2009 Kasm Anneleri

ya elişinden bişiler yapmak istiyom ben de mi bi örgüye başlasammıki

örgüden oyuncak yapabilirsin... rengarenk yaparsın...odasını süslersin ...kaydirigubbakcemile5

balküplerimmm, ben gidiyorum, başım döndü sanırsam, uzanam
BU gece Ansızın GELEBİLİRİM-tatlicadiarzu-

git yat böcük yorulmuşun bugün...aç da kaldın uyu da acıkma bari :CüvCüv:

bunlar da bizim işimize yarar aslında... montlarımız olmaz üstümüze yeni bişey almaya da değmez..doğuma kadar da hava pek soğuk olmaz bence..böyle şeylerle iidare edebiliriz belki....CADIARZU
ama bunların nasıl yapıldığı anlatılmıyo sitede... annişkolarınız çıkarabilir mi örnekleri...?

mor olan çok güzelmiş evet doğuma yakın işimi görür bide kaban alıp dünyanın parasını vermeyelim

balküplerimmm, ben gidiyorum, başım döndü sanırsam, uzanam
BU gece Ansızın GELEBİLİRİM-tatlicadiarzu-

bizim yerimizede uyu bari.ahh hh benim mesai hiç bitmiyor 24 saat.bide bu bebiş olursa ayy hiç düşünemiyorum psikolok olan var mıydı aramızda acepCADIARZU

kızçeler bişi sorcam misafirim gelcekti bende oyalanayım diye mantı apayım dedim aman canınız istemesin ama eşim işte olduğu için kıymayı ben koydum çiğ kıyma bişi yaparmı carrefourdan alıyoruz ne bileyim paranoya yaptım kesin aranızda biri biliyodur beni bilgilendirin be hacılar

aaa bişey daha şaç kestirme mal gibi oldum raporum bitiyo pazartesi iş başı şöle şaçlarıma şekil verdirsem bir zararı olurmu daha önce hataydaydım orda gebeyke saç kesilmez diyolardı düşük olurmuş ama saçım elden gidiyo embesillere benziyorum ha bunada bir çare

kızçeler bişi sorcam misafirim gelcekti bende oyalanayım diye mantı apayım dedim aman canınız istemesin ama eşim işte olduğu için kıymayı ben koydum çiğ kıyma bişi yaparmı carrefourdan alıyoruz ne bileyim paranoya yaptım kesin aranızda biri biliyodur beni bilgilendirin be hacılar

ya canım mantının içinde pişecek zaten korkmana gerek yokkia.s

aaa bişey daha şaç kestirme mal gibi oldum raporum bitiyo pazartesi iş başı şöle şaçlarıma şekil verdirsem bir zararı olurmu daha önce hataydaydım orda gebeyke saç kesilmez diyolardı düşük olurmuş ama saçım elden gidiyo embesillere benziyorum ha bunada bir çare

canım benm saçlarda çok fena olmuştu 20 gün önce kestirdim.ben inanmıyorum pek öle şeylere yaaayasakkelime

bende kestirdim sonuçta bebişe zarar verecek bişey yok

itekcim çiğ et ellemekten bahsediyorum aslında yanlış anlaşıldım toxoplasma testi yapılmadıda bana bişiler duyuyorum boyna

Selam Dünyanın En tatlı Gebişleri a.s. a.s. a.s.

İzmiri özleyenlere güzel bir süprizim var yarın eklerim 23 Nisan gösterileri bizde yapılıyor İzmirde yani ve tüm dünya çocuklarının Alsancak kordonda fotoğraflarını çektim.Ama acayip yoruldum o yüzden yarın eklerim diyorum..
Bizimde konuğumuz Japon bir çocuk takayamana oldukça şekerler kültürleri bize çok yakın..Ama çocuk işte yaa hepsi çok tatlı hepsi bıcır bıcır..

Nesliiiim doğru diyorsun polisler bile 24 saat bekliyor olsun yaaa:))))Ben bide 10 aylık doğmuşum nasıl oluyorsa..

Karakızz canım ben eksiğim ve ve veee sen nasıl farketmiyorsun :)))Şaka gülüm aman diyeyim geldi 3 günümüz oldukça tatlı bir oğluş oğlanları şimdiden çiftledim ben ama yoldaş oluyorlar.Doğacık sayelerinde birçok kişiyle tanıştı.Ama bugün gurur duydum onlarla teyzeleri oğluşum ve bizde kalan oğlumuz Valimize ve büyük şehir belediye başkanımıza gittiler sonrasında büyük yürüyüş insan bir tuhaf oluyor nasıl güzel bir duygu Rabbim hepimize tekrar tekrar nasip etsin..

Beratefem oyyyy yerim göbişi çok tatlıymışsın çokk maşallah bir an önce olsun bitsin istiyor insanda nadir günler tadını çıkaralım:))Birde ben Doğaya hamilelik fotoğrafımı koysam varyaa topik bomboş kalır patlamaya hazır bomba gibiyim haa patladıı ha patlayacak:))Yersem herşeyi te büle olur

Bu arada mavişime baktım geçmişi okudumda geldim ama yazmamış hala sanırım birkaç gün oldu alarmı vereyimmi Nerde Mavişimizzz?

canım çiğ ette toksiplazma die bi bakteri varmış ve sakıncalı imiş o yüzden dr. lar
ellemeyin ve yemeyin diyolar bişi olmaz ama sen gene de bence ihtiyaten eldiven giy çiğ ete ellerken :) saç olayına karışamıcam git fön mön çektir istersen kaydirigubbakcemile5

sgümüşümm nerden bildin yaa bundan sonra önce yazıcam sonra geçmişe dalıcam birtanem yaaa Hay Allah kaçırdım seniii:KK43:((((((

itekcim çiğ et ellemekten bahsediyorum aslında yanlış anlaşıldım toxoplasma testi yapılmadıda bana bişiler duyuyorum boyna

ben yaptırdım bağışıklığım yokmuş toxoplazma ya o yüzden ellemiyorm da yemiyorm da
biri pişirirse ne ala :)

Kızlar saç konusunda size yardımcı olur bu link.Bende oğluşuma hamileyken kestirmiştim Allaha emanet kestirmesem hasta olucaktım mecbur böyle şeylere inanmadığımı sanırım söylememe gerek yok.Allaha inanıyorsak ki Elhamdulillah hepimiz inanıyoruz mümkünse onun verdiği ömürle başka şeyleri bağdaştırmayalım a.s.http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...runlar/170552-hamileyken-sac-kestirmek-3.html

X