2009 Kasm Anneleri

gunaydın kızlar valla benım kendıme hayrım yok
sız evlere bıde misfır davet etmeye çalısıyonuz
nerden gelıyo ya bu enerji..
ben yemek bılem yapamıom yaaa

al benden de o kadar valla misafir lafını duyunca gözlerim pörtlüyo :1shok:

ayy ne güzel ay hala göremedim bebişimin alini kolunu yaa yarından itibaren bizim veledin yüzü adama benzemeye başlıyomuş gözler ortaya doğru kulaklar ykarı doğru kaycemişşş

bizim veledler sola yatıyo heralde mirmirmirmir

ben yaptım kız o testi %63 kız çıktı ama birsürü soruyu boş bıraktım mesala karnın top gibi mi kavun gibi mi diyo zaten karnım o kadar olunca ultrasondan anlıcaz tahmine gerek yok :CüvCüv:

kızçelerrrr
kartanesi, ebisce,sgumus,destna, beratefe günaydın kızlarrrr nasılsınızzz bakem bugün

çok saol canım daha iyyim br şeyim yok daha önceki haftalarda yaşadığım için kanama biliyorum mevzuyu bu sfer koyu renk geldii az bunda korkulacak bir şey olmadığını söylemişti doktorr napalım biizmkide böyle gidiyor yarın kartanesiyle birlikte 4.aya giriyoruz onunheyecanıvarkaydirigubbakcemile3

sat 1 şubat canım yani 12 haftalığız bu cumartesi dr. gitcez 2 li tarama için acaba ertelesem de haftaya mı gitsem kii

senin tahmini testi açamadımdı cnm yaa hani şu bulantı varmı yokmu canın ne istiyo vs.. ise onu daha önce yapmıştım aslında erkek çıkıyo ama bilmiorumkii valla tüm tahminler çin takvimi ben ve yakın çevremin rüyalarına bakılırsa erkek gamyoncuiremsu emme fakatt gene de insan merak ediyo aslında gebeliğimi öğrenmeden 1 gece önce rüyamda küçük bir erkek çocuğu beni aradı annecim ben geliyorum dedi sonra telefon bi daha çaldı yetişkin bir erkek sesi hiç üzülme biz seni boynu bükük bırakmayız dedi tlf. kapattı.

cnm ben 5-6 aydır çok istedim bebeği ve çok yıprandım çok ağladım dualarımda hep Allahım beni boynu bükük koyma derdim belki bir işarettir diye rüyadan sora adetimin 26. günü olmasına rağmen test yaptım vee :CüvCüv:

hayırlısı olsun canım öğreniriz yakında benim doktor 2 li testi yapmıyor ahlaken doğru bulmuyormuş

3lüyü yaparım dedi ama benim son adet 29 ocak sen nasıl 12 haftalık olabiliyon aklım karıştı:sm_confused: bu arada bende korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım
kısa bir süre ama olmıycak diye çokağlamıştımsenağlama bende hamile kaldığımı bilmeden rüya görmüştüm hamileydim ve doğuruyordum okadar güzel bir bbektiki erkek yeşil gözlü simsiyah saçlı bilmem belkim rüyam ters çıkabilirryerimseniben

canım geçmiş olsun.umarım devam etmez

bana yok mu günaydın senağlama

benden de sana günaydın canım

aaah keşke evde olsaydım da uyuyup kalsaydım mirmirmirmir
neyse yarın tatil onun hayaliyle yaşıyorum :teytey:

kız ne tatili yarın daha perşembe değil mi yaaa

dur ben de bakam.geri kalmayım ben de .ama bu seferde erkek çıkarsa delircem

benden de sana günaydın canım
kız ne tatili yarın daha perşembe değil mi yaaa
dur ben de bakam.geri kalmayım ben de .ama bu seferde erkek çıkarsa delircem
teşekkür canım sana da günaydınn :1hug:
yarın 23 nisan neşe doluyor insan ya ondan tatil :teytey:

Tünaydın bayanlar;
Yazılanlara şöyle bir göz attımda bu gidişle hepimiz erkek annesi olucaz:)

oleyyyy 23 nisan neşe doluyor insannn kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt sositososito :sm_cool: :teytey:
tabi evde oturanlar neden sevindiğimizi anlamayabilirler karazeytincim yarın resmi tatil şekerim

destnacım 11+... lara 12 haftalık deniyoo biz de şu an 12 hafta içindeyiz yarın 13 haftaya gircez

Günaydıııınlar hamiş arkadaşlarım....
benim mide bulantılarım birkaç gündür hafifledi Allaha şükür...sizlerde durumlar nasıl...

karazeytiiin yarın 23 nisan ya kııız tatil tatiiil kaydirigubbakcemile2

kızlar ben bu teste göre hem erkek hem kız doğurcam :roflol: o nası oluyosa artıkın :roflol:

desnaa yaa ben şu teste ulaşamadım bi türlü 2. linke mi tıklıyım sonra ki adımları da deyiversen ciciim ne olur ne olur ne olur litfeeeennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…