2009 Kasm Anneleri

genişleyecek tabiki canım ama kumaşları çok esnek zaten çok dapdar almazsan ve aldığın kilo 15 i geçmezse 9 aya kadar giyiliyomuş zaten bizim son 2 ayımız kışa gelecek

dooğru ... :lepi:grape çok akıllısınnn Şeniz en son ağustosta giyeriz ...zaten kilo en çok son 2 ayda alınıyo heralde CADIARZU

dooğru ... :lepi:grape çok akıllısınnn Şeniz en son ağustosta giyeriz ...zaten kilo en çok son 2 ayda alınıyo heralde CADIARZU

öyle diyolar canım :) beyaz pantolon yazın olmazsa olmazı yeri gelir düğüne bile giyersin her hamilede bulunması lazım bence üstüne bi de esprili tişört giydinmi al sana kokoş hamile modeli:))

yaaaaa ama ben sizden ve sohbetlerinizden mahrum kalıyorum yaaa özledim yaaaaa.

mavişim nasıl oldun canımmm ...gel bi sarılıyım özledim vallaaa :1hug::1hug:a.s.

öyle diyolar canım :) beyaz pantolon yazın olmazsa olmazı yeri gelir düğüne bile giyersin her hamilede bulunması lazım bence üstüne bi de esprili tişört giydinmi al sana kokoş hamile modeli:))

eveeettttt :lepi:hihoyyyt

yaa ben iyi sayılıırm ama yetiri kadar sizinle olamadıgım için üzgünüzm benide unuttunuz yaa..pazar günü yazdım kimse yazmamış sanırım 4 5 sayfaya baktım sonrakii....sonrada bakamadım dün güya okuyacaktım açık kalmış bilgi akşama yemege kayınvalidemler geldi..tekrar giremedim..

neslişkooooooooooo hoşgeldinnn...nasıl geçti sınavınnn ???:eek:

bugün kartanesinin işi çok galiba... hiç gelemedi güzel kuşumm :ecrin_bebek:

ayy mavişim yaa sitemlerini bile özlemişimmm :CüvCüv:

bugün kartanesinin işi çok galiba... hiç gelemedi güzel kuşumm :ecrin_bebek:

ayy mavişim yaa sitemlerini bile özlemişimmm :CüvCüv:

uni kesin kopya çekti demedi deme uni dur ben saçını yolim bare onun kaydirigubbakcemile

kartanesi geldi kıs öğleden sonra sen görmedin heralde ama işi vardır ondan az girmiştir bugun

ay haleten he bende özledim bu gacının sitemlerini -tatlicadiarzu-

ya ben normal profile resim koydum onu bile beceremedim tickerden bahsetmiyorum bilee

gözlerim doluyor aşkımın şiddetinden ağlamak istiyorumm yenitürküyüdee kendime fon müziği

yapıyorum napiyim beceremiyorummm

unigue bende sonra dönüp size kızmayı özlemişim yok beni soran sormayan sagolsun şimdi kim sordu yada sormadı raporu yapmıyorum amayazmışım sonra biir yazmıştır ben göremedigim içib cvp sız kalır ben ona bakmaya çalıştım ama cvp olmayınca zaten merak eden yok diye yazmıyorum tekrar ...neyse yaa ben sürekli takip edemiyorum yani bana sorulan yada yazan biri olursa pek takip edemedigimden göremeyebilrim haberiniz olsun...

ya kızlar ara ara girdigimde baktım ama elifsun yok sanırım yada ben göremdigim girdi ise yazısınız ne oldu acaba bi sıkıntı yoktur umarım haberiniz varmı...boncukta sanırım yok..

gel anam gel
hem pasta börek çörek yapcem
2 gün aya yorgi açık olcekmiş oleyyy
dileğimizi tutarız
izmir ankara savaş açacak yakında bize
allahtan nesli sınava gitti de kafamıza taş falan gelmedi:dance:
pis gacılar :)) afiyet bal şeker ola balım gaymağımm:asigim:

yaaaaa ama ben sizden ve sohbetlerinizden mahrum kalıyorum yaaa özledim yaaaaa.
biz de seni özlüyoruz kuzum:1hug:
neslicim vanım gelmişsin bir zahmet 706 nolu sayfaya bakarmıısn :1rolleyes:
benimki bir sayfada 40 mesaj gösteriyo, 170 lerdeyim yani daha hihoyyyt detay versengözlerimebaksanab
güzel geçti vallahi, Hiç çalışamamıştım, yolda da çalışamadım, arkadaşları beklerken, beşiktaş iskelede bi tur okudum, aklımda kalnıyla giriverdim sınava:) 50-60 anca alırım:tomato:

uni kesin kopya çekti demedi deme uni dur ben saçını yolim bare onun kaydirigubbakcemile -tatlicadiarzu-
kız ne kopyası sınıf benden beterdi, minikler hem, bende hiç değilse yılların tecrübesi var, bilmesem de çaktırmıyom, yazıyom bişeylerkaydirigubbakcemile3

X