2009 Kasm Anneleri

ohhhhh yarasınnn afiyet bal şeker olsunnn sen iste biz burdan göndeririz kıs ne aşeriyosan ne olcak elimizemi yapışacak sanki bak bu konuda ciddiyim özellikle istediğin bişi olursa haber vermen yeter yurt dışındaki tüm arkadaşlara yaparız bunu dimi kızlar

ayyy ben bayılıyorum zaten aya yorgiye yaz geldimi biz sık sık gezmeye ve özelliklede yemeğe gideriz biz büyük adaya aya yorgiye de bayılıyorum o tepede püfür püfür esen rüzgar karşında istanbul manzarası ahhh ahhhh harika bir manzara tepe ya
kıs zeytin hani hersene böle kimse kimseyle konuşmadan ağaçlara ip bağlayarak tepeye ayayorgiye çıkıyolarya dilek tutuyolar hani işte o 23 nisandamı yapılıyodu
ben kocişimi kandıram heveslendim boll boll temiz hava egzos dumanı yok araba gürültüsü yokkk mis gibi çam kokuları ohhhh aşerdim bak buyuk adayı görüyonmu

23 Nisanda asla buyuk adaya gıtmem
gecen sene agzımın payını aldım ben
vıcık vıcık ınsan kaynıyo
insan sagına soluna bakamıyo
hele ayayorki kilisesıne gıtmek tam bır ıskence
o tepeyı cıkıyorsunda
kılıseye gırmek mumkun olmuyor
cunku ınsan kaynıyooo

kizlar gecmis okumaya calisirken hep gecmiste kaliyom anacim.sizmi cok hizlisiniz benmi beceriksizim.fisfisfis

yok canım ya uzun süre girilmeyince bize de oluyo geçmişi okuyana kadar akşam oluveriyo
bazen ben de okumuyom geçmişi ordan burdan öğreniyoz işte
aramızda eksik kişiler var
onlarda burda olsaydı topik almış başını giderdi valla
olsun sen yine de arada da girsen yakalırsın bizi
nasıl bakim durumlar bebiş nasıl canım

kizlar gecmis okumaya calisirken hep gecmiste kaliyom anacim.sizmi cok hizlisiniz benmi beceriksizim.fisfisfis

gel anacım bırak geçmişi yaw gel iki laf edelim.sabah okuyacağım diye bayaaa bi uğraştım.burayı okumaktan kitap okuyamaz oldumkaydirigubbakcemile3:roflol:

kıs kıs kıs istiyorum oğluşuma benzeyen bi cimcime istiyorum(oğlum kime benziyor tabii ki anasına):jeyyar::jeyyar:

okiş şekerim-sana benziycek tabi hem abilik yapar oğluşun

ay kız koktum şimdi
hiç gelemem o kalabalığa

karakız duydunmu incisu ne diyooo
valla görümcem dedi 2 gün açık olcakmış
sanırım 23 nisan için dilek dileycez ama kalabalık olcekmiş
ama biz planı yaptık görümcem yenge kızları zaten biz kalabalık gitcez
olsun biz yine de bir deneyelim
hiç olmadı deniz havası alırız kızz

kız karazeytin ben şu ağvayı araştıracam hani 1 mayıs tatil olursa falan bir kaç gun kaçsakmı acaba kocişle diye kandırabilirsem tabi bide kocişi :CüvCüv:

bana bir tek tuzlu bir kurabiye tarzı bişey lazım
tatlılar menüsü aklımda

çok misafiri olan bir insan olaraktan hamur işlerinde uzmanlaştım tuzlu kurabiye tarifim var pastanelerde olandan daha güzel oluyor bide kıymalı yumuşak pğça tarifim var hangisini istersin

bana bir tek tuzlu bir kurabiye tarzı bişey lazım
tatlılar menüsü aklımda

vallahi pasta yapmayı çok iyi beceririm ama genelde tatlı ve yaş pasta yaparım
tuzlu çeşitli yufkalı börek tarif edebilirim veya peynirli kek olabilir
istersen bunlardan tarifini vereyim cokacimcoook

inanmiyorum kizlar pasta felan iyisiniz. ya ben bulantidan hic bi sey yiyemiyorum. kendimi kotu hissediyorum buda 3. cocugum halbuki.benim yerimede yiyin. bende heralde turkiyeye gelince yerim

ayy ver kız hadi
bende puf puf olsun istiyom tabii

puf puf poğaça
1 su bardağı ılık su
1 su bardağı ılık süt
yarım su bardağı sıvıyağ
1 çorba kaşığı şeker
1 tatlı kaşığı tuz
alabildiği kadar un
kuru maya(ınstant maya)
1 yumurta sarısı üzeri için(beyazını içine koyabilirsin)
yapılışı=bütün malz.karıştırılır şekil verilip tepsiye dizilir,tepside mayalanması beklenir.isteğe göre içine değişik şeyler konabilir(kıyma,peynir vs.)
afiyetle yenir.
uyarı=hamişler siz yerken dikkatli olun yoksa size kilo ve göbiş olarak geri dönerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…