2009 Kasm Anneleri

arkadaslatr bugun dr a gıttım ve bebegı oynarken gördüm elleri kolları hareket edıyodu dr dedıkı cok sanslısın 1.5 saat uyur 10 dk hareket eder o 10 dakıkaya denk geldın dedı kızlar o kadar guzel bı duygukı esımın bıle gozlerı doldu ben agladım oyle guzel oynuyokı yaaa harıka bısey cok mutluyum :ecrin_bebek:

Unique ne oldugunu söylemeyeyim simdi burada hamile bayanlar vardır belkim canları çeker:dance:

Ben sana özelden yazıyorum çok meraklandıysanşutarafagitti

tamam hadi bekliyorum

ayyy bunlara ben de bayılıyorum ... benim de teyzeler yurt dışında onlardan istemeyi düşünüyodum ... sitenin adresini atar mısın mart..bakalım bizde ordan kolaysa yapılışı hiç eziyet etmiyim onlara kendim yaparım burda...hihoyyyt

Unique Türkiyeye gelince halama gösterip sorucam, yapabilirim derse eğer söylerim senin içinde yapar, halam melektir benim:Saruboceq:

unique dedi unique dedi allah söyletti kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2:sm_cool:

Punu hoŞgeldın cıcım benım Çıkmam lazım Şıncık yarın detaylı gÖrÜŞÜrÜz hoŞÇakalııın

kıyamam canım benimmm

Gözün aydın Eftelya Allah tamamına erdirsin inşallah....

Benim en çok begendiğim modeli bu, ben bundan istiyorum yapılabilirse.

Unique adresi tam bilmiyorum ama google a babysling yazınca çıkıyor bir sürü adreste...

Eklentiler

• $babysling.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 10
Bayanlar kociş geldi, ilgi alaka bekliyormuş, ben artık bebişten başka birseyle ilgilenmiyomusum öyle dedi. Bende çıkıyımda kocişe biraz ilgi alaka gösteriyim bakiim:)
Hadin yarın görüşürüz...
Nesli ben ıstanbula gidiyorum Erenköy'e, bana mutlaka ben Türkiyeye gelirken hatırlat bu babysling işini...

Herkese iyi akşamlar, bebişlere iyi bakın, huzurlu mutlu rüyalar görün.....

eftelya gözün aydın canım allah nazarlardan korusunnn

bundan gittigidiyorda bi sürü var biliyo musun ..çok da ucuz....

abaa! yakına geliyomuşun bacım. Ben burdan bağırırım sen duyarsın bile:sm_cool:

Nesliii ben iyice sapıttım : benim meyvenin resimlerini indirdim şimdi ağzımın suyu aka aka onlara bakıyorummmm cokacimcoook:roflol::roflol:
off yaa bi iki haftaya tam olrak çıkar di mi :dance:

kartanem ya bunun sonunda ne yapcaz kız ben anlamadım.hazırlanan şey hamur gibi olup da sonra bebişlerimizin izini alıp kuruyacakmı.yani hamur izini yaptıktan sonra şeklini verip kuruyacakmı kız ben anlamadım yaaaCADIARZU

gözünaydın tatlımm...Rabbım kucağına almayıda nasıp etsın hayırlısıyla annesiii...
PUNU canım hoşgeldınn...
ohh kızlar misafirler geldi gitti.çay demledım yanına da koçiş hazır bişi aaldıı.bitti şükür bu akşam.
yaaa ne güselmişşş ooo ana kucağııııbenneyaptımki
kartanesi canım çok güsel bulmuşsun gercekten senın eklediğin resimdekı daha güsel canım yaa...
kızlar ben kaçtım yatağa hepinizi öptümmm...
kendinize,bebişinize ii bakınnn...a.s.

Nesliii ben iyice sapıttım : benim meyvenin resimlerini indirdim şimdi ağzımın suyu aka aka onlara bakıyorummmm cokacimcoook:roflol::roflol:
off yaa bi iki haftaya tam olrak çıkar di mi :dance:

manyadın iyice sen de haaa
resimlerine bakıyomuş yaa tööbe tööbee
ben gördüm 8 liraya eccücük bişey hem de güzel diill eccük daha bekle az kaldı azz cokacimcoook

hayır canıım boya tarifi bu
boya gibi sıvı bişi olcekk sonra bebişin eline ayağına sürcen boyayı kağıda baskısını çıkarcan hani ilkokulda patates baskısı yapıyoduk ya aynı onun gibi :teytey: fotoda var bak önceki sayfalarda çerçeveletip duvara asmışlar :lepi:

neslüü ben de çok sevdim o baby slingi hele o basma gibi olanlar çok tatlı ya bi kumaş alcan büyükçe arkadan bağlıcan işte olcak bitcek kaydirigubbakcemile3
hani köylerde sırtlarına bağlarlar ya bebişleri aynen ööle :jeyyar:

neslü sen hayalet olarak mı giriyon siteye kaydirigubbakcemile3
altta ismin gözükmüyo soonra bi bakıyom neslü cevap atmış

yok yavrukuş sen girdikten sonra giriyom dimek, :)
sınav 3 te .. bu arada evet çingen işi basmalı yamalılar çok güzellll :)

5 ten sonra uyuyamıyorum ki, tuvalet ve peşisıra bulantı derdi :)
neyseki 11 de yattıydım akşamkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…