2009 Kasm Anneleri

selam kızlaaarrrr.....
yahu oku oku bitiremedim 35 sayfa olmuş...şöyle bi göz gezdirdim valla hepsini okuyamadım....inş bişey kaçırmamışımdır....

Nurhayatım çok üzüldüm...ne diyeceğimi bilemiyorum...allah sabır versin canım... :Saruboceq:

martcığım balım emin değilim ama benzer başlıklar vardı diye hatırlıyorum, evet ben kendi adıma eşya almak için en son zamanı beklemeyi düşünüyorum. Sen haklısın erkenden alma konusunda. Bakalım bir kızlar daha önceden böyle bir liste oluşturmuşsa eğer faydalanırız ordan da yerimseniben

leyyacığım ben de senin gibiyim, hakkımızda hayırlısı:asigim:

Kartanem bıdıkım ben pattes yiyom hem köylü hem cüsseli olacak inşallah sıpam kaydirigubbakcemile3

kızlar benim eşimle aramda kan uyuşmazlığı var ama şuana kadar hamileliğimde bir sıkıntı olmadı kanama lekelenme vs gibi iğne yapılıyormuş doğumdan sonra mı yapılıyor yoksa bu vakitlerdede yapılıyormu

Unique hoş geldin bacıma.s.

hoşbulduk cankuş...
sana bişey sorcam şeker...ben şimdi benim miniş doğunca el ve ayak izini çıkarmak istiyorum... nasıl bi boya kullanmak lazım sen bilirisin... elinden ayağından yıkayınca hemen çıkması lazım bi de zararlı olmıycak bişey :uhm:

yaa bi de günlük tutmak istiyorum hala başlayamadım...hiç bişey için enerjim yok sanki...herşeyi bulantılardan sonraya erteledim bi de geçmezmiş..ben 9 ay böyle otururmuşum ha geçti ha geçicek diye :roflol:

Ben baktım ama bulamadım, zaten varsada 1-2 güne kalmadan birleştirirler zaten baslıkları:)

kuzucuklarım merhaba :)a.s.
benim modemimin kablosu gevşemiş
sabahtan beri internette sorun var diye beklemişim boş boş-tatlicadiarzu-

nan insan bi bakar bu net niye çalışmıyo kaç saattir beklemişsin boşu boşuna :mymeka:

:roflol::roflol: deli ama sen ne yapsan haklısın tamam canım say sen günleri biz sana hiççç gülmeyecez sözz :roflol:

ben efede kullandıklarımı yazayım canım sana
1- bebek yağı
2- bebek pişik kremi ( ama bebekler için özel kremler var ):ecrin_bebek:
3- bebek telsizi ( ben çok kullandım efe yaz bebeği olduğu için odasında yatdı gündüzleri rahat etmiştim)gamyoncuiremsu
4- küvet için file çok rahat ediyorsun:lepi:
5 - bebek cantası:sm_cool:
6 - burun aspiratörü ( yeni dpğan bebeklerin burnu cabuk kapanır sebep ise insan arasında içini temizleme dernir burun delikleri minik olcağı için :1rolleyes: bu aparatla rahat burnu temzilersin :asigim:
7 - elektrinikl dijital dereceyasakkelime
8 - gece lanbası kaydirigubbakcemile3

aklıma gelernler şuan bunlar canım

kıyafetleride yazmamı istermisin

canım benim bildiğim ilk bebekte sorun olmuyo...ama dr.un zaten seni bilgilendiricektir bu konuda...benimki hemen kan gruplarımızı sormuştu....

yaptırdın mı 2 li test canımm ?

:roflol::roflol: deli ama sen ne yapsan haklısın tamam canım say sen günleri biz sana hiççç gülmeyecez sözz :roflol:

Bu gülmüyo halinmi yani simdik senin kaydirigubbakcemileklava: bak bu sefer oklavayı ben aldım karakız kırmızıkız olcak oklavadan sonralaelaelaelaelae

Ben de kullanmaya devam ediyorum ben tadavi ile hamile kaldığım için rahim iç ceperini hamileliğe hazırlayıp dusuk tehlikesini azaltmak için verdi.

3 aydan sonra devam eder miyim bilmiyorum zaten şimdi doktorumu da değiştireceğim. Bakalım o neler diyecek.

slm kızlar...
nurhat canım çok şaşırdım yazını okuyunca çokta üzüldüm
çok geçmiş olsun, allah kalbine gönlüne göre versin inşallah...

hee ben de yapcam ondaaaann
bi sitede görmüştüm çerçeveletip bebişin odasına asmışlar çok hoşuma gittiydi valla ben direk suluboya kullanacaktım ama başka fikri olan varsa sölesiinn

ben günlük tutmaya başladım ama sadece önemli günlerde yazdım yaa hergün yazcak bişeyim yok çünkü fisfisfis

unii kısss bende el ve ayak izlerini almak istiyorum bebişimin hadi biri bizi bilgilendirsinnnn :CüvCüv:

herkeşler burda niye kimse yazmıyoo iki dk girdim az snra çıkcam döktürceniz dimiiii
ben de geçmişi okuyamıcammm

Bu gülmüyo halinmi yani simdik senin kaydirigubbakcemileklava: bak bu sefer oklavayı ben aldım karakız kırmızıkız olcak oklavadan sonralaelaelaelaelae

lülülülülülülülülülülülülaelaelaelaelaelaelaelaelaelae:roflol::roflol: mart beni dövemesskiiiii -tatlicadiarzu-

kartanesiii kıss bende o çerçeveli ayak izni görmüştüm bende öyle yapmayı düşünüyorum ama suluboyayla olmas kıs o kaydirigubbakcemile
hemen araştıralım ne boyası diye benim gördüğüm doğum fotoğrafçıları yapıyo du onların sitelerinde gördüm bende aslında istiyorum şu doğum fotoğrafçılığı ile resim çektirmeyi ama henüz tam karar veremedim

Unique kuşummmmmmm hoşşşşşgeldin nasılsın konuşamadık ne zmandan beririd

iyiyim beratefemmm sen nasılsın ??
ayy ben iyice hayaller alemine daldım bu ara... dün gece yatarken bebişin ilk doğum gününü hayal ettim...kız olursa ne giydiririm erkek olursa ne giydiririm ... ben ne giyerim... kimleri çağırırımm...menüde neler olur....ayyy çok güzeldiiii.... onu düşünürken uyuya kalmışımmm :)

unii kısss bende el ve ayak izlerini almak istiyorum bebişimin hadi biri bizi bilgilendirsinnnn :CüvCüv:

bak cadıya yaa nasıl hazırcı lülülülülülükaydirigubbakcemile5

bende günlük tutuyorum. ilerde çok güzel bi hatıra olacak hihoyyyt

evet leyya...ben de uzun bi süre devam edip liseye başladığı yıl yani ergenliğin doruğunda doğum gününde ona hediye etmeyi düşünüyorummm... inş hayal ettiğim gibi bişey hazırlayabilirim...:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…