2009 Kasm Anneleri

tontişlerim ben çıkıyorum ufaktan ufaktan.
Vatana millete hayırlı olsun av sezonunu ... ay pardon sınav sezonunu a-çı-yo-riiiimmsırnaşık şey-tatlicadiarzu-

Allah zihin açıklığı versin...
Annemin nasihatleri: her zaman ilk yaptığın doğrudur, soruları sonuna kadar oku, derin derin nefes al, sınavdan önce çişini yap, birde şeker ye:)

nesliiiiiiiiiiiiiii maşallahhhhhhhhh1.000 msj atışsın:nazar::nazar:
:jeyyar::jeyyar:
yardımın için tşk nesli yemekden sonra oğluşumun odasının resmini gönderecem.......

martcım ha ürdün ha diyarbakır diyecem sende bana oklavayı gösterecen ama gidemedikten sona ne yapıcan 15 tatilde otobüsle gittik eşim o kadar yolu süremez birde uçak fobimiz var diye 24 saat sürdü yüreğim patlayacaktı walla

kızlar mavi deniz bugünde mi gelmedi
nerde bu kız ya
izinden sonra bütün işler onamı kaldı nee
maviiiiiiiiiiiiiii nerdesin kızzz
yemek arasında gir bariii

martcım ha ürdün ha diyarbakır diyecem sende bana oklavayı gösterecen ama gidemedikten sona ne yapıcan 15 tatilde otobüsle gittik eşim o kadar yolu süremez birde uçak fobimiz var diye 24 saat sürdü yüreğim patlayacaktı walla

Sen en iyisi kalk bana gel, kesin daha yakınız bak a.s.

teşekkürler kızlar :asigim:

zeytin hatun ben haftasonu gelirim hele hava güzel de olursa sahilde bi çay keyfi yapmak isterim. Onu isterim bunu isterim. ısterim de isterim !!a.s

hemmen gözüme ilişmişken şöyle göze çarpacak şekilde ben de soram maviyi. Maazallah raporlara işliyo sonra durum kaydirigubbakcemile3
MAVı DENıZZ nerdesin gülomsositososito

kızlar günaydın oku oku bitmedi gene.dün doktora gittim bebiş büyümüş maaşallah:nazar:
doktor amcamız parmaklarını saydı.bide bebişim bize takla attı.haftaya ikili testimiz yapılacakmış.heyecandan soracaklarımı gene unuttum doktora artık yazmaya başladım sizdede öyle oluyomu:nazar:

kızlar günaydın oku oku bitmedi gene.dün doktora gittim bebiş büyümüş maaşallah:nazar:
doktor amcamız parmaklarını saydı.bide bebişim bize takla attı.haftaya ikili testimiz yapılacakmış.heyecandan soracaklarımı gene unuttum doktora artık yazmaya başladım sizdede öyle oluyomu:nazar:

ne güsel tatlım yaa büyümüş bebeşin sağlıkla gelsın demı canım...valla bende yazacağım bu ay sonu gidicem doktoraaa...

anammm kızlar ne kaynatmışınız sabahh sabahhh sgumus tatlım aman dikkat et kendıne bakayım ben hasta olucamı boğazımdan anlarım ya bal al canım yada ben lımon sıkıp içiyorumm...aman cancazım dikkat edin olur muuu
nesli tatlişkom kız yerim ben o ekledıklerını ama benım hiç öyle ne dikiş nakış ne de başka becerim var...o duvardakı ağaçtan bende istiyorum ama yaaa....buarada sınavında başarılar canımm Rabbım zıhın acıklığı versin.kolaycacık olsun bitsin inş...
eee kızlar nasılsınız bende bugün carşıya çıkıcam arkadaşla c.tesi düğün var kıyafet almaya...
kızlar sanırım ben bi 2 -3 kg aldım yaa:1shok: kendıme inanamıyorum buara iştahım yok ama bebişim sağlıklı olsunda.valla çok görmek istiyorum bebişimi yaa:emir_bebek:

nereye kaçtınız kızlar hemen yaa anammm neyse ben kaçıyorum arkadaşım ghelcek gezmeye çıkcazzz..hadin öptümm hepiniziiii.dönünce bakarım öpüldünüz hepinizzz

ay çok sevindim maşllah :nazar:bende bebişimi özledim 2 hafta sonraya kaldı görüşmemiz maşllah takla attı he benimkide geçen hafta ne kudurukluklar yaptı velet bize bende şaşırdım ben bugün 11 haftalığım canım sn ne kadarlıksınyerimseniben

nesliiiiiiiiiiiiiii maşallahhhhhhhhh1.000 msj atışsın:nazar::nazar:
:jeyyar::jeyyar:
yardımın için tşk nesli yemekden sonra oğluşumun odasının resmini gönderecem.......

berat daha yemedinmi yemeğini oğluşun odasını merak ediyom ve bekliyom
ya ben sürekli netten bebek odalarına bakıyorum çok güzeller

kızlar mavi deniz bugünde mi gelmedi
nerde bu kız ya
izinden sonra bütün işler onamı kaldı nee
maviiiiiiiiiiiiiii nerdesin kızzz
yemek arasında gir bariii

bugunde gelmedi anacım ya
nerde bu kız acep
hemen yüksek sele bende bağıram bi hele nesli gibi
MAVııııı KIS NERDESıN BAKEM Bı SES VER AYOL MERAK ETTıK SENı BAK HEPıMıZ

ne güsel tatlım yaa büyümüş bebeşin sağlıkla gelsın demı canım...valla bende yazacağım bu ay sonu gidicem doktoraaa...

anammm kızlar ne kaynatmışınız sabahh sabahhh sgumus tatlım aman dikkat et kendıne bakayım ben hasta olucamı boğazımdan anlarım ya bal al canım yada ben lımon sıkıp içiyorumm...aman cancazım dikkat edin olur muuu
nesli tatlişkom kız yerim ben o ekledıklerını ama benım hiç öyle ne dikiş nakış ne de başka becerim var...o duvardakı ağaçtan bende istiyorum ama yaaa....buarada sınavında başarılar canımm Rabbım zıhın acıklığı versin.kolaycacık olsun bitsin inş...
eee kızlar nasılsınız bende bugün carşıya çıkıcam arkadaşla c.tesi düğün var kıyafet almaya...
kızlar sanırım ben bi 2 -3 kg aldım yaa:1shok: kendıme inanamıyorum buara iştahım yok ama bebişim sağlıklı olsunda.valla çok görmek istiyorum bebişimi yaa:emir_bebek:

sağol canım umarın ağırlaşmadan atlatırım

kızlar ay haftaya c.tesi bebişimi görmeye gideceğim çok heyecanlıyım yaaa günlerde geçmek bilmiyo haftaya gittiğimde 12+2 olcak en son gördüğümde minik bir fasulye gibiydi acaba o zaman nasıl olcak CADIARZU

ay maşşallah kızlaar benimki düşünen adam pozu verdi sadece bize :)

canım doktora gidtmeden şekerli şeyler yerssn bebek çok hareketleniyormuş bende şekerli şeyleri yiyemiyorum hamileliimden beri o gün meyve suyu içmiştim bbek kudurduu hareket felan gitmeden yoğurt ayren içersen uykuya dalıyormuş bebek:emir_bebek:

kızlar ay haftaya c.tesi bebişimi görmeye gideceğim çok heyecanlıyım yaaa günlerde geçmek bilmiyo haftaya gittiğimde 12+2 olcak en son gördüğümde minik bir fasulye gibiydi acaba o zaman nasıl olcak CADIARZU

sana marifetlerini göstericek annesi senin az kalmış benim 3 hafta var daha benneyaptımki

bu benim paşanın bebeklik yatak odası takımı .. sunta değil tamammen mdf ( zaten en sağlamı en güzgün duranları mdf oluyor)

yandaki şifonyeri

ozman düşünememişim şuan kıyafetli sığlıyor yani eni boyu dar geliyor 3 kaplı olması daha iyi bence

buda başa işimi gördü

buda yatağın tam halli. ama şuan benim adam bunu tabiki büyümüş olarak kullanıyor.. onuda bir ara ceker gönderiimim kızlra

:nazar::nazar::nazar:

ay çok sevindim maşllah :nazar:bende bebişimi özledim 2 hafta sonraya kaldı görüşmemiz maşllah takla attı he benimkide geçen hafta ne kudurukluklar yaptı velet bize bende şaşırdım ben bugün 11 haftalığım canım sn ne kadarlıksınyerimseniben

canım benimki 11+2 oldu bugün.bayıldım ya.2 hafta önce gittiğimizde minicikti kocaman olmuş maaşallah.haftaya ikili test var.onda daha ayrıntılı görünüyomuş şimdide onu merak ediyom.hayırlısıyla onuda atlatalımda kafamız rahat etsin

X