım gözüm bbek aradıı yoktu tabii meğer içimde varmışşhihoyyyt hayırllısı bende kız olursa eslem erkekse ahmet düşünüyorum bakalım nasip

yaaaa banane banane bende eslem koyacağım.aslında ilk bebişte düşünüyordum ama o erkek olunca enes koyduk.şimdi kısım olursa bende eslem diyoruma.s:lepi:

Bu arada henüz kimse resim eklememiş bunu bugün Japon konularımızı uğurlarken çekildim şuan için böyle birşeyim ilerleyen zamanda patlayan bir bomba olabilirim :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

adszvcx.jpg

maş:nazar::nazar::nazar:canım çok tatlı görünüyor göbişin...ay bizimkilerde öle olacak dimi:teytey:

ay çok şekersiinn maşallah:nazar::teytey: giydiğin tişörtün yapısıda karnını büyük göstrebilir ama güzel çok yakışmışş benim topum çok minik dahaa:eek:

Kesinlikle bluz öyle gösteriyor ama artık ne giysem belli eşorfman vsvs herşeyde çıkıyor :eek: ama ama 4 aylık oluyoruz yaa olsun okadarcık kaydirigubbakcemile3

piss gacıya bak sen
kız hamile gibi görünüyon yoksa hamişmisin
ne öle göbüş falan çıkmış
kıskandım bak şimdi

hihihihi hadi bakalım şöyle ayağımı sürüyorum görücem tüm göbişleri minik göbişleri oyy yerim ben içindekileri :asigim::asigim:

naniknanik naniknanik

yaaaa banane banane bende eslem koyacağım.aslında ilk bebişte düşünüyordum ama o erkek olunca enes koyduk.şimdi kısım olursa bende eslem diyoruma.s:lepi:

koy canım tabi çok güzel bir isim aşkolsunn bende erkek olursa koyamam heraldee ama günün birinde kızım olursa mutlaka eslemkaydirigubbakcemile2

bende çok seviyorum eslemide ahmedide manaları çok güzel yanlarına bir isim daha ekliycem artık bbelli olsun ondan sonraa yerimseniben

maş:nazar::nazar::nazar:canım çok tatlı görünüyor göbişin...ay bizimkilerde öle olacak dimi:teytey:

Olacak tabiki itekçimm niçin olmasınki kocaman tokuşturucaz hepimizde :roflol: :CüvCüv:

Bu arada diğer ismide heyecanla bekliyorum destnacım bizim normalde babası koymak istiyor ismini ilkini anısızın ben buluvermiştimde :jeyyar:

benim şuanda hep gaz eşime gösteriyom gün içinde
sabah oluyo nerde senin göbüşün diyo.(((

aaa asma yüzünüü bak bu hafta bu kadar belli oldu gerçekten 2 hafta sonra farkı göreceksiniz eh bi 4 ay sonra hepimizi ben görücem :roflol: :roflol: Göbiş belli olmasada meleklerin canı sağolsunda ne olursa olsun :Saruboceq: :Saruboceq:

ayyy ne güzel isimlere de karar vermişsiniz.. alkisalkisalkis ben hiç bişey bulamıyorummm fisfisfis
valla itekcim oturucam heralde saat kaç oldu baksana ...aslında dışarı çıkmayı yemeği de aradan çıkarmak için istiyorum...şimdi evde bişey yemek işkence...kafamçokkarıştı

Olacak tabiki itekçimm niçin olmasınki kocaman tokuşturucaz hepimizde :roflol: :CüvCüv:

Bu arada diğer ismide heyecanla bekliyorum destnacım bizim normalde babası koymak istiyor ismini ilkini anısızın ben buluvermiştimde :jeyyar:

benim oğluşun ismini ben bulmuştum.şimdiden eşimede diyorum kıs olursa eslem koyacağım diye.ama yine erkek olursa ne yapacağım bilemiyorum:çok üzgünüm::uhm::uhm::bbo:

araştırıyoruz durmak yok nasip ailleri karıştırmamak için kendim güsel isim bulmaya çalışıyorum bu arda nazlıcım oğlun kaç yaşında merak ettimm

aaa asma yüzünüü bak bu hafta bu kadar belli oldu gerçekten 2 hafta sonra farkı göreceksiniz eh bi 4 ay sonra hepimizi ben görücem :roflol: :roflol: Göbiş belli olmasada meleklerin canı sağolsunda ne olursa olsun :Saruboceq: :Saruboceq:

benim göbüşüm çıksın zaten bende resim çekilip koyacam:teytey:
kartanesinin de göbüşü çok çıkmış
oda resim koyar herhalde

ayyy ne güzel isimlere de karar vermişsiniz.. alkisalkisalkis ben hiç bişey bulamıyorummm fisfisfis
valla itekcim oturucam heralde saat kaç oldu baksana ...aslında dışarı çıkmayı yemeği de aradan çıkarmak için istiyorum...şimdi evde bişey yemek işkence...kafamçokkarıştı

boşver sen yemeği takma kafana arasın şimdi o sana gelir.walla çoğunlukla canım birşey yapmak istemiyor kocişi arıyorum o getiriyor.

X