2009 Kasm Anneleri

canım göztepede medikal parka git oradan çoğu memnun
hem hastane temiz ama sen yine de bir araştır
bu forumda da yazıyor bu hastaneye gidenlerin yazıları bakarsın canım

ya benim tuzlu kurabiyem gelmedi ama
giyiniyom çıkcam ben şimdi hadi bekleşiyom

sağol canım ya.ewet canım 14 ay olacak aralarında.keşke ikiz olsaydı ilk doğumumda diyorum bir daha uğraşmazdım doğum işiyle falan yaaa

benim ikiz kardeşlerim var ikisi de erkek 12 yaş olduğu için aramızda ben de baktım zamanında çok zor bakımı çalışmıyorsan daha rahat tabi ama 2. bir kişi gerekir diye düşünüyorum. bi de şöyle düşün ikisi bir büyüyüp gidecek o da iyi tarafı:)

kar tanesii işte benimde sol traf sankii böbrek tarafı gibi bende yerini tam tarif edememiştim bide belim dün akşam çok ağrıdı

allam destna bi git yaa taklit etme kızım beni yaa :mymeka:
kızııımmm biz aynı gün aynı saat doğurcaz ben sana sölimmm :roflol:
aynen öle ağrı giriyo valla sabahları ve akşamları genelde servise binince hissediyomm :sm_confused:

kizlar ben cikiyorum size iyi muhabbetler. pogcalari yaprasaniz benim yerimede yiyin emi?ins. benimde yiyecegim gunler gelir.

yok canım çalışmıyorum bu yüzden şanslıyım zaten çalışsam bile çıkardım herhalde artık ev işlerine yardımcı birini bulacağız bende bebişlerle ilgileneceğim.allahtan anneciğim yardımcı olur bana

canım benimde geçen hafta böbreklerim ağrıyordu bol bol su içtim öle atlattım felaket birşey yaaa

kıs ben günde 4 litreye yakın su içiyorum su içme hastalığı var bendee ama sanırım bu hafta da olan şeylermiş kramplar belkim ondandırr

kare zeytin yazdım ya gelmedimii kurabiyeeee çığlaık atarım heedelikafadulden

evet annelerimiz saolsun ben çalışıyorum benimkini de annem bakacak

canım tarifi yolladı ya destna

kartanesi hani sen bebişin odasını boyayamam sticker yapıştırırım diyordun ya.bauhausada çok güsel stickerler var ya bebiş odaları için.büyük bi paketi 49tl bi odaya rahatlıkla yeter.ben onlerdan almayı düşünüyorum harika birşey yaa.kıslar duyrulur!!!!!!

kuşum buradayım boş ver izmirliyi istanbulluyu bak burada memleket konuyor -tatlicadiarzu-

bak gene başladılar hay sizin outletinize de kartalınıza daaaa klava: kızım giden var gidemeyen var beee...ama çatlayın ben de ebru ya gidicem fatihe ooohhh hem oranın herşeyi güzel sitesi bilem var

cnm ben sıtede bulamadım o pantolonu merakımdan baktım ama yok

ben buldum canım ekliyorum resmini...sitede siyahı var ...onu açınca renk seçeneklerinde görüyosun beyazını hihoyyyt
koydum karşıma seyrediyorum çok beğendim...valla resmen beyaz pantolona aş eriyorummm :roflol::roflol::asigim:

ayyy ben de adaya gitmek istiyoruuummmm :asigim: ama kimle gidicem...bütün ark.larım çalışıyo hafta sonu da kalabalık olur puufff :uhm:

ooohhh yarasınn canımm...ama benim gibi yapma sonra bütün gece rahatsız ediyo :roflol:

bana bir tek tuzlu bir kurabiye tarzı bişey lazım
tatlılar menüsü aklımda

kıs ben sayfanın sonuna gelene kadar gittin sen...yoksa tarif çoktu bende :teytey:

aaa ne güzel şeymiş o öyle ...:sm_cool:

bu arada bi ütü yaptım..komalık oldum...midem çok fena...galete yedim biraz onun da sesi kulağımı sağır edicek katur kutur :roflol::roflol:

yaa resimleri sizin gibi ekleyemiyorum ben nasıl yapıyosunuz ???

Eklentiler

• $pantolon.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…