2009 Kasm Anneleri

çok misafiri olan bir insan olaraktan hamur işlerinde uzmanlaştım tuzlu kurabiye tarifim var pastanelerde olandan daha güzel oluyor bide kıymalı yumuşak pğça tarifim var hangisini istersin

:eek:klava: kaydirigubbakcemile karnımı acıktırdınız yaaaaa senağlama

refludur bide ilaci var. sanirim doktoruna danisirsan bu ilaci verecektir. ilactan sonra bir muddet rahatliyorsun

ayyy reflümü aman olmasın reflü meflü yaaa:çok üzgünüm:

vallahi pasta yapmayı çok iyi beceririm ama genelde tatlı ve yaş pasta yaparım
tuzlu çeşitli yufkalı börek tarif edebilirim veya peynirli kek olabilir
istersen bunlardan tarifini vereyim cokacimcoook

offf offf hep sizi bu karazeytin galeyana getirdi ulen karnım acıktı yaaaaa cokacimcoook

kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile :mymeka: :eek:klava: karazeytin seni dövecem heee

inanmiyorum kizlar pasta felan iyisiniz. ya ben bulantidan hic bi sey yiyemiyorum. kendimi kotu hissediyorum buda 3. cocugum halbuki.benim yerimede yiyin. bende heralde turkiyeye gelince yerim

ayy canım ya ben oğluşumda çok çektim bulantıdan.ama bunda hiç yok allaha şükür.6,5 aylık bi oğlum var.herhalde ara vermeden hamile kaldım ondan olmadı diyorum.bünye alışık yani kaydirigubbakcemile3

canım sen bana tuzlu kurabiye tarifi ver

tamam canım

1 paketmargarin yumuşamış iyice
1çaybardağı yogurt
1çaybardağı sıvıyağ
bu karşımı elinle iyiyice yoğur cıvık cıvık çay kaşığının ucuyla varsa mahlep yoksa koymakaydirigubbakcemile3
2 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı şeker1 paket kabartma tozu aldığı kadar unla yoğur çok bereketli bir hamur oluyor
küçük parçalar kopar ve önce cubuk şekline sonrada helezon gibi yuvarlaa
eğer üşenirsen merdaneyle aç biraz kalıpla çıkar üstüne yumurta sarısı susam çrektu 180 derecede pişir afiyet olsun

ayy canım ya ben oğluşumda çok çektim bulantıdan.ama bunda hiç yok allaha şükür.6,5 aylık bi oğlum var.herhalde ara vermeden hamile kaldım ondan olmadı diyorum.bünye alışık yani kaydirigubbakcemile3

inanmıyorumm 6.5 aylık oğlun mu var bu ne hız:) araları yaklaşık 1 yaş olacak öylemi
allah kolaylık versin

ya ben deli olcam yeni yazilanlari goremiyorum. sohbete katilamiyorum.sabah beri burdayim halbukim. varmi bunun bi caresi arkadaslar.yani eklenenleri goremiyorum.

ne bilem hiç de denemedim aslında da
dediğin gibi yazı elbise etekle falan geçiririz
senin anneciğinin aldığı pantolanlar mı
yok kız bacaklarda fazla kilo alınmıyo herhalde
ama umarım kalçalarımız çok genişlemez kaydirigubbakcemile3

evet canım annemin aldığı pantolonlar şu an tam bacak kısımları beli çok güzel bi de istediğin kadar sıkıştırıp gevşetebiliyosun İzmir gibisi var mı yaa burdan aldım bi kot hem de bi dünya para verdim o da güzel ama sıkıştırma aparatı yok şu an bol geliyo beli
şişştt fıstıklar naber
biz geldik
birşey keşfettim sohbet bölümü var
orda bire bir konuşulabiliyor hadi oraya gelin
nan sohbete mohbete gideyim demeyin boşaltmayın tükkanı
benimde dün sol tarafımdaa biraz oldu ama belim daha çok ağrıyor bu aralar
ben dün ayaktaydım akşama kadar belim ve böbreğimin olduğu kısım ağrıdı o sol tarafıma sancı giriyo bazen yaa size de oluyomu

ya kızlar benim midem yanıyo hemde nasıl sanki alev topu var içimde
seninkinin saçı uzuyoo kaydirigubbakcemile5
ankaradakiler uyumayın kız bizde konuşak şu alışveriş yerleri.konuya uzak kaldım yaw!!!istanbullular,izmirliler alıp konuyu gittiler yaw
yaw itek ne konuşcaz hiçbişey yok burda :1closedeyes: anneme izmirden aldırtıyom valla
bi ankamalldaki next mağazasında cardı onlar da aşırı pahalı :kızgın: kızılayda mine giyimde bi de bikaç hamile mağazasında varmış ama gitmedim oralara
ben hiççççççç adalara gitmedimmmmm :çok üzgünüm::çok üzgünüm: ve okadra çok istiyorum ki gitmeyi :1no2::1no2:
ayy biz geçen ay gittik burnumda tüttü şimdi harikkaa yaa bi de o zaman serin olduğundan kimsecikler yoktu çook güzeldi :jeyyar:
ben en iyisi siteden biraz tarif araştıram kimse bana yardımcı olmuyooo
portakal agacı dirim başka da bişey dimem :lepi:

vallahi pasta yapmayı çok iyi beceririm ama genelde tatlı ve yaş pasta yaparım
tuzlu çeşitli yufkalı börek tarif edebilirim veya peynirli kek olabilir
istersen bunlardan tarifini vereyim cokacimcoook

saol canım.börek ve kek yapacam tarifim var .birde perişan diye birşey var onu yapacam
bir tuzlu bişey eksik diye düşündüm.itek bir tarif vermiş bakayım ona yine de saol canım

inanmiyorum kizlar pasta felan iyisiniz. ya ben bulantidan hic bi sey yiyemiyorum. kendimi kotu hissediyorum buda 3. cocugum halbuki.benim yerimede yiyin. bende heralde turkiyeye gelince yerim

he heee kız pikniğe gidecez ondan ya bunlar bide yarın misafir derken bişey kalmayacak zaten

puf puf poğaça
1 su bardağı ılık su
1 su bardağı ılık süt
yarım su bardağı sıvıyağ
1 çorba kaşığı şeker
1 tatlı kaşığı tuz
alabildiği kadar un
kuru maya(ınstant maya)
1 yumurta sarısı üzeri için(beyazını içine koyabilirsin)
yapılışı=bütün malz.karıştırılır şekil verilip tepsiye dizilir,tepside mayalanması beklenir.isteğe göre içine değişik şeyler konabilir(kıyma,peynir vs.)
afiyetle yenir.
uyarı=hamişler siz yerken dikkatli olun yoksa size kilo ve göbiş olarak geri dönerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

itekcim saol şimdi yazıyom bir yere deneyecem canım güsel olursa sizlerede veririm

karazeytin ne yapam yaaa yaz geldi işteee
ağır yemeklerde yenmez zaten gez dolaş piknik yapcez tabii

kartanem benimde bir numaralı portakal ağacım valla süper tarfikleri var
bir de kekevi diye bir site var onuda tavsiye ederim

ay canım oğlunun okadar küçükolduğunu bilmiyodum tatlım ya onu benim için öp kocaman

normal doğummmu yapmıştın

inanmıyorumm 6.5 aylık oğlun mu var bu ne hız:) araları yaklaşık 1 yaş olacak öylemi
allah kolaylık versin

sağol canım ya.ewet canım 14 ay olacak aralarında.keşke ikiz olsaydı ilk doğumumda diyorum bir daha uğraşmazdım doğum işiyle falan yaaa

ne mutlu sana ya ben oglumda kalkamiyodum. oglum 6 aylikken kizima hamile kaldim.onbdada kosa kosa annemin evine gittim. ogluma ve bana ancak annem bakti. simdi esim benimle ugrasiyo. siz yaazdikca imreniyorum. bunda ise sampuan bile kokuyor. afedersiniz ama ne zaman ter kokuma dayanamiyorum o zaman banyo yapiyom:bbo:.

kar tanesii işte benimde sol traf sankii böbrek tarafı gibi bende yerini tam tarif edememiştim bide belim dün akşam çok ağrıdı

Kızlar yaaa sabahtan beri dolanıp duruyorum ama hala 1 tane dr ismi bulamadım. Biriniz lütfen bana yardım edin. ıstanbul Anadolu yakası özelliklede erenköye yakın biryerlerde iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum mümkünse normal doğuma daha sıcak bakıyor olsun ve yine lütfen mümkünse epidural uygulaması yapıyor olsun...

cidden kartanesi yaa ankarada birşey yok bide ist.giyim daha ucuz.geçenlerde colin'e gittim bi pantolon beyendim ama normal pantolon.çalışan kıs terzide bel kısmını yaptır dedi amaaaaaan kim uğraşacak şimdi diye almadım

X