2009 Kasm Anneleri

benim sanki adet olcakmışım gibi ağrılarım oluyor korkuyorum yaasenağlama

adet günlerinde olutyomuş cicim vücut alıştığından normalmiş yaneee

ya kızlar benim midem yanıyo hemde nasıl sanki alev topu var içimde

kıızz saçı çıkıyo bebişin derler :) saçlı olacak maşallahh

ankaradakiler uyumayın kız bizde konuşak şu alışveriş yerleri.konuya uzak kaldım yaw!!!istanbullular,izmirliler alıp konuyu gittiler yaw

canım ben tunalı da bi yer duymuştum süper ucuz denk geliyomuş bazen hamile pantolonları falan gidip bakıım haber veririm ayıpsınn Ankara gibisi varmı

walla öle ya kızılayımızda olmasa yandık walla.k.örende hamile kıyafeti satan mağazalar var ama burada çok pahalı herşey önünden bile geçilmez

evet keçiören pahalı ........

anaaammm ne kolay oldu...beratefem saol canikommm kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

grape bu pantolon di mi senin dediğinnn kaydirigubbakcemile2 hadi bana da alalımmm lütfeeennnn ....ayy bi de bende güzel durmazmış..ağlarım valla mağazada senağlama

şiddetle tavsiye ediyourm .............boyle bir resim oğlumun odasında var cercevelenmiş ama düzgün hali bu resim acemi resmi oldu

buda birazcıkdaha büyümüş hali ile resim

:asigim::asigim::asigim:

dip not :kocamın ayakları ile kimse dalga etmesin ucarım haaaaaaaaa:mymeka: adamın boyu uzun ayaklarıda büyük ne yapalım :jeyyar:

evt yaa ben sanki kilo aldıkça beden de büyücek gibi düşünmüştüm ama bedenin neyse onu alıyomuşun...9 ay boyunca giyiliyomuş... popo bacaklar falan hiç kilo almıcak mı yani??

genişleyecek tabiki canım ama kumaşları çok esnek zaten çok dapdar almazsan ve aldığın kilo 15 i geçmezse 9 aya kadar giyiliyomuş zaten bizim son 2 ayımız kışa gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…