2009 Kasm Anneleri

günaydın kızlar herkes nerde bakiymm .dün akşam yine lekelenmem olduu daha önce 2 sefer kanama geçirmiş biri olarak şu paniği üstümden atamadım yaws ..... bu siteye giriyorum keyifleniyorumm iyiki varsınızz........

bende sizi bekliyodum. ben sizden iki saat once yapayalniz burdaydim.hepinize gunaydin.malum benim ulke turkiyeden iki saat onde erken girip erken ayrilmak zorunda kaliyorum

moralini yuksek tut destna cim. benimde tek moral kaynagim oldu bu topic.Bakiyorum herkes mesut mutlu valla bende mutlu oluyorum.hersey umdugumuz gibi olur ins.

moralini yuksek tut destna cim. benimde tek moral kaynagim oldu bu topic.Bakiyorum herkes mesut mutlu valla bende mutlu oluyorum.hersey umdugumuz gibi olur ins.

haklıısn canım Allah hepimize farklı bir imtihan veriyor kimi hep bulantı istifra çekiyor kiminde tansiyon bende de kanama hayırlısı bakalım doktor sorun olmazz diyor her korkup gittiğimde bbeişi sağlıklı görüyoruz

bende laf aramızda hamile kaldım diye çok sevindim bide reglden kurtuldum diyee
ama hamilede olsan kaçış olamayabiliyormuşkaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım :1hug:
kendine dikkat et fazla yorulma klava:

günaydın beratefeeee
günaydın destnaa geçmiş olsun canım yaa lekelenme hakkında bişi söliyemicemmm
günaydın sevda ciceği

:roflol:
ya bende de hafif başağrısı var umarım artmaz çünkü mide bulantısı da yapıyoo helak oluyom sonra kafamçokkarıştı

:roflol:
ya bende de hafif başağrısı var umarım artmaz çünkü mide bulantısı da yapıyoo helak oluyom sonra kafamçokkarıştı

bende de oluyor baş ağrısı hormonlardanmış canım iştahım kapandıı hepten geçici bi durumdur inşş
baksana kar tanessi içimden senin için erkek geçiyor haftaya bakalım öğrenirsin belkim
bu arada yarın 12 haftalık oluyoruz yuppiihihoyyyt

geçmiş olsun canım :1hug:
kendine dikkat et fazla yorulma klava:

saol canım bir şeyde yapmadım dün birz temizlik yaptım gerçii ama süpürmek bile yasak

etrafı sildim biraz ahh geçse şu zaman bi alsak kucağımızaa:ecrin_bebek:

saol canım bir şeyde yapmadım dün birz temizlik yaptım gerçii ama süpürmek bile yasak

etrafı sildim biraz ahh geçse şu zaman bi alsak kucağımızaa:ecrin_bebek:

Bidaha temizlik felan yapma akıllı ol yasakkelime
İnşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleride görürüz canım

anaa 3 ayı dolduruyoz yarın 4. aya giriyoz yani dimi ay zaman nasılda geçmiş yaaa
ee şimdi soranlara 3 aylık mı dicez 4 aylık mı kafamçokkarıştı

anaa 3 ayı dolduruyoz yarın 4. aya giriyoz yani dimi ay zaman nasılda geçmiş yaaa
ee şimdi soranlara 3 aylık mı dicez 4 aylık mı kafamçokkarıştı

valla zaman mefhumunu karıştırdım bende 3.ayı doldurduk artık 4 aydan gidiyorz heraldeyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…