2009 Kasm Anneleri

maşşş:nazar::nazar::nazar: canım ya çok yakışıklı oğlun var.allah daha nice güsel günlerini göstersin.bu arada çok güzel düşünmüşsünüz,doğum günü hediyesini eeeeeeeeee abi oldu tabekaydirigubbakcemile

Aminnnnnnnnnnn :nazar:İtekcim canım Allahım sanada göstersin bak kulaklarımı çınlatırsın nasıl heyecan nasıl heyecanki ben hiç sünnet yapmam diyenlerden biriydim sonrada nasıl yapacağını şaşıranlardan:roflol::roflol: Çok cici birşey yaa inşallah göreceksin canım sende :1hug:

anaaaaaa o sizmizinizzzzzzzzzz

ben daha önce görmüştüm oğluşuma bizde busene düşünüyorudk ama cenazelemrimiz oldu o yüzden bu sene istemiyorm seneye allah izin verriirse hemde bebeğin cinsiyeti belli olsun .....
ama resimler süper bayıdılmım doga bey pek bir yakışıklı allahım nazarladan korusun ...birde arakadki beyaz elbiseli kuğu gibi bir kadın var o kim ki acep pek bir beğendim :jeyyar::jeyyar:

öhöö öhöööööööööööööö şutarafagitti Şuanın dombik kuğusu olan bendeniz efenim:roflol: :roflol:Amin canım benimm Allahım sanad nasip etsin eeeeeeee demekki itek ve sen doğumlardan sonra sünnet konusuda açalım biz yapacak çok iş var çokkk :teytey: :teytey:

Ebisce ben senin gününü tam anlayamıyorum sen 10. haftadayım diyorsun ama ruler ına göre 10+2 desin 10+2 demekte 11. hafta demek oluyor. Sen önce tam bir hesapla bakalım kacıncı haftadasın eğer benim anladığım gibi 10+2 deysen ikili testini yaptırabilirsin demek bu

datlım bidenem benim sat aslında 1 şubat buna göre 11. haftadayım emme fakatt dr . ultrason görüntüsüne göre 1 hafta geriden tarih verdi yani doktora göre şincik 10. haftadayımm ben en iyi eski dr. gidiiim böööön adam akıllı annatsın demiii

aa ben gittim geldim hala aynı yerdesiniz kızlar
Daha önceden 2 dk ayrılsam doldurmuş oluyordunuz oku oku bitmiyordu kafamçokkarıştı
bugün herkeste bir gariplik var

itekcim kendini nasıl hissediyorsun .çok merak ediyorum biraz yazarmısın.yani hamileliğin nasıl geçiyor geçmişte yazdıysan bile benim hafıza çok zayıf su an hatırlayamıyorum.yani bulantın falan varmı.ve oğluşunla gebeliğin seni nasıl etkiliyor zor olmuyormu .................merak ediyorum.............

güsel bi duygu canım ama süpriz olduğu için biraz şaşkınım.allahtan bulantım falan olmadı.oğluma hamileyken başımı kaldıramıyordum bulantıdan şükür bunda rahatım.ee tabi biras zorlukları oluyor oğlum gece çok sık uyanan bir bebek ama allahtan eşim çok yardımcı oluyor minnetkarım ona:Saruboceq:

nazcım elbisen çok güzel duruyor bende hep sünnetde beyaz bir elbise giymek istiyorum mümkünse yüzünü felan kapatabilirisn göndersene bir resim yani elbisenin belli olan bir resmi
şimdiden tşk

öhöö öhöööööööööööööö şutarafagitti Şuanın dombik kuğusu olan bendeniz efenim:roflol: :roflol:Amin canım benimm Allahım sanad nasip etsin eeeeeeee demekki itek ve sen doğumlardan sonra sünnet konusuda açalım biz yapacak çok iş var çokkk :teytey: :teytey:[/QUOT
ayyyy öle demi ya bide sünnet işi var.aslında ben pek cafcafı seven birisi değilim3_4 yaşına gelince has.hallederiz olur biter diye düşünüyorum.ama bi bakmışsınız bende koymuşum sünnet düğünü fotolarını:roflol:

datlım bidenem benim sat aslında 1 şubat buna göre 11. haftadayım emme fakatt dr . ultrason görüntüsüne göre 1 hafta geriden tarih verdi yani doktora göre şincik 10. haftadayımm ben en iyi eski dr. gidiiim böööön adam akıllı annatsın demiii

aynen dediğin gibi yap kafan rahatlasın canım bi sonraki randevunu önceden ayarla diğer dr a git kaydirigubbakcemile5

cicimm 150 lira dr muayene ücreti veriosun dr. eve temizliğe de geliookaydirigubbakcemile3 kız bi daha dünyaya gelsem zaten ya kadın doğum dr. ya da dişçi olurumm

cidden öle ya parayı onlar kırıyor.hele birde muayenehane aç oooo gelsin hastalar,gelsin paracıklarrrrr:roflol:

aa ben gittim geldim hala aynı yerdesiniz kızlar
Daha önceden 2 dk ayrılsam doldurmuş oluyordunuz oku oku bitmiyordu kafamçokkarıştı
bugün herkeste bir gariplik var

valla b en 5 tane cevap yazdıysam buraya 3 ü anca gelio ben annamadım öbürleri noolyo

nazcım elbisen çok güzel duruyor bende hep sünnetde beyaz bir elbise giymek istiyorum mümkünse yüzünü felan kapatabilirisn göndersene bir resim yani elbisenin belli olan bir resmi
şimdiden tşk

y canım ben söylemeyi unuttum cidden çok hoş görünüyorsun.2.kez gelin olmuşsun sen.bende bu güzel kız kim acep oğluşuma alıyım bari diyordum:1hug:

nazlıcım ne güzelmiş sünnet düğünü. bende bebeğimin erkek olmasını istiyorum ve de görkemli bir sünnet düğünü hayal ediyorum şimdiden :1rolleyes: şu cinsiyetler bi belli olsa nası merak içindeyim.

kızlar bebek odasını boyamaktan bahsetmiştim ya buyrunuz bir örnek :)

cidden hoş görünüyor canım.bende tavana desenli stropiyerler var.onları monte ettirip değişik şekillerde boyatmayı düşünüyorm.ben çocuk gelişimciyim el becerim var acep kendim mi boyasam duvarları desenli desenli:jeyyar:

İtekçim çok tşk ederim canımm a.s. a.s. İnşallah yine veririm kiloları ki şimdiden kendimi motive ediyorum vericem spora başlarım şunu yaparım bunu yaparım hayırlısı inşallah..

Beratefe cnm elbisenin yakından görünüşü

adszilv.jpg

evet nazlıcığım çok tatlı olmuşsun ve çok hoş bir bayansın :nazar:
Allah kocacığına çocuklarına bağışlasın delikafadulden

Leyyacım Allahım güzel gönlüne göre versin canım ne istersen sağlıkla hzuurla gelsin cnm sana a.s. a.s.

Neslicim ben resim yapıyorum ve bu tam benlik bakalım ozaman nasıl yapacağız odayı bir karar vereleim bu fikri kesinlikle değerlendiririm

X