2009 Kasm Anneleri

sağol canım sana da günaydın delikafadulden
kartanesi herkese tek tek günaydın demiş ya :jeyyar:
esas benim sitemim kartanesineydi ama o hiç üstüne bile alınmadı :dilcikar:

nan yukarda varya aaaa dövecum haaa bi de üstüne alınmadı dimiş yaa :eek:klava:

aaah keşke evde olsaydım da uyuyup kalsaydım mirmirmirmir
neyse yarın tatil onun hayaliyle yaşıyorum :teytey:
aynen bende amma cumartesi iş çıkardılar bana
ama yarın misafir davet etsemmi deyü düşünüyom

pişt küçük koş bize şurdan bi simit al kaydirigubbakcemile3

almıyom işte banane banane kaydirigubbakcemile3
hem simit kalmamış sırnaşık şey

kısslar doğum sayfalarına baktım doğuma bir ay kala rahime zeytinyağı sürenler çok kolay doğum yapmışlar rahmi yumuşatıyormuş karnım aç dün akşam yemek bile yemedim tost yapem bariii geliyoomm

kısslar doğum sayfalarına baktım doğuma bir ay kala rahime zeytinyağı sürenler çok kolay doğum yapmışlar rahmi yumuşatıyormuş karnım aç dün akşam yemek bile yemedim tost yapem bariii geliyoomm

ayy dur hele dah şimdiden başlamayak doğum konuşmaya
heyecan yaparıs sonra :jeyyar:
hem ben daha tam karar veremedim nasıl yapcağımı fisfisfis
sen tostunu yi bakim afiyet bal şeker ola

hadi gel öpeyimde barışalım Şeniz :1hug:
tamam hadi barıştık :1hug:

destnaa rahime nasıl sürcez kız zeytinyağını ben rahmimi görmedimki hiç hayatımda :roflol:
sen niye yemek yemedin aaa olmazkii bebiş aç kalır
sen de mi oğlan diyon benim bebişe oğlan diyenlerin sayısı arttı görcez bakalım:emir_bebek:
şimdi baktım daa 13. haftada sağ kasıkta ağrı olabilirmiş kız bizimki niye sol tarafta kafamçokkarıştı

aynen bende amma cumartesi iş çıkardılar bana
ama yarın misafir davet etsemmi deyü düşünüyom

gunaydın kızlar valla benım kendıme hayrım yok
sız evlere bıde misfır davet etmeye çalısıyonuz
nerden gelıyo ya bu enerji..
ben yemek bılem yapamıom yaaa

günaydın kızlar valla geçmişi okuyamadım 2 gündür yoktum sanırım yokluğum fark edilmemiş :dilcikar: cumartesi gecesi sabah kadar karın ağrım vardı bide boğazım kötüydü p.tesi doktora gittim kuzucuk gayet iyiydi eller havada karşıladı bizi allaha şükür herşey yolundaymış :nazar: baya korkmuştum 2 gün rapor aldım evdeydim annecimde geldi sağolsun sizler nasılsınız bakalım

tamam hadi barıştık :1hug:

destnaa rahime nasıl sürcez kız zeytinyağını ben rahmimi görmedimki hiç hayatımda :roflol:
sen niye yemek yemedin aaa olmazkii bebiş aç kalır
sen de mi oğlan diyon benim bebişe oğlan diyenlerin sayısı arttı görcez bakalım:emir_bebek:
şimdi baktım daa 13. haftada sağ kasıkta ağrı olabilirmiş kız bizimki niye sol tarafta kafamçokkarıştı

ay anam açlıktan ne dedğimi biliyırmuyum benyerimseniben vajina diycektim işttee

dün hiç bişey istemedi canım meyveyle geçiştirdim iştee banada herkes erkek diyor

ben şok olmamak için kızada hazırlıyomkendimii Allah bilir sonuçtaa benimde hep

sol tarafta oluyor ne biliyim var bizde bir arızaa kaydirigubbakcemile3

gunaydın kızlar valla benım kendıme hayrım yok
sız evlere bıde misfır davet etmeye çalısıyonuz
nerden gelıyo ya bu enerji..
ben yemek bılem yapamıom yaaa

vallahi bende nerdeyse evde hiç yemek yapmıyorum
kayınvalideme görümceme eltilerime bazen de dışarıya gidiyom
haftaları yemek yapmadan geçiriyom delikafadulden
evimde temizlenmişti o yüzden canım istedi
birilerini çağırmak 2-3 çeşit pastayı da yaparım deyom inş. yaparım kafamçokkarıştı

günaydın kızlar valla geçmişi okuyamadım 2 gündür yoktum sanırım yokluğum fark edilmemiş :dilcikar: cumartesi gecesi sabah kadar karın ağrım vardı bide boğazım kötüydü p.tesi doktora gittim kuzucuk gayet iyiydi eller havada karşıladı bizi allaha şükür herşey yolundaymış :nazar: baya korkmuştum 2 gün rapor aldım evdeydim annecimde geldi sağolsun sizler nasılsınız bakalım

geçmiş olsun canım :1hug:
neyse şimdi iyiysen sorun yok
ohh anneciğinde gelmiş ne güsel :dance:

herkese günaydııınnn

kızlar yaa çok merak ediyom ben bu velet kız mı oğlanmı yaaa ne zaman annaşılırkiii

ay anam açlıktan ne dedğimi biliyırmuyum benyerimseniben vajina diycektim işttee

dün hiç bişey istemedi canım meyveyle geçiştirdim iştee banada herkes erkek diyor

ben şok olmamak için kızada hazırlıyomkendimii Allah bilir sonuçtaa benimde hep

sol tarafta oluyor ne biliyim var bizde bir arızaa kaydirigubbakcemile3

kız şu zeytinyağ işi doğrumu kii acaba (bence onu doğururken sürseler daha iyi olur )

bana da herkes oğlan diyo ama sol tarafım sancıyoo ne ayakk

herkese günaydııınnn

kızlar yaa çok merak ediyom ben bu velet kız mı oğlanmı yaaa ne zaman annaşılırkiii

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin a.s. bende çok merak ediyorum şimdi doktorlar 12.haftanın sonundan itibaren 13 haftada daha çok söylüyorlar
sen kaç haftalıksın
benim meşhur tahmini testi yaptınmı ne çıkmıştıı CADIARZU

canım ya Allah kolaylık versin bende acıkcası misafir gelmesın diye dua ediyorum ayıp ama napayım kızlar ya 2 gündür yoktum mide bulantısından yediklerimi hep çıkardım su bile içemedım her kokudan nefret ettım daha çok midem kalkıyo...miniğim neler yapıyo ya annesine kurban olurum ben ona...
bugünde yattım ama dayanamadım nete gireyım dedım bakalım geçmişi okucam herkes iyi demıiiii...
ben çok ösledim sizi benı özleyen yok musenağlama

canımmm ay özlemez olurmuyuz ben hep didim bu annembirmelek nerelerde diye :jeyyar:

günaydın kızlar herkes nerde bakiymm .dün akşam yine lekelenmem olduu daha önce 2 sefer kanama geçirmiş biri olarak şu paniği üstümden atamadım yaws ..... bu siteye giriyorum keyifleniyorumm iyiki varsınızz........

canım bak sakın kafana takma bak psikolojiki olarakta etkilenebilirsin biliyosun dimi düşünmemeye çalış tatlım emi şimdi nasılsın peki bakim.

bende sizi bekliyodum. ben sizden iki saat once yapayalniz burdaydim.hepinize gunaydin.malum benim ulke turkiyeden iki saat onde erken girip erken ayrilmak zorunda kaliyorum

ahh kıyamam sana sevdaçiçeği kıs senin için erken kalkayım diyecem ama kalkamam ne yalan sölim işe bilem zor geliyom kaydirigubbakcemile3

pişt küçük koş bize şurdan bi simit al kaydirigubbakcemile3

banada kap gel bi simit ufaklık lülülülülülü :roflol:

ay ben farkettim yokluğunu :jeyyar: ama işte hep unutuyom sormayı yoksam kim gelmemiş farkediyom ben :jeyyar: :eek:

herkese günaydııınnn

ahhh ahhh ebişce bide beni görsen meraktan çatlayacam kaydirigubbakcemile3

X