2009 Kasm Anneleri

hoşbulduk cankuş...
sana bişey sorcam şeker...ben şimdi benim miniş doğunca el ve ayak izini çıkarmak istiyorum... nasıl bi boya kullanmak lazım sen bilirisin... elinden ayağından yıkayınca hemen çıkması lazım bi de zararlı olmıycak bişey :uhm:

yaa bi de günlük tutmak istiyorum hala başlayamadım...hiç bişey için enerjim yok sanki...herşeyi bulantılardan sonraya erteledim bi de geçmezmiş..ben 9 ay böyle otururmuşum ha geçti ha geçicek diye :roflol:

evet canım süper fikir.ama nasıl çıkarırız o mincik el ayaklardan bilemiyom
sulu boya olurmuki acaba hemen çıkar amaCADIARZU
günlük bende tutacam ama bebişim biraz daha büyüyüp tam olarak hissedeceğim zamnalar yazmak istiyom:dance:
birde eşim fidan almış.kayınvaldemin bahçesine dikecez ve bebişimizle birlikte ona da bakacak:teytey:.bebişimin ağacı olacak.onun yaşında bir ağaç süper bir duygu benim için.
ama eşim ismini koy dedi ağacın.ben de cinsiyetini öğrendikten sonra uygun bir şey koymayı düşünüyom.

ay uni şu doğum günü hayalini ben bugün forumlardan birini okurken kurdum hatta ciddi ciddi acaba menüde ne olsun diye düşündüm ya sonra kimleri çağırsam nasıl bir parti yapsam diye
alemiz valla biz ya daha cocuk doğmadan doğumgününü bilem yaptık :roflol:

Bak karakız kasınma gün sayıyorum artık 1 ay sonra oradayım:eek:, bulurumda döverimde seni kaydirigubbakcemile:teselli:

:dance:

:teytey: :teytey: gel kıs gel sen yeterki gel söz izin verecem saçımı çekmene sırnaşık şey

[
evet canım süper fikir.ama nasıl çıkarırız o mincik el ayaklardan bilemiyom
sulu boya olurmuki acaba hemen çıkar amaCADIARZU
günlük bende tutacam ama bebişim biraz daha büyüyüp tam olarak hissedeceğim zamnalar yazmak istiyom:dance:
birde eşim fidan almış.kayınvaldemin bahçesine dikecez ve bebişimizle birlikte ona da bakacak:teytey:.bebişimin ağacı olacak.onun yaşında bir ağaç süper bir duygu benim için.
ama eşim ismini koy dedi ağacın.ben de cinsiyetini öğrendikten sonra uygun bir şey koymayı düşünüyom.

karazeytin bak ağaç dikmekte iyi fikirmiş benim kayınvalideminde bahçesi var kıskandım bende dikecem fidan kaydirigubbakcemile3

ay uni şu doğum günü hayalini ben bugün forumlardan birini okurken kurdum hatta ciddi ciddi acaba menüde ne olsun diye düşündüm ya sonra kimleri çağırsam nasıl bir parti yapsam diye

heee bakın siz neredeyse1,5 yıllık plan yapıp mutlu oluyonuz ben en azından 200 günlükçük yapıyom planımı:):dance:

kızlar slm ya ben şimdi masamda uyumak üzereyim esnemekten helak oldum öğle yemeğinde yoğurtta yedim valla bıraksalar şuracıkta uyucam :bbo:

yaa sorma nasıl ayrıntıya girdim inanamazsın hani sanki 2 gün sonra yapıcaz :))) abimin düğününde giydiğim krem rengi bi elbisem var dantelli falan diyorum ki ben onu giyerim erkek olursa ona da papyon falan takarım ya da kız olursa ona da beyaz dantelli tüllü bi elbise giydiririm :roflol: mothercare de görmüştüm kızlar için gelinlik gibi elbiseler erkekler için de smokin gibi şeyler yapmışlar ama o kadar küçükki görsen yersin...ayyy sabırsızlanıyorum yaaa...şöyle kucağıma bi alsam ağlatana kadar sıksam öpsemmmm ŞenizŞeniz:emir_bebek:

Slm kıslar nasılsınız bakem yerimseniben
Ben çok kötüyüm sizlere benim bulantım yok diyordum ya dün akşamdan bu yana çok fenayım :bbo:
sonunda öğrendim mide bulantısını halim bile kalmadı artık yatmak istiyorum senağlama
kendi kendime nazar değdirdim :nazar:

Ben gidiyorum kızlar, söylemesi ayıptır biraz öğlen uykusuna yatayım dedimde...

ımza: Yata yata büyüyen karpuz:CüvCüv:

Ben gidiyorum kızlar, söylemesi ayıptır biraz öğlen uykusuna yatayım dedimde...

İmza: Yata yata büyüyen karpuz:CüvCüv:

yaaaaaaaaaaaaa biz burda masa başında ayılmaya çalışalım sen uykuya git oh valla bende eve gidip uyumak istiyoruuuuuuum

karakız dik valla hem bölelikle ağaca baksınlar bebişlerimizi rahat bırakırlar:)))

:roflol::roflol::roflol: sen öyle san... valla benimki bunda bile nispet yapıcak bişey bulur...ağaç daha hızlı büyürse mesela derki ben ağacı bile büyüttüm kocaman oldu sen daha şu çocuğu büyütemedin :roflol::roflol:

kızlar beide eklermisiniz listeye sat 17 şubat beklenen doğun ta. 24 kasımptı tıları duyduk 10 hafta kontrol

X