2009 Kasm Anneleri

nan uniquee durup durup başımıza iş açıyonuz yaw
neyse annem örgü canavarıdır o konuda bişi yapmama gerek yok
kaynanam da durup durup erkek bebiş kıyafetleri örüyomuş -tatlicadiarzu-
baalım ne çıkcak

demek ki erkek torun istiyor sizinki.kıs olursa artık anneninkileri kullanırsın

haa yakalamışken biraz meeleteyim dedin yani... alacağın olsun kaydirigubbakcemile

ayy ben bugün örgü sitelerinde dolaştım biraz çok güzel şeyler vardı...
arkadaşımın kızı olucak ağustosta ona şu battaniyenin pembesinden öriyim diyorum ...daha güzel modeli olan varsa söylesin...ama çok da çetrefilli bişey olmasın...daraltmasın beni... :lepi:

sade ve güzel bence. benim annem daha ortada bebek konuları yokken 2 sene önce başlamıştı yelekler ceketler örmeye şimdide şal örüyomuş bana kışın olucakmış doğum gece emzirmeye kalkınca üşürmüşüm anneler işte neleri düşünüyo :1rolleyes:

demek ki erkek torun istiyor sizinki.kıs olursa artık anneninkileri kullanırsın

aslında ilk torunda hep kız istemiş çünkü kendi kızı yok sonra kızlar çoğunluğa geçince (3 kız 2 erkek var erkekler ikiz) tekrar erkek istemee başladı heralde :icecream: ama o da etrafımdaki çoğu kişi gibi erkek hissediyomuş baalım hisleri doğru çıkacakmı

sade ve güzel bence. benim annem daha ortada bebek konuları yokken 2 sene önce başlamıştı yelekler ceketler örmeye şimdide şal örüyomuş bana kışın olucakmış doğum gece emzirmeye kalkınca üşürmüşüm anneler işte neleri düşünüyo :1rolleyes:

anneler herşeyin iyisini bilir walla.benim annemde bana yelekler hırkalar falan örmüştü ama ben bunları giymem demiştim ama cidden doğumdan sonra çok işime yaradı iyiki anneler var yaaa

biz de kurban bayramında gittiğimizde kayınvalidem battaniye örüyom bebeğinize dediydi de ben düşünmediğimiz için hışımla baktıydım kötükedihüso
halbusi şimdi eline düştük işte lülülülülülü

hediye için gayet iyi bence fazla oyalamaz seni yoksa kendi bıdığına nasıl yapacaksın kendin içinde birşey buldun mu.benim annem örgü ustasıdır o yapacak bana evelallah.bende bebek odasına halı örüyüm diyorum oğluşuma örmüştüm ee buna örmezsem olmaz dimi

halı mıııııııııı ??? onu nasıl örücen kıss?? var mı resmi merak ettim...
:CüvCüv:

baktım unique battaniye çok hoşmuş hem zorlamaz hem de gayet başarılı

bence de ... hem ben çok süslü püslü şeyleri sevmiyorum sade ama güzel olsun... :ecrin_bebek:

ahhh canımmm düşündüğü şeye bak yaa yerim ben onu ŞenizŞeniz

ayy annecimmm
anneme azcık üşüyom dediydim de öğrenciyken bi dünya kazak örmüş getirmiş yerim ben onu yaa
şimdi de sipariş veriyom pazar gelcek deyüü bak neler getircek nelerr

aslında ilk torunda hep kız istemiş çünkü kendi kızı yok sonra kızlar çoğunluğa geçince (3 kız 2 erkek var erkekler ikiz) tekrar erkek istemee başladı heralde :icecream: ama o da etrafımdaki çoğu kişi gibi erkek hissediyomuş baalım hisleri doğru çıkacakmı

benim canım ekşi istedikçe kayınvalidem kızın olacak diyip duruyordu ama oğlum oldu.bunda yorum yapmıyor.ama eşimin dediği kesin çıkıyor yaw.buna kıs diyor bakalım.kime yorum yaptıysa doğru çıktı.isterseniz sizin içinde yorum yaptırayımkaydirigubbakcemile3

kızlaaarrr hepinizi çoook seviyorummmm iyiki varsınız :) evet yaa bit kadar bebe nerden annıycak 1 yaşına gelene kadar da ev değiştiririm zatiii (bilmeemm ölesine bi yaşama sevinci geldi içime dakkam dakkamı tutmuyo ayoll menapozlular gibi oldum )

kızlaaarrr hepinizi çoook seviyorummmm iyiki varsınız :) evet yaa bit kadar bebe nerden annıycak 1 yaşına gelene kadar da ev değiştiririm zatiii (bilmeemm ölesine bi yaşama sevinci geldi içime dakkam dakkamı tutmuyo ayoll menapozlular gibi oldum )

:1hug:

ebiscecim zaten bebiş ilk 1.5 ya da 2 yıl annesiyle babasının odasında yatmalı sonra da mutlaka ayrılmalıymış
ilk yıllarda aynı odada olması onun kendine güveni için önemliymiş sonrasında ayırmak da önemliymiş tabii
o yüzden siz yeni eve çıkana kadar o süre dolmuş olur

halı mıııııııııı ??? onu nasıl örücen kıss?? var mı resmi merak ettim...
:CüvCüv:

müsait olduğum bir gün koyayım canım foto çekmem lazım.hani bu sakallı ip diyorlar püsküllü olan ipten fıstık yeşili ve beyaz karışımı ördüm.oğluşumun odasına uygun

benim canım ekşi istedikçe kayınvalidem kızın olacak diyip duruyordu ama oğlum oldu.bunda yorum yapmıyor.ama eşimin dediği kesin çıkıyor yaw.buna kıs diyor bakalım.kime yorum yaptıysa doğru çıktı.isterseniz sizin içinde yorum yaptırayımkaydirigubbakcemile3

evt evt hadi sor...benimkini de bilsin hihoyyythihoyyyt

ayy canımmm arkadaşımmm Şeniza.s.

ya elişinden bişiler yapmak istiyom ben de mi bi örgüye başlasammıki

balküplerimmm, ben gidiyorum, başım döndü sanırsam, uzanam
BU gece Ansızın GELEBİLİRİM-tatlicadiarzu-

ayy canım benim ya boşver kafana takma ya amann biz sanki ilk dakikadan ayrı odalarda mı büyüdük.bizim evimizde küçüktü abimle aynı odayı paylaşırdık küçükken.ha bu arada menapaz demişken 9 ay meapzlu sayılırsınkaydirigubbakcemile3

bunlar da bizim işimize yarar aslında... montlarımız olmaz üstümüze yeni bişey almaya da değmez..doğuma kadar da hava pek soğuk olmaz bence..böyle şeylerle iidare edebiliriz belki....CADIARZU
ama bunların nasıl yapıldığı anlatılmıyo sitede... annişkolarınız çıkarabilir mi örnekleri...?

Eklentiler

• $56041654tx9.jpg
    $56041654tx9.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 21
  • $99104132tv8.jpg
    $99104132tv8.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 16
X