2009 Kasm Anneleri

kızlar ben geldim yine
dünden beri yine çok kötüyüm içim dışıma çıktı
şimdi iyiyim iyiyken bi gireyim dedim geçmişe bi göz atıp geliyorum hemen...

canım bende nerde bu kız diyorum yaa :1hug:

kızlar pınar sütün reklamını seyrettiniz mi ... hani bi tek annem olsa bana yeter diye şarkısı var... ben serettikçe ağlıyorummm...iyice duygusala bağladım :roflol::roflol:

senağlama senağlama

kız daha hiç bi yere gitmedim senağlamasenağlama
midem bulandığı için de aç aç oturuyorum bakma canım istiyo diye konuştuğuma bişey yiyemiyorum ki senağlama bu saat oldu daha kahvaltıyla duruyorum...
ayy utandım şimdi :eek:
:teytey:

canım benim benimde senden farkım yok ama
yinede akıl vereyim kaydirigubbakcemile3
açlık bulantıyı daha da çok tetikliyo canım
çok fazla aç kalmamaya çalış çok ufacıkta olsa sık sık
bişiler at ağzına,dün ben ne yediysem çıkarttım 10 kere kusmuşumdur heralde ama, iyi olduğum zamanlar da, açıktığım zamanlar bulantılarım başlıyo hemen bişiler yiyorum hemen geçiyor..
sabah geç kalkma erken kalk bişiler ye sonra yine yat
gerçekten açlık insanı maffediyo ben bunu keşfettim...
istisna durumlar da tam tersi de olabiliyo tabi..

kız daha hiç bi yere gitmedim senağlamasenağlama
midem bulandığı için de aç aç oturuyorum bakma canım istiyo diye konuştuğuma bişey yiyemiyorum ki senağlama bu saat oldu daha kahvaltıyla duruyorum...
ayy utandım şimdi :eek:

1 75... sen buna da kısaymış dersin şimdi.. :teytey:

canım kıyamam ben sana ye kuzum ye yarasın bebişine
utanma biz hamişiz ya herşey serbest bize :CüvCüv:

benden uzunmuşsun naniknanik
bende 1.70 alla alla
havamı atıyon :dilcikar:

uni kıs ne duysan canın istiyo benide geçtin valla kaydirigubbakcemile3

karışma karakız uni ye alla alla canı herşeyi istiyecek tabi :CüvCüv: ya

((ses etme ağlar bak şimdi zor aldım ben gönlünü tamam mı
ona göre duymasin uni yoksa bu sefer ağlar susturamayız :1no2: )

selam kizlar ben geldim nasilsiniz? burasi baya bi kalabaliklasmis.. ben haala bas agrisi ve halsizlikten giremiyorum nete... dün ikili testimizi yaptirdik.. bebisim tam 5,5cm olmus masallah.. bacak arasi acik olmasina ragmen doktor cinsiyet icin erken dedi.. birdahaki randevum 12mayista o zaman ögrenirim insallah.. listeye ikili testimi oldugumu yazarmisiniz? bide kizlar benim göbisim artik baya belirginlesti.. ekim anneleri gibi bozde göbislerimizi cekip yeni bi topige koysak.. ve ultrasyon resimlerimizi?

elifsuncum sende çok çektin kusmalardan bulantılardan neslide öyle idi inşallah kısa zmanda atlatırız..ebisce cim a city outlete gitmiş oradaki gs den almış kartensi yazdıgına göre öyle anladım ben..

1 75... sen buna da kısaymış dersin şimdi.. :teytey:[/QUOTE]

:roflol: :roflol: bana göre kısasın ama :roflol: ben 1.78 im çünkü

canım benim benimde senden farkım yok ama
yinede akıl vereyim kaydirigubbakcemile3
açlık bulantıyı daha da çok tetikliyo canım
çok fazla aç kalmamaya çalış çok ufacıkta olsa sık sık
bişiler at ağzına,dün ben ne yediysem çıkarttım 10 kere kusmuşumdur heralde ama, iyi olduğum zamanlar da, açıktığım zamanlar bulantılarım başlıyo hemen bişiler yiyorum hemen geçiyor..
sabah geç kalkma erken kalk bişiler ye sonra yine yat
gerçekten açlık insanı maffediyo ben bunu keşfettim...
istisna durumlar da tam tersi de olabiliyo tabi..

evt ebiscem biliyorum ama mutfağa girmek benim için ölümmm...:1no2::çok üzgünüm: gidip biraz peynirle ekmek alıp kaçayım bari..iyice içim bayıldı benneyaptımki

1.75 olanlar kilolar nasıl peki?

canım yaz sonu işten ayrıldığım için biraz kg almıştım...58,7 ydi bebişi öğrendiğimde ..şimdi 58,7 - 59,2 arası gidip geliyo.... gram gram ölçüyorum :roflol:

karışma karakız uni ye alla alla canı herşeyi istiyecek tabi :CüvCüv: ya

((ses etme ağlar bak şimdi zor aldım ben gönlünü tamam mı
ona göre duymasin uni yoksa bu sefer ağlar susturamayız :1no2: )

senağlama senağlama ne bağırıyon be bacak kadar anneye senağlama bende ağlıcam işte senağlama

canım ben 1.78 im kilomda 61 kaydirigubbakcemile3 heralde forumun en uzun annesi benim :roflol: çıbık kraker gibiyim zaten-tatlicadiarzu-

canım sen manken gibiymişsin maaşallah...
kimbilir nasıl bir fiziğin var :mymeka:
kilo alsan bile boyun kaldırıcak belli bile olmaz aldığın..

ben 1.65 im :çok üzgünüm: benneyaptımki
kilom da 59 memnunum kilomdan ama
kilo alınca ne hale gelicem allah bilir..

olsun bütün anneler güzeldir dimi
kaydirigubbakcemile3

canım ben 1.78 im kilomda 61 kaydirigubbakcemile3 heralde forumun en uzun annesi benim :roflol: çıbık kraker gibiyim zaten-tatlicadiarzu-

maşallah manken gibiymişsin ben de 1.75 boy 68 kiloydum 2 kilo aldım ama kalın susamlı çubuklar var ya onlar gibiyim ben de:)) 85 le bitiririm bu işi diye ümit ediyorum:)

X