2009 Kasm Anneleri

slm kızlar...
pek yazmıyorum ama devamlı takip ediyorum.
10 haftalıkım ama göbeğim çook çıktı.
görenler 4 5 aylık mı diyo?
sizinkiler nasıl???

cangum iri yapılı zannediyorlar sanırım göbişim var ama okadar büyük sanmıyorlar.Ama en çok eşrofman biydiğimde belli oluyor..zaten artık bebişin yukarıya çıktığını hissediyorum wc vs olaylarıda azaldı sıkıştırmıyor hiç..Bu arada bulantılar azaldı en azından birşey yiyip içmeye başladım gerçekten bu haftalar birçok şeyi değiştiriyor..

Meraktan Çatlamayın kızlar.sadece bebeĞın gÖrÜntÜsÜnÜ alırken bır kız kucaklayabılırsınınz dedı.malum daha genıtal bÖlge oluŞmadı yalnızca tecrÜbelere dayanan bır tahmın.ama bakalım Çıkacak mı sÖyledıĞı merak edıyorum:)

selam beni de ekleyebilrsiniz listenize bu gün itibariyle 9 haftalık hamileyim.bu pztsi kalp atışlarını duyduk bebişin....Sağ salim kucağımıza alırız inşallah.

kızlar yarın sabah erken giremem diye şimdi yazayım dedim
alışverişten sonra görümceme gittik giremedim tabi
alışverişimizi yaptık.100 ytl verdik.ama çok şey aldık kızlar
bebişimizin ilk alışverişini yapmış olduk.çok memnun kaldık valla süper
ama neler aldığımı yarın görüştüğümüzde yazarım
karakızz mutlaka gitmelisin birdahaki sefere.ben seni bilgilendiririm.nesli kız sen de gidebilrisin
ama millet canavar gibi saldırıyor.sadece bunu söyleyebilirim.
yarın daha ayrıntılı görüşürüz.
biz eşimle karar verdik abone olcaz artık oraya.şimdilik hoşçakalın.
istanbul dışındakiler siz okumayın ya üzülürüm sonra

slm kızlar anam şöyle bı oturup soluklanayım dedım...bu saatte daha uyumadım neden mı?
yarın misafirimiz gelıyo başka şehirden akşam 10 aradılar evı temızledım zar zor...bide düğünümüz var yarın kına sonraki gece balo napcam bılmıyomm yaaa...
çıldırmak üzereyımmkafamçokkarıştı
gece gece içim burkuldu yaa sağolsun Rabbım annelerinize uzun ömürler versin.başınızdan ayırmasın...anneciğim sağ olsaydı neler yapardı düşünemıyorum..bebek kıyafetleri alıp koymuş biz küçükkken torunlarıma diyee...senağlama senağlama canım annem yaa..bebişim dedesini ve anneannesini hiç tanıyamıcak.sağ olsalardı delı olurlardı heralde torun başında...nur içinde yatsınlarr ahh ahhh içime oturdu yaa..hep ağlayasım var zaten...
kızlar dua edin ya şu 2 günü rahat gecireyımmm...
herkes kendısıne iyi baksın bebişinedee...
KARAZEYTINIM canım aldıklarınızı güle güle güzel günlerde giysin bebişin...
öptümm hepiniziii.a.s.

karakızz mutlaka gitmelisin birdahaki sefere.ben seni bilgilendiririm.nesli kız sen de gidebilrisin

karazeytın kızzzzz gunaydınnn
nerden ne aldın çabuk anlat baakalımm
bir istanbullu olarak merak ettım
oyle sonra anlatırım deyıp kacmak yokkk:eek:klava:

kızlar günaydın
Annembirmelek. canım yazını okuyunca içim cız etti Allah onları bizim başımızdan ekisk etmsein ....Düşünmesi bile deli eder insanı benim annem babam Allahıma şükürler olsun sağ... ya birde ne var biliyormusun ben babamım ne annesini nede babasını tanıyabildim hiç görmedik annemin annesini ve babasınıda 9 ve 11 yaşına kadar gördük sonra rahmetli oldularv .. o yüzden bayramlardan nefret ederdim herkez dedesine annenannesine gider biz gidemezdik çok zoruma giderdi. benim cocuğum çok şükür şuan hepsni görebiliyor Allah onları bizim başımızdan eksik etmesın. oğluşum dede babannne anneanne kavramını bilsin istiyorum ...............seni üzmek istemem arkadaşım ...ama sen bebeklerine hepsi olrsun eminm ki ..............

karazeytinimmmmmm.... sen banada haber ver çünkü biz çok suk istanbula gidiyoruz benim gittiğimim tarihe denk gelir uğrarız şeker ....Güle güle kullan canım hepsini ama lütfen soyle bakem neler aldın

Son düzenleme:
kızlar günaydın
İncisu. canım yazını okuyunca içim cız etti Allah onları bizim başımızdan ekisk etmsein ....Düşünmesi bile deli eder insanı benim annem babam Allahıma şükürler olsun sağ... ya birde ne var biliyormusun ben babamım ne annesini nede babasını tanıyabildim hiç görmedik annemin annesini ve babasınıda 9 ve 11 yaşına kadar gördük sonra rahmetli oldularv .. o yüzden bayramlardan nefret ederdim herkez dedesine annenannesine gider biz gidemezdik çok zoruma giderdi. benim cocuğum çok şükür şuan hepsni görebiliyor Allah onları bizim başımızdan eksik etmesın. oğluşum dede babannne anneanne kavramını bilsin istiyorum ...............seni üzmek istemem arkadaşım ...ama sen bebeklerine hepsi olrsun eminm ki ..............

karazeytinimmmmmm.... sen banada haber ver çünkü biz çok suk istanbula gidiyoruz benim gittiğimim tarihe denk gelir uğrarız şeker ....Güle güle kullan canım hepsini ama lütfen soyle bakem neler aldın

anam herkes benı bırılerı ıle karıstırıyorr.
anam babam sag cok sukur.
o bahsettıgın kişi annembirmelek canımmm

anam herkes benı bırılerı ıle karıstırıyorr.
anam babam sag cok sukur.
o bahsettıgın kişi annembirmelek canımmm

opssssssssssssss pardon canım ya gözünü acmadan kk girersem boyle olur ben bir acılıp geleyim-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

karazeytinnnn çabuk gel meraktan çatlayacam kıs neler aldın kaydirigubbakcemile

incisu canımcım karazeytin dün CHİCCO nun deposu var tuzla taraflarında ama ben yeri tam bilmiyorum bugun tarif edecek ve indirim her zaman olmuyormuş belirli zamanlarda oluyormuş bende gideceğim çünkü orası bıze çok yakın

slm kızlar anam şöyle bı oturup soluklanayım dedım...bu saatte daha uyumadım neden mı?
yarın misafirimiz gelıyo başka şehirden akşam 10 aradılar evı temızledım zar zor...bide düğünümüz var yarın kına sonraki gece balo napcam bılmıyomm yaaa...
çıldırmak üzereyımmkafamçokkarıştı
gece gece içim burkuldu yaa sağolsun Rabbım annelerinize uzun ömürler versin.başınızdan ayırmasın...anneciğim sağ olsaydı neler yapardı düşünemıyorum..bebek kıyafetleri alıp koymuş biz küçükkken torunlarıma diyee...senağlama senağlama canım annem yaa..bebişim dedesini ve anneannesini hiç tanıyamıcak.sağ olsalardı delı olurlardı heralde torun başında...nur içinde yatsınlarr ahh ahhh içime oturdu yaa..hep ağlayasım var zaten...
kızlar dua edin ya şu 2 günü rahat gecireyımmm...
herkes kendısıne iyi baksın bebişinedee...
KARAZEYTINIM canım aldıklarınızı güle güle güzel günlerde giysin bebişin...
öptümm hepiniziii.a.s.

annembirmelek canım ya senağlama senağlama senağlama

ben rizedeyim ama 4 snedir burdayım biizm tüm sülalle istanbulda sipariş veririz <olmazsa neresi canm adres alalım senden:) rizede olanlar varsa bende uygun bi yer buldum hele yeni doğmuş bebek eşyaları bedava gibi daha almadım cinsiyet belli olsun falan erteliyorum ama öğrendiklerimizi kaydirigubbakcemile5 paylaşalım arkadaşlar

GUnaydin kizlar,

bir bakayim dedim sizlere. Ben iyiyim 18 gun oldu kurtaj olali. Regl olmayi bekliyorum. doktor 3 ay korun dedi ama benim tahammulum yok regl olur olmaz calısmalara baslıyacagım. adetimin 3. gunu kan vericem bir takım testler yapilacak. gelismeyen gebeligin nedenleri arastırılacak.
Bir an once hamile olmayi cok istiyorum. bu forumda artik aboneligim olmadigi icin cok fazla giremiyorum. hepinize saglikli mutlu hamilelikler diliyorum kızlar..

GUnaydin kizlar,

bir bakayim dedim sizlere. Ben iyiyim 18 gun oldu kurtaj olali. Regl olmayi bekliyorum. doktor 3 ay korun dedi ama benim tahammulum yok regl olur olmaz calısmalara baslıyacagım. adetimin 3. gunu kan vericem bir takım testler yapilacak. gelismeyen gebeligin nedenleri arastırılacak.
Bir an once hamile olmayi cok istiyorum. bu forumda artik aboneligim olmadigi icin cok fazla giremiyorum. hepinize saglikli mutlu hamilelikler diliyorum kızlar..

canım tekrar geçmiş olsun bence dr dediğini yap gerekli tetkiklerinide yaptır inşalah herhangi birşey çıkmaz ve en kısa zamanda hamiş haberini bizlere duyurursun tatlım kendinide yıpratma sakın emi a.s. :1hug:

GUnaydin kizlar,

aşkolsun herzaman gel a.s.
en kısa zamanda hayırlısıyla mutlu haberini bakıyoruz .inş güzel şeyler düşün canım herşey gönlünce olsun

canım tekrar geçmiş olsun bence dr dediğini yap gerekli tetkiklerinide yaptır inşalah herhangi birşey çıkmaz ve en kısa zamanda hamiş haberini bizlere duyurursun tatlım kendinide yıpratma sakın emi a.s. :1hug:

cok sagol canim atlattim zaten psikolojim iyi cok sukur de gunler gecmek bilmiyor kendimi sporla oyaliyorum bisiklet turlari duzenliyorum :)

günaydın annekuşlarrra.s.
geç kalkmak ne güzelmiş, vallahi 8 de kalktım ama gözlerim uyumaktan pörtlemiş bile. :1shok:

günaydın annekuşlarrra.s.
geç kalkmak ne güzelmiş, vallahi 8 de kalktım ama gözlerim uyumaktan pörtlemiş bile. :1shok:

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin bende uyyamıyorum hiç erkenden ayaktayım dün kuzenime gittim onun bebişi 18 haftalık karnı okadar büyümüşki bbeişin resimlerini görünce çok şaşırdım kocaman bebek yanii 220 grm bi tosuncuk taşıyo içinde ama hala hareketlerini hissedemiyorr bi iki hafta sonra tekmelerini anlatır banaa inş:ecrin_bebek:

X