2009 Kasm Anneleri

kızlar ben çıkıyorum
hazırlanacam şimdi
ben gelene kadar fazla kaynatmayın hee
öpüyorum hepinizi
nesli de uğramadı zaten küstü herhalde onuda öpüyorum

nereye gidiyon kıs
şimdi alışverişe gidiyon ay akşam gelince mesaj at bari çatlarım bak he kaydirigubbakcemile

ben efede istemiştim ama ozman lar çok pahalı şeylerdi.. alamamıştım ... ama şuki fiyatlarını bilmiyorum gamyoncuiremsu

hala pahalı bence...150 - 200 tl arası ...ama nasıl oynuyolar baksana meraklı meraklı ...gel de alma :asigim::asigim:

karazeytin allah ıslah etsin seni emi herkesin ağzının sularını akıttın yani ... git ne alıyosan al ama bie söyleme o ne yaa 1 tl ya bişey mi olur... gel de deli olma...bize de alın bari senağlamasenağlama

kızlar bi de çatlaklar için suna dumankaya dan iki formül buldum...
birisi çatlaklar oluşmadan önce diğeri de oluştuktan sonra gidermek en azından hafifletmek için kullanılıyomuş...
önlemek için : 50 gr. çilek yağı, 50 gr. tatlı badem yağı, 1 adet limon suyunu karıştırıp her gün karın ve bacak bölgenize sürebilirsiniz.
oluştuktan sonra : Eşit miktarda havuç, ceviz, badem ve servi yağını limon suyu ile karıştırıp, bununla o bölgelere masaj yapmalısınız. iyi gelecektir.

ben almıştım bi kere çilek yağı miissss gibi kokuyo gerçi badem yağıyla karışıncca nasıl olur bilmiyorum ...bi de ben bazen ellerime limon sürerim pamuk gibi yapar...inş işe yarıyodur...
yaa ben geçenlerde kayısı yağı aldım kayısı kokmuyo :KK43: meğer kayısı çekirdeği yağıymış... onu neyle karıştırsam güzel kokar acaba ?? var mı bu işlerden anlayanınız ??

kızlar bi de çatlaklar için suna dumankaya dan iki formül
ben almıştım bi kere çilek yağı miissss gibi kokuyo gerçi badem yağıyla karışıncca nasıl olur bilmiyorum ...bi de ben bazen ellerime limon sürerim pamuk gibi yapar...inş işe yarıyodur...
yaa ben geçenlerde kayısı yağı aldım kayısı kokmuyo :KK43: meğer kayısı çekirdeği yağıymış... onu neyle karıştırsam güzel kokar acaba ?? var mı bu işlerden anlayanınız ??

ya bende bir defa o kayısı çekirdeği yağını almıştım aktardan aktarcı bana cildi yumuşattığını söylemişti ama neyle karıştırırsan güzel kokar bilemem gerçi kocam daha iyi blir kendisi kozmetikcide kaydirigubbakcemile3 bana çalışıyo resmen herif

ya bende bir defa o kayısı çekirdeği yağını almıştım aktardan aktarcı bana cildi yumuşattığını söylemişti ama neyle karıştırırsan güzel kokar bilemem gerçi kocam daha iyi blir kendisi kozmetikcide kaydirigubbakcemile3 bana çalışıyo resmen herif

ohhh ne güsel valla benim kocişte keşke kadın doğumcu olsaydı ama tek hastası ben olacam yoksam olmazzz:jeyyar::jeyyar:

kızlar çok imreniyorum size valla ne güzel ebk odasıydı halısıydı bakıyosunuz benim ev 2+1 çocuğuma oda yapamayacam maalesef :KK43: zaten çok canım sıkkın kaçıp gidesim var burdaaann

kızlar çok imreniyorum size valla ne güzel ebk odasıydı halısıydı bakıyosunuz benim ev 2+1 çocuğuma oda yapamayacam maalesef :KK43: zaten çok canım sıkkın kaçıp gidesim var burdaaann

kaç gek kıs buraya bende oda bol gel burada yapalım bebişine oda:1hug:

ayyy iyiki benimki diil valla kesin batardı :roflol::roflol: ayy çok kıskandım yaaa bi kozmetik canavarına sölenir mi bu şimdi :tomato: e sor bakalım ne dicek cicim...ben portakal yağı koymayı düşünüyodum bakalım olur muymuş..ya da hiç kasmıyım kayısı yağının kokanlarından alıp koyayım..daha mantıklı sanki CADIARZU

ohhh ne güsel valla benim kocişte keşke kadın doğumcu olsaydı ama tek hastası ben olacam yoksam olmazzz:jeyyar::jeyyar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

canım ben üzülme bebeğinin ihtiyacı olan tek şey onu sevgiyle kucalıycak annesi...diğerleri fasa fiso...allah sana sağlık versin bi ömür beraber olun... zamanla odası da olur herşeyi de olur... bizim böyle odamız mı vardı sanki..benim karyolam annemlerin odasındaydı kaç sene de orda yattım valla keyfime de dicek yoktu...sonra büyüyünce başka odaya aldılar gece korktum numarası yapıp yanlarına gidiyodum :lepi::lepi:

canım yaaa bunun için sakın üzülme bebişin odaya değil sadece senin sevgine ihtiyacı var ilerde belki daha buyuk bir eve geçersiniz yaparsın ozaman istediğin gibi.
ben taşınacağım benım oturduğum evde 2+1 ama çok küçük bebğim nerde emekleyecek nerde yüryecek diye kara kara düşünüyodum aman en iyisi taşınıp buyuk bir eve çıkmak dedim bakalım nasip kısmet bulursak kafamıza göre bir ev düşünüyoruz inşallahhh

amaan sorma ebisceee ben de dertliyim bu konuda ev 3+1 ama kiraa
2 yıl sonra evimize geçcez inş. şimdi bebek odalarından alsak zaten pahalıdır daa bi de taşınırken nolcek derdi var :nazar: acep şimdi tam takım almadan 2 sene sabretsekmii
zaten kocam bu konularda hiç hevesli diil :a015: benim de hevesimi kırıyo onun ilgisizliği
zamana bırakıyorum nolcak bakalım

amaan sorma ebisceee ben de dertliyim bu konuda ev 3+1 ama kiraa
2 yıl sonra evimize geçcez inş. şimdi bebek odalarından alsak zaten pahalıdır daa bi de taşınırken nolcek derdi var :nazar: acep şimdi tam takım almadan 2 sene sabretsekmii
zaten kocam bu konularda hiç hevesli diil :a015: benim de hevesimi kırıyo onun ilgisizliği
zamana bırakıyorum nolcak bakalım

2 sene sonra geçeceksen o zaman al bence çünkü taşınırken eşyalar yıpranıyor.ben oğluma 4 aylık hamileyken taşınmıştım evime ondan sonra almıştık alacaklarımızı.kendi evin büyük mü bari

benimde evim 2+1 ayriyetten salonum yok bir oturma odasi var yetiyoda artiyo bile...hatta bebek odasi olsun diye bir odaya hic esya da koymadim sadece bilgisayar ve bir koltuk var simdilik.sende bosalt bir odayi bebek odasi yap bebegin kendi odasi olmasi cok önemli..eltiminde bebek odasi yok oglu cok huzursuz yetisti ne yattigi saat belli ne kalktigi...uyku düzeni berbat cocugun... bana sorarsan onun bir odasi olmasi daha önemli

X