2009 Kasm Anneleri

Kızlar yaaa sabahtan beri dolanıp duruyorum ama hala 1 tane dr ismi bulamadım. Biriniz lütfen bana yardım edin. İstanbul Anadolu yakası özelliklede erenköye yakın biryerlerde iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum mümkünse normal doğuma daha sıcak bakıyor olsun ve yine lütfen mümkünse epidural uygulaması yapıyor olsun...

canım göztepede medikal parka git oradan çoğu memnun
hem hastane temiz ama sen yine de bir araştır
bu forumda da yazıyor bu hastaneye gidenlerin yazıları bakarsın canım

ya benim tuzlu kurabiyem gelmedi ama
giyiniyom çıkcam ben şimdi hadi bekleşiyom

ayy canım ya ben oğluşumda çok çektim bulantıdan.ama bunda hiç yok allaha şükür.6,5 aylık bi oğlum var.herhalde ara vermeden hamile kaldım ondan olmadı diyorum.bünye alışık yani kaydirigubbakcemile3

sağol canım ya.ewet canım 14 ay olacak aralarında.keşke ikiz olsaydı ilk doğumumda diyorum bir daha uğraşmazdım doğum işiyle falan yaaa

benim ikiz kardeşlerim var ikisi de erkek 12 yaş olduğu için aramızda ben de baktım zamanında çok zor bakımı çalışmıyorsan daha rahat tabi ama 2. bir kişi gerekir diye düşünüyorum. bi de şöyle düşün ikisi bir büyüyüp gidecek o da iyi tarafı:)

kar tanesii işte benimde sol traf sankii böbrek tarafı gibi bende yerini tam tarif edememiştim bide belim dün akşam çok ağrıdı

allam destna bi git yaa taklit etme kızım beni yaa :mymeka:
kızııımmm biz aynı gün aynı saat doğurcaz ben sana sölimmm :roflol:
aynen öle ağrı giriyo valla sabahları ve akşamları genelde servise binince hissediyomm :sm_confused:

kizlar ben cikiyorum size iyi muhabbetler. pogcalari yaprasaniz benim yerimede yiyin emi?ins. benimde yiyecegim gunler gelir.

benim ikiz kardeşlerim var ikisi de erkek 12 yaş olduğu için aramızda ben de baktım zamanında çok zor bakımı çalışmıyorsan daha rahat tabi ama 2. bir kişi gerekir diye düşünüyorum. bi de şöyle düşün ikisi bir büyüyüp gidecek o da iyi tarafı:)

yok canım çalışmıyorum bu yüzden şanslıyım zaten çalışsam bile çıkardım herhalde artık ev işlerine yardımcı birini bulacağız bende bebişlerle ilgileneceğim.allahtan anneciğim yardımcı olur bana

canım benimde geçen hafta böbreklerim ağrıyordu bol bol su içtim öle atlattım felaket birşey yaaa

kıs ben günde 4 litreye yakın su içiyorum su içme hastalığı var bendee ama sanırım bu hafta da olan şeylermiş kramplar belkim ondandırr

kare zeytin yazdım ya gelmedimii kurabiyeeee çığlaık atarım heedelikafadulden

yok canım çalışmıyorum bu yüzden şanslıyım zaten çalışsam bile çıkardım herhalde artık ev işlerine yardımcı birini bulacağız bende bebişlerle ilgileneceğim.allahtan anneciğim yardımcı olur bana

evet annelerimiz saolsun ben çalışıyorum benimkini de annem bakacak

tamam canım

1 paketmargarin yumuşamış iyice
1çaybardağı yogurt
1çaybardağı sıvıyağ
bu karşımı elinle iyiyice yoğur cıvık cıvık çay kaşığının ucuyla varsa mahlep yoksa koymakaydirigubbakcemile3
2 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı şeker1 paket kabartma tozu aldığı kadar unla yoğur çok bereketli bir hamur oluyor
küçük parçalar kopar ve önce cubuk şekline sonrada helezon gibi yuvarlaa
eğer üşenirsen merdaneyle aç biraz kalıpla çıkar üstüne yumurta sarısı susam çrektu 180 derecede pişir afiyet olsun

canım göztepede medikal parka git oradan çoğu memnun
hem hastane temiz ama sen yine de bir araştır
bu forumda da yazıyor bu hastaneye gidenlerin yazıları bakarsın canım

ya benim tuzlu kurabiyem gelmedi ama
giyiniyom çıkcam ben şimdi hadi bekleşiyom

canım tarifi yolladı ya destna

kartanesi hani sen bebişin odasını boyayamam sticker yapıştırırım diyordun ya.bauhausada çok güsel stickerler var ya bebiş odaları için.büyük bi paketi 49tl bi odaya rahatlıkla yeter.ben onlerdan almayı düşünüyorum harika birşey yaa.kıslar duyrulur!!!!!!

ayy kıskandım ben şimdi
ben de bulacam işte ben de
uniguem sus nesliye sölemeye yoksa saçını başını yonarım heekaydirigubbakcemile
karakız şu kaynarca tarafında e-5 üstünde büyük bir outlet mağazası açıldı ya
ben oraları tam bilmem de onun aynı sırasında hem bir ara o outlete de gitmeyi düşünüyomda çok kalabalıkmış

kıs şimdi anladım dediğin yeri zenbi giyimi tam güzelyalıya gelirken orası ama hiç gitmedim oraya daha önce halbuki her sabah ve her akşam önunden geçiyom servisle dur bu akşam gecerkene bı bakım servis camından oraya -tatlicadiarzu-

bak gene başladılar hay sizin outletinize de kartalınıza daaaa :eek:klava: kızım giden var gidemeyen var beee...ama çatlayın ben de ebru ya gidicem fatihe ooohhh hem oranın herşeyi güzel sitesi bilem var :eek::emir_bebek:

cnm ben sıtede bulamadım o pantolonu merakımdan baktım ama yok

ben buldum canım ekliyorum resmini...sitede siyahı var ...onu açınca renk seçeneklerinde görüyosun beyazını hihoyyyt
koydum karşıma seyrediyorum çok beğendim...valla resmen beyaz pantolona aş eriyorummm :roflol::roflol::asigim:

kıslar ben birazdan gıda alışverişine çıkacam
yarın akşam misafirim var yine
çayın yanına bişeyler yapacam
biraz fazla yacam erteside günde 23 nisan ya
büyükadaya gitmeyi düşünüyoz:dance:
aya yorgiye dilek dileycez :teytey:
hava güsel olursa tabi yağmurmu ne yağacak diyolar buralarda da:çok üzgünüm:
sizinde beğendiğiniz bir tarif varsa sitedende olabilir değişik şeyler bakıyom verirseniz sevinirim
yaptıklarımdan yemek isteyen olursa adaya aya yorgiye gelsinnncokacimcoook

ayyy ben de adaya gitmek istiyoruuummmm :asigim: ama kimle gidicem...bütün ark.larım çalışıyo hafta sonu da kalabalık olur puufff :uhm:

Kızlar hani ben iki aydır birsey için inleyip duruyordum yaaa (ne oldugunu yine söylemeyeceğim aramızda hamile olabilirsengözlerimebaksanab) işte kociş türkiyeden getirtmiş az önce hasret giderdik ve halen elimde ayrılamıyorummmmmmmmm; cooook mutluyummmmsırnaşık şey

ooohhh yarasınn canımm...ama benim gibi yapma sonra bütün gece rahatsız ediyo :roflol:

bana bir tek tuzlu bir kurabiye tarzı bişey lazım
tatlılar menüsü aklımda

kıs ben sayfanın sonuna gelene kadar gittin sen...yoksa tarif çoktu bende :teytey:

kartanesi hani sen bebişin odasını boyayamam sticker yapıştırırım diyordun ya.bauhausada çok güsel stickerler var ya bebiş odaları için.büyük bi paketi 49tl bi odaya rahatlıkla yeter.ben onlerdan almayı düşünüyorum harika birşey yaa.kıslar duyrulur!!!!!!

aaa ne güzel şeymiş o öyle ...:sm_cool:

bu arada bi ütü yaptım..komalık oldum...midem çok fena...galete yedim biraz onun da sesi kulağımı sağır edicek katur kutur :roflol::roflol:

yaa resimleri sizin gibi ekleyemiyorum ben nasıl yapıyosunuz ???

Eklentiler

• $pantolon.jpg
    $pantolon.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 43
X