2009 Kasm Anneleri

annembirmelek dün kötüyüm demişsin neden bugün geliyolar kız hemen aaaa
bize de cts 5 te haber verdiler de kocişle napcamızı şaşırdık sabah da dr. a gidip yorulmuştuk zaten evi temizlemeye giriştik hemen sağolsun halletti ikrama da bişey yapamadım vakit kalmadı zaten pastaneden aldık napalımmm

Uyandım geldim, tv deki saçma yemekteyiz programını seyrediyorum az önce adam marketten 2 aydır hayalini kurduğum şeyi aldı:KK43:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|bebişi el salladı yuvacığından:nazar:
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
7|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasim| pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:)) :nazar:
8|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|:nazar:
9|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
10|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
11|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
12|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
13|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
14|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
15|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
16|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım|
17|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
18|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
19|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
20|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
21|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
22|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar:
23|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol :nazar:
24|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|Pıt Pıtları gördü :) :nazar:
25|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
26| BEBETO2009|26|06 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
27|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım|bebişin kalp atışlarını duydu :nazar:
28|cangum|27|06 şubat|13 kasım|kalp atışını gördü :nazar:
29|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
30|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
31|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
32|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
33|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| ikizlerin kalp atışlarını gördü :nazar:23 Nisan kontrol
34|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
35|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
36|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
37|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
38|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|keseyi gördü :nazar: kontrol mayısta
39|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
40|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|pıtpıtları gördük :nazar: 2'li test 6 mayıs :Saruboceq:
41|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
42|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
43|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|pıtpıtları gördükk:nazar:3.kontrol nisan sonu
44|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
45|elifatihEFU|23|15 subat|22 Kasım| pıtptları duydu :nazar:kontrol 20 nisanda
46|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
47|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım| pıtpıtları gördü :nazar:
49|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor :nazar:
50|AppleArzu|34|13 şubat|27 kasım|Kalp atışlarını duyduk:nazar:
51|nevrosky|30|23 şubat|30 kasım|miniğinin kalp atışlarını duydu :nazar:
52|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım|yarın kalp atışlarını duymaya gidiyor
53|Roay|29|23 Şubat|30 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
54|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım|miniğinin pıtpıtlarını duyacak :nazar:
|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|dorukk|||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|NURHAYATK|||| FAHRİ KASIM ANNESİ

ekledim mevzeycim seni hemen küsme Şeniz

kızlar benim dediğim izler bunlardı ben diğer sitedekileri beğenmedim pek hem de 55 liraymış yuuuh
bunu parmak boyasıyla yapmışlar sanırım çocukların oynaması için bişey
ben böle yapcam

kartanesi tabloda nasıl değişiklik yapıyoruz çok denedim ama yapamadım eklemek istediğim şeyler varda

alıntı yapıyosun sonra isminin ordaki kısımda | | işaretlerinin arasına yazmak istediklerini yazıyosun | | işareti tablonun herbir hücresi anlamına geliyor.
Quote(...) kısmını baştan ve sondan siliyosun ki alıntı olmamış olsun yoksa sonradan biz alıntı yapıp güncelleyebilelim

Yok burada:KK43: zaten anneme söyledim alacak. ınsallah anneme vardığım an buzdolabına kosucam:) Onun hayalini kurup duruyorum:)

işte kızlar parmak boyası tarifi de buldum böyle bişey yapabiliriz

Parmak boyası ile çalışma, özellikle küçük çocukların duygularını ve yaratıcılıklarını göstermeleri için çok iyi bir yöntemdir. El ve parmak kaslarını kuvvetlendirmek amacıyla anaokullarında sanat etkinlikleri kapsamında sıkça kullanılan bir malzemedir. Çocuklara ilk elden boyaların nasıl yapıldığını öğretmek ise ayrı bir keyiftir.
Bu tarif kagit vs dergisinin 2. sayısında yayınlandı.
GEREKLı MALZEMELER:
-2 yemek kaşığı toz şeker
-1/3 bardak mısır nişastası
-2 bardak su
-1/4bardak sıvı sabun (el sabunu ya da sıvı bulaşık sabunu kullanılabilir)
-gıda boyası
HAZIRLANIŞI:
Şeker ve nişastayı bir tencerede karıştırın. 2 bardak soğuk suyu azar azar tencereye ekleyin, karıştırmaya devam edin. 10 dk kadar pişirin. Şeffaf , yumuşak bir kıvama gelince ateşten alın. Soğuduktan sonra sıvı sabunu da ekleyip karıştırın. Karışımı bir kaba boşaltıp gıda boyası ile renklendirin. ( sıvı gıda boyası için 1-2 damla, toz için çay kaşığının ucunda bir miktar yeterlidir )

kızlar benim dediğim izler bunlardı ben diğer sitedekileri beğenmedim pek hem de 55 liraymış yuuuh
bunu parmak boyasıyla yapmışlar sanırım çocukların oynaması için bişey
ben böle yapcam

ay bende işte böle resimdeki gibi istiyom kıss

Yok burada:KK43: zaten anneme söyledim alacak. İnsallah anneme vardığım an buzdolabına kosucam:) Onun hayalini kurup duruyorum:)

ay kıyamam sana ya gel ben alcam sana

Parmak boyası ile çalışma, özellikle küçük çocukların duygularını ve yaratıcılıklarını göstermeleri için çok iyi bir yöntemdir. El ve parmak kaslarını kuvvetlendirmek amacıyla anaokullarında sanat etkinlikleri kapsamında sıkça kullanılan bir malzemedir. Çocuklara ilk elden boyaların nasıl yapıldığını öğretmek ise ayrı bir keyiftir.
GEREKLİ MALZEMELER:
-2 bardak su
-gıda boyası
HAZIRLANIŞI:
Şeker ve nişastayı bir tencerede karıştırın. 2 bardak soğuk suyu azar azar tencereye ekleyin, karıştırmaya devam edin. 10 dk kadar pişirin. Şeffaf , yumuşak bir kıvama gelince ateşten alın. Soğuduktan sonra sıvı sabunu da ekleyip karıştırın. Karışımı bir kaba boşaltıp gıda boyası ile renklendirin. ( sıvı gıda boyası için 1-2 damla, toz için çay kaşığının ucunda bir miktar yeterlidir )

kartanesi süper oldu bu hemde zararsız bişi ayyy çok heveslendim bak şimdi doğsada yapsam bebişimin el ayak izlerini sonrada odasına asıversem :1rolleyes:

GEREKLİ MALZEMELER:
-2 bardak su
-gıda boyası
HAZIRLANIŞI:

canım teşekkürler bende kesin denicem kuzum doğunca

eveeeet ben de bundan yapacüüm ayyy ne güzel olcak yaaa

haa bi de karakız şu bebek albümü dedin ya bebek değil de ben bi yerde hamilelik albümü görmüştüm kocişle çok gülmüştük nedense çok komiğime gitti :roflol:
karnım kocaman olduğunda bissürü fotom olsun isterim çekeriz de bol bol ama gelin albümü gibi garip geldi bana yaa :roflol:

X