2009 Kasm Anneleri

sabahtan berriii ikinci paket çıbığımı yemiş bulunmaktayım vatana millete hayırlı olsun
ayrıcana da 1250 ml su içtim gidip bi şişe daha içeyim akşama kadder 1750 olsun akşam da 1 bardak içsem 2 litre olur

sabahtan berriii ikinci paket çıbığımı yemiş bulunmaktayım vatana millete hayırlı olsun
ayrıcana da 1250 ml su içtim gidip bi şişe daha içeyim akşama kadder 1750 olsun akşam da 1 bardak içsem 2 litre olur
ay nasıl suçlu hissettim kendimi:1shok:
hala iki bardak anam o da zorla bulana bulanakafamçokkarıştı

ay nasılş suçlu hissettim kendimi:1shok:
hala iki bardak anam o da zorla bulana bulanakafamçokkarıştı

yok şekerrr hiç suçlu hissetme valla geçen hafta 2 gün bulandı midem de bi bardak bilene içemedimm :içelim:

anaaa kıs yoksa sendede mi başladı bulantılar,hani yoktu bişey

anaaa kıs yoksa sendede mi başladı bulantılar,hani yoktu bişey

yok anam ben de bılantı yoook ama acıktıkça çıbık yiyom kafamçokkarıştı öğle yemeğine kadder bi tane
akşam yemeğine kadar bi tane :roflol:

baya maya olmadı be burda yok :dilcikar:
çıksın yaa bananeee
hem o muradına erdiğin şeyden de anneme sipariş verdimm izmirden gelirkene getircek banaaa :dilcikar:

kartanem nartanem nurtanem ciğerimi dağlama kıs... ben herkes bulmuş yemiş diye gönül rahatlığıyla söylediydim...annen cumt mi geliyodu yoksa ben gönderiyim sana valla dert oldu içime benneyaptımki:eek:

anaammm ben daha bi bardağı zor tamamladım kafamçokkarıştı çocuk kurudu kaldı içerde yaa senağlama

neslicim dert etme hemen bu kadra bak önümüz yaz havalar ısındımı zaten miğden bulansa bile ki inşallah ozmana hiçç bir şeyin kalmaz içersin bol bol ......

içmemek kötü içmekde kötü anasını satayım cünkü wc den cıkamıyom ........ aya bir geliyor gidene kadar işemesem diye bakıyom

karakız 2 saat geçmişi okur şimdi sonra da gelir paydos oldu ben çıkıyorum der gider....:emir_bebek:
kızım 2 laf et beeee ...kaydirigubbakcemile

neslicim dert etme hemen bu kadra bak önümüz yaz havalar ısındımı zaten miğden bulansa bile ki inşallah ozmana hiçç bir şeyin kalmaz içersin bol bol ......

içmemek kötü içmekde kötü anasını satayım cünkü wc den cıkamıyom ........ aya bir geliyor gidene kadar işemesem diye bakıyom

yaa ben geçen gün bi yerde okudum 8 bardaktan fazla içmeyin yazıyodu.... CADIARZU o sayılar bana çok uzak olduğundan pek üstünde durmadım :roflol:

cidden içmemek bi dert içmek ayrı bir dert o kadar çok içiyorum ki gece kalkmamdan oğluş uyanacak diye korkuyorum walla:bbo:

ah yufka yürekli uniqueim beniiim
yok kız yok ben gördüm de o kadar güzel diildi ben zaten aşermediim için almadım yaani merak etmee

zaten normalde de su içme özürlüyüm, minikkene bıdıkkene böbrek hastalığı geçirmiştim zorlanmamaya alışmış demek. Az suyla yaşayabiliyom, sıpam da ayak uydurdu demek.
O son kontrollere gittiğimde endişeliydim sadece, hani kese şekli falan pörsümüş mü diye.
Neyseki sorun çıkmadı ve hatta tosun gibiydi maaşallah.

Dediğiniz gibi önümüz yaz, 4. ayımıza da girmek üzereyiz, toplanır benim bünyem, aslandır benim bünyem, yapar o, eder o.... Çok üzgünüm çoook

zaten normalde de su içme özürlüyüm, minikkene bıdıkkene böbrek hastalığı geçirmiştim zorlanmamaya alışmış demek. Az suyla yaşayabiliyom, sıpam da ayak uydurdu demek.
O son kontrollere gittiğimde endişeliydim sadece, hani kese şekli falan pörsümüş mü diye.
Neyseki sorun çıkmadı ve hatta tosun gibiydi maaşallah.

Dediğiniz gibi önümüz yaz, 4. ayımıza da girmek üzereyiz, toplanır benim bünyem, aslandır benim bünyem, yapar o, eder o.... Çok üzgünüm çoook

ya bende pek su içen birisi değilim ama hamile kalınca bünyem istedi yada bebiş istedi bilemem artık

ah yufka yürekli uniqueim beniiim
yok kız yok ben gördüm de o kadar güzel diildi ben zaten aşermediim için almadım yaani merak etmee

haa yakalamışken biraz meeleteyim dedin yani... alacağın olsun kaydirigubbakcemile

ayy ben bugün örgü sitelerinde dolaştım biraz çok güzel şeyler vardı...
arkadaşımın kızı olucak ağustosta ona şu battaniyenin pembesinden öriyim diyorum ...daha güzel modeli olan varsa söylesin...ama çok da çetrefilli bişey olmasın...daraltmasın beni... :lepi:

Eklentiler

• $battaniye.jpg
    $battaniye.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 21
nan uniquee durup durup başımıza iş açıyonuz yaw
neyse annem örgü canavarıdır o konuda bişi yapmama gerek yok
kaynanam da durup durup erkek bebiş kıyafetleri örüyomuş -tatlicadiarzu-
baalım ne çıkcak

haa yakalamışken biraz meeleteyim dedin yani... alacağın olsun kaydirigubbakcemile

ayy ben bugün örgü sitelerinde dolaştım biraz çok güzel şeyler vardı...
arkadaşımın kızı olucak ağustosta ona şu battaniyenin pembesinden öriyim diyorum ...daha güzel modeli olan varsa söylesin...ama çok da çetrefilli bişey olmasın...daraltmasın beni... :lepi:

hediye için gayet iyi bence fazla oyalamaz seni yoksa kendi bıdığına nasıl yapacaksın kendin içinde birşey buldun mu.benim annem örgü ustasıdır o yapacak bana evelallah.bende bebek odasına halı örüyüm diyorum oğluşuma örmüştüm ee buna örmezsem olmaz dimi

baktım unique battaniye çok hoşmuş hem zorlamaz hem de gayet başarılı

heee kızlaarr halı dediniz de aklıma geldiiii
bebiş odasındaki halı küççük olcamış ööle koccuman heryeri kaplayan olmıcaamış haberiniz olsuuun

X