2009 Kasm Anneleri

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
nepcez kız böleee:roflol:

kızlar slm ya ben şimdi masamda uyumak üzereyim esnemekten helak oldum öğle yemeğinde yoğurtta yedim valla bıraksalar şuracıkta uyucam :bbo:

ayy bende ayran içtim öğle yemeğinde gerçi pek bişide yemedim ya neyse nasıl uyku bastırdı masaya devrilcem ya çokk uykum varrrr mirmirmirmir

ahhh ahhh bir sağlıcakla alsak kucaklarımıza popocunu ısırcam ahtım var kaydirigubbakcemile3

öle dersen bulantım yok diye diye olacağı budur gerçi beinmde yok ama benim bulantım oldu bitti dahada olmaz inşallah

Ben gidiyorum kızlar, söylemesi ayıptır biraz öğlen uykusuna yatayım dedimde...

İmza: Yata yata büyüyen karpuz:CüvCüv:

tebi canım yat sen karpuzuda büyüt
ben napıyım şimdi ortada ne karpuz var yata yata büyüyecek nede yatacak bir yer masaya çıkıp yatacammmm mirmirmirmir başka çare yok anlaşıldı

:roflol: :roflol: :roflol: kıs netcen sen bu kaynana ile a.s

benide eklermisiniz kıslar listeye yazdım walla bir aydırr giriyom kısmet olmadı şu listeye girmek

yaaaaaaaaaaaaa biz burda masa başında ayılmaya çalışalım sen uykuya git oh valla bende eve gidip uyumak istiyoruuuuuuum

Aynen benim de masaya yatasım geliyo biraz da bugün hava kapalı bişey yiyemeyince yoğurt yemeye çalışmıştm keşke onuda yemesemiydim mirmirmirmir

kızlar kalkayım biraz iş yapayım dedim. çamaşır suyuyla haşır neşir oldum biraz amanın bir midem bulandı ölüyorum sandım. hiç çıkarmayan ben yarım saat çıkardım. boğazım ağrıdı resmen. iş yapma iş yapma diyenler çok haklıymış. zor kendime geldim..

aseba geçmiş olsun canım...bulantılar başladı demek...inş fazla sürmez...benim 5 haftalıkken başladı hala çekiyorum...dün dışarı çıktım hayalet gibi gezdim insanın hiç keyfi olmuyo... gerçi kötü bişey olmasın da ben bunu çekmeye razıyım...

ahh canım benimm... bırak yapma bişey... şurda bi kaç haftamız kaldı... şu kritik dönemi sağ salim bi atlatalım sonra herşeyi yaparız evelallah....

kız nettin çamaşır suyunu kafanamı diksen neklava:
valla bu kımyasallar öldürüyo hepimizi
yapma bita öle çamaşır suyu falan klor gazı mahvetmiştir mideni tabeee
aman dikkat canım ya

ay kızlar valla töbe bi daha elimi sürmem. akşam kociş gelince bi oklava da ondan yicem sanırım :)

Ayy geçmis olsun dikkat et canım
vallahi bende ne zamandır doğru düzgün yapamıyordum dün temizlik yaptırdım
aaa akşam bir geldim ki ev mis gibi olmuş ohh dedim ya kaydirigubbakcemile3
üstümden büyük bir yük kalktı
normalde ben evdeyken temizletiyordum ama bu daha güzelmiş
sabah çık pis evden akşama gelki mis gibi ne güzel vallahi delikafadulden
Sagol canım maalesef başladı
Canım ben bide işteyim burda hele hiç çekilmiyo
tabii kötü bişey olmasından çok iyi ama işte arada bir tutuyo ki mahvoluyorum :1no2:

bende ofisin önüne çıktım biraz hava almak iyi geldi

Bende ara verdim dışarı çıktım yağmurda bastırdı oh ne güzel oldu kendime geldim azcık :dance:

nabersiniz canlarımm...
ya canım hiçbişey yapmak istemıyor kızlar benım.ama akşamada misafir geliyo dün fenayım sonra gelın dedim..buakşam gelcekler ama Allah için çok halsizim yaa evde kendime zor bişiler hazırlıyorum hep yorgunum hep uyuyasım var bişide yiyemedım daha süt içtim 2 tanede tuzlu minik çörekler yedımm....
ya ne kadar tatlı o ayak izleri yaaa bayıldım benn

Ayy canım ben gelim yardıma dicem ama bende farksızım:sm_confused:
bende ne zamandır misafir davet etmiyorum bugün güya misafir çağıracaktım
yine kaytardım ama napim acayip bir yorgunluk oluyo kocişe bile doğru düzgün bakamıyorum bazen çok canım sıkılıyor kocişi çok boşladım diye ama napim gözüm bişey görmüyo :CüvCüv: :1shok:

kıs leyya sen sopamı istiyon klava: yolarım şincik saçını senin he kaydirigubbakcemile
hadi evi ufak ufak topladın diyelim neyine gerek çamaşır suyu kocana söle akşama bi güzel dövsün seni emi -tatlicadiarzu-

canımya misafir çekilirmi şimdi zaten senin durumunu biliyorlardır sende kendini yorma bişiler yapıcam diye sakın bi çay demel bide kurabiye falan alsın eşin gelirken tamam işte

kıslar ben kaçar tahlil sonuçlarımı dr a göstermeye gitcem
kendinize kuzucuklarınıza çok iyi bakın hepinizi öpüyorum
:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…